Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Ogrzewanie podłogowe w Zakopanem

22.01.2022 Ogrzewanie podłogowe
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Zakopane
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Ogrzewanie podłogowe
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Zakopane
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Ogrzewanie podłogowe
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Zakopane
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Ogrzewanie podłogowe
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Zakopane
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Ogrzewanie podłogowe
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Zakopane
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Ogrzewanie podłogowe
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Zakopane
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Ogrzewanie podłogowe
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Zakopane
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Ogrzewanie podłogowe
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Zakopane
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Ogrzewanie podłogowe w Zakopanem: Powiązane usługi

Remont łazienki Liczba mistrzów: 9
Wykończenie wnętrz Liczba mistrzów: 10
Układanie płytek Liczba mistrzów: 9
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 10
Sufity napinane Liczba mistrzów: 11
Posadzki Liczba mistrzów: 8
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 9
Sufity podwieszany Liczba mistrzów: 10
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 9

Montaż ogrzewania podłogowego w Zakopanem

Instalacja ciepłej podłogi w Zakopanem jest najlepszym rozwiązaniem w trakcie przeprowadzania generalnego remontu pomieszczenia, pozwalającym stworzyć przytulną atmosferę i zapewnić całoroczną komfortową temperaturę zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych.

Naszym klientom ogrzewanie podłogowe w Zakopanem wykonawcy zapewniają przez kompleksowe wsparcie: od wyboru typu ogrzewania w zależności od pokrycia podłogowego, aż po jego instalację oraz gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę.

Tworzą zarówno podgrzewane wodne, jak i elektryczne ogrzewanie podłogowe w Zakopanem, wykorzystując nowoczesne materiały i techniki montażowe, co pozwala zagwarantować niezawodne funkcjonowanie stworzonych konstrukcji.

Opinie o ogrzewaniu podłogowym w Zakopanem realizowanym przez naszych wykonawców są niezmiennie pozytywne, ponadto stale podnosimy poziom kompetencji specjalistów, co pozwala wykorzystywać w pracy najnowsze technologie oraz naprawdę efektywne rozwiązania.

Ponadto posiadając spore doświadczenie współpracy z dostawcami narzędzi oraz materiałów, niezbędnych do instalacji elektrycznego i wodnego ogrzewania podłogowego w Zakopanem, mamy spore zniżki i oferujemy jeden z najniższych cenników ogrzewania podłogowego.

Ogrzewanie podłogowe w Zakopanem - Osobliwości instalacji

Instalacja elektrycznego ogrzewania podłogowego w Zakopanem – to opłacalne i niedrogie rozwiązanie, gdyż:

  • Tego typu prace w Zakopanem wykonawcy realizują na dowolnym etapie remontu, w ciągu zaledwie kilku godzin;
  • Eksploatacja podłogi w Zakopanem może rozpoczynać się od razu po jej instalacji;
  • Pozwala oszczędzać do 20% energii w porównaniu do wykorzystania klasycznych elementów grzewczych;
  • Idealnie nadaje się do instalacji zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych lub technicznych;
  • Ogrzewanie podłogowe w Zakopanem ma długi termin eksploatacji;
  • Termostat utrzymuje ustawioną komfortową temperaturę w pomieszczeniu;
  • Wszystkie elementy grzewcze ciepłej podłogi są ukryte, nie są potrzebne grzejniki na zawiasach, żadne detale nie zakłócają estetycznego wyglądu wnętrza. Wykluczona jest możliwość poparzenia lub nabawienia się różnych urazów.

Wady wodnego ogrzewania podłogowego wynikają ze specyfiki jego konstrukcji: tego typu ogrzewanie podłogowe nadaje się do budynków jednorodzinnych i praktycznie nigdy nie stosowane w budynkach wielorodzinnych.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w Zakopanem

Podłogi elektryczne zdobyły godne miejsce na rynku urządzeń grzewczych, gdyż ogrzewanie podłogowe tego typu to połączenie niezawodności i oszczędności podczas eksploatacji. Zapewniamy przez naszych wykonawców elektryczne ogrzewanie podłogowe w Zakopanem w dwóch typach: konwekcyjne i podczerwone. Konwekcyjne ogrzewanie podłogowe to system, w którym ogrzewanie odbywa się za pośrednictwem elementu grzejnego (kabla o długości od 5 do 8 metrów), który oddaje ciepło na powierzchnię podłogi i poza nią. Podczerwone ogrzewanie podłogowe jest z kolei innowacyjnym rozwiązaniem, uważanym za najbardziej ekologiczne i ekonomiczne z tych, które są dostępne na współczesnym rynku. W celu tworzenia tego typu ogrzewania w Zakopanem wykonawcy wykorzystują cienką folię składająca się z elementów grzewczych na podczerwień, które przenoszą ciepło nie do powietrza, ale do obiektów znajdujących się w pomieszczeniu, w tym samej podłogi.

Wodne ogrzewanie podłogowe w Zakopanem

Wodne ogrzewanie podłogowe to efektywny i wydajny system ogrzewania, przy tworzeniu którego specjaliści z naszej platformy stosują sprzęt montowany fabrycznie, co zapewnia całkowitą szczelność połączeń. W tworzonych systemach wykorzystują ekologiczny nośnik ciepła (woda lub płyn niezamarzający w proporcji 50-50 z wodą) o temperaturze od 20 do 40ºC, który jest doprowadzany za pomocą specjalnych elastycznych rur w taki sposób, aby na powierzchni podłogi, w zależności od wykończenia, powstała komfortowa temperatura, nie wyższa niż 27-31ºC. Regulacja temperatury odbywa się za pomocą termostatów. Montaż wodnego ogrzewania podłogowego w Zakopanem można realizować na dwa sposoby: poprzez układanie równolegle, odpowiednie dla małych i średnich pomieszczeń (temperatura będzie najwyższa na początku rury) lub spiralne, odpowiednie dla dużych mieszkań, gdyż pozwala na bardziej równomierny podział temperatury w rurach.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę ogrzewanie podłogowe w Zakopanem na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę ogrzewanie podłogowe w Zakopanem?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii ogrzewanie podłogowe w Zakopanem ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi ogrzewanie podłogowe w Zakopanem jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii ogrzewanie podłogowe w Zakopanem ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.