Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Ogrzewanie podłogowe w Krakowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Ogrzewanie podłogowe w Krakowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
168
3 / dziennie

Ogrzewanie podłogowe Kraków: Wykonawcy blisko mnie

KlakiService Piotr K.

Kraków

Nowy

Usługi ogólnobudowlane ,wykończenia mieszkań i budynków .Firma „ Klakiservice „ zapraszam do kontaktu

P
Piotr Płatek

Kraków

Nowy

Witam jestem w branży ponad 30 lat wykonuje zlecenia remontowe

G
Grzegorz Gawor

Kraków

Nowy

Świadczymy usługi: remontowo-wykończeniowe instalacje elektryczne instalacje hydrauliczne , biały montaż zabudowy karton gip...

D
Damian Strzała

Kraków

Nowy

Jeśli chcesz powierzyć stresujący remont firmie budowlanej, to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się ekskluzywnym wykończeniem mies...

P
Piotr Osuch

Kraków

Nowy

Firma Fliz Complex oferuje usługi remontowo - wykończeniowe. Szczególnie zajmujemy się pracami glazurniczymi, w tym kompleks...

Patryk K

Kraków

Nowy

Złota rączka..

Ryszard Paciorek

Kraków

Nowy

profesjonalne podejście do zleceń iaki klieta pełna obsługa doradztwo zakup materiałów

Piotr Master

Kraków

Nowy

Cześć! Robimy wykończenia wnętrz i inne prace od ponad 10lat. Zawsze jest dokładnie i na czas. Zapraszam do kontaktu. Wycena...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

W ciągu 3 dni

Co usługa powinna zawierać?

montaż ogrzewania podłogowego

Jaki jest rodzaj budynku, w którym powinna zostać zrealizowana usługa?

dom jednorodzinny

W jakiej ilości pomieszczeń powinna zostać zrealizowana usługa?

2 - 5

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

wylewki

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

ja

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

więcej niż 70 m²

Opisz zadanie

Dzień dobry, zlecę wykonanie wodnego ogrzewania podłogowego w dwóch mieszkaniach po 50m2 każde - z ułożeniem folii i ocieplenia pod rurkami itp. Zacząć można nawet dziś :) Kraków, Łagiewniki

Ogrzewanie podłogowe Kraków: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Montaż ogrzewania podłogowego w Krakowie

Prace wewnątrz

Instalacja ciepłej podłogi w Krakowie jest najlepszym rozwiązaniem w trakcie przeprowadzania generalnego remontu pomieszczenia, pozwalającym stworzyć przytulną atmosferę i zapewnić całoroczną komfortową temperaturę zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych.
Naszym klientom ogrzewanie podłogowe w Krakowie wykonawcy zapewniają przez kompleksowe wsparcie: od wyboru typu ogrzewania w zależności od pokrycia podłogowego, aż po jego instalację oraz gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę.
Tworzą zarówno podgrzewane wodne, jak i elektryczne ogrzewanie podłogowe w Krakowie, wykorzystując nowoczesne materiały i techniki montażowe, co pozwala zagwarantować niezawodne funkcjonowanie stworzonych konstrukcji.
Opinie o ogrzewaniu podłogowym w Krakowie realizowanym przez naszych wykonawców są niezmiennie pozytywne, ponadto stale podnosimy poziom kompetencji specjalistów, co pozwala wykorzystywać w pracy najnowsze technologie oraz naprawdę efektywne rozwiązania.
Ponadto posiadając spore doświadczenie współpracy z dostawcami narzędzi oraz materiałów, niezbędnych do instalacji elektrycznego i wodnego ogrzewania podłogowego w Krakowie, mamy spore zniżki i oferujemy jeden z najniższych cenników ogrzewania podłogowego.

Ogrzewanie podłogowe w Krakowie - Osobliwości instalacji

Instalacja elektrycznego ogrzewania podłogowego w Krakowie – to opłacalne i niedrogie rozwiązanie, gdyż:

  • Tego typu prace w Krakowie wykonawcy realizują na dowolnym etapie remontu, w ciągu zaledwie kilku godzin;
  • Eksploatacja podłogi w Krakowie może rozpoczynać się od razu po jej instalacji;
  • Pozwala oszczędzać do 20% energii w porównaniu do wykorzystania klasycznych elementów grzewczych;
  • Idealnie nadaje się do instalacji zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych lub technicznych;
  • Ogrzewanie podłogowe w Krakowie ma długi termin eksploatacji;
  • Termostat utrzymuje ustawioną komfortową temperaturę w pomieszczeniu;
  • Wszystkie elementy grzewcze ciepłej podłogi są ukryte, nie są potrzebne grzejniki na zawiasach, żadne detale nie zakłócają estetycznego wyglądu wnętrza. Wykluczona jest możliwość poparzenia lub nabawienia się różnych urazów.

Wady wodnego ogrzewania podłogowego wynikają ze specyfiki jego konstrukcji: tego typu ogrzewanie podłogowe nadaje się do budynków jednorodzinnych i praktycznie nigdy nie stosowane w budynkach wielorodzinnych.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w Krakowie

Podłogi elektryczne zdobyły godne miejsce na rynku urządzeń grzewczych, gdyż ogrzewanie podłogowe tego typu to połączenie niezawodności i oszczędności podczas eksploatacji. Zapewniamy przez naszych wykonawców elektryczne ogrzewanie podłogowe w Krakowie w dwóch typach: konwekcyjne i podczerwone. Konwekcyjne ogrzewanie podłogowe to system, w którym ogrzewanie odbywa się za pośrednictwem elementu grzejnego (kabla o długości od 5 do 8 metrów), który oddaje ciepło na powierzchnię podłogi i poza nią. Podczerwone ogrzewanie podłogowe jest z kolei innowacyjnym rozwiązaniem, uważanym za najbardziej ekologiczne i ekonomiczne z tych, które są dostępne na współczesnym rynku. W celu tworzenia tego typu ogrzewania w Krakowie wykonawcy wykorzystują cienką folię składająca się z elementów grzewczych na podczerwień, które przenoszą ciepło nie do powietrza, ale do obiektów znajdujących się w pomieszczeniu, w tym samej podłogi.

Wodne ogrzewanie podłogowe w Krakowie

Wodne ogrzewanie podłogowe to efektywny i wydajny system ogrzewania, przy tworzeniu którego specjaliści z naszej platformy stosują sprzęt montowany fabrycznie, co zapewnia całkowitą szczelność połączeń. W tworzonych systemach wykorzystują ekologiczny nośnik ciepła (woda lub płyn niezamarzający w proporcji 50-50 z wodą) o temperaturze od 20 do 40ºC, który jest doprowadzany za pomocą specjalnych elastycznych rur w taki sposób, aby na powierzchni podłogi, w zależności od wykończenia, powstała komfortowa temperatura, nie wyższa niż 27-31ºC. Regulacja temperatury odbywa się za pomocą termostatów. Montaż wodnego ogrzewania podłogowego w Krakowie można realizować na dwa sposoby: poprzez układanie równolegle, odpowiednie dla małych i średnich pomieszczeń (temperatura będzie najwyższa na początku rury) lub spiralne, odpowiednie dla dużych mieszkań, gdyż pozwala na bardziej równomierny podział temperatury w rurach.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Ogrzewanie podłogowe w Krakowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Ogrzewanie podłogowe w Krakowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Ogrzewanie podłogowe w Krakowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Ogrzewanie podłogowe w Krakowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Ogrzewanie podłogowe w Krakowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Ogrzewanie podłogowe w Krakowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Ogrzewanie podłogowe w Krakowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Ogrzewanie podłogowe w Krakowie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.