Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Oklejanie mebli

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Zacznij

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Oklejanie mebli: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam
Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Czekać...

Oklejanie mebli: odmień swoje wnętrze szybko i tanio!

Serwis OTOmistrz – jako jeden z niewielu w Polsce oferuje usługę fachowego oklejania mebli w celu przywrócenia ich atrakcyjności lub zmiany designu. Nasi specjaliści dokonują oklejania frontów kuchennych, drzwi, a nawet zestawów mebli kuchennych, sumiennie dobierając materiały do realizacji projektu, a także stosując techniki klejenia, pozwalające uzyskać idealnie gładką powierzchnię, w 100% podobną do fabrycznej.
W fachowców z OTOmistrz można zamówić oklejanie mebli folią:

  • Imitującą drewno o dowolnej teksturze;
  • Imitującą powierzchnię metalową lub perłową;
  • We wszystkich błyszczących lub matowych kolorach;
  • Z naniesionym na niej drukiem kolorowym/czarno-białym, w tym 3D.

Wysoka skuteczność realizacji projektów zamawianych na OTOmistrz wiąże się przede wszystkim ze skrupulatnymi pomiarami, wykonywanymi przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, a także posiadaniem nowoczesnych narzędzi tnących, pozwalających przygotować materiały do klejenia, których rozmiary są idealnie dopasowane do zmienianej nawierzchni.
Oczywiście, wspaniały efekt pracy zależy także od fachowych działań naszych wykonawców, mających spore doświadczenie w oklejaniu różnych typów mebli wyprodukowanych z różnych materiałów.

Dlaczego warto zlecić oklejanie mebli naszym specjalistom?

OTOmistrz współpracuje z grupą profesjonalnych projektantów, fachowców i managerów, dzięki którym można szybko i sprawnie przywrócić reprezentacyjny wygląd starych mebli lub po prostu zmienić nudny projekt.
Dla każdego klienta opracowywany jest indywidualny projekt klejenia mebli, a także kolor i faktura folii. Klejenie nie zajmuje dużo czasu, a po zrealizowaniu zlecenia nie pozostaje brud, nieprzyjemny zapach itp. Folia z biegiem lat nie traci swojego reprezentacyjnego wyglądu, jest odporna na ścieranie, wilgoć i zmiany temperatury (co oznacza, że ​​można ją zastosować na meblach w łazience i kuchni), a jej powierzchnia zawsze prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Oklejanie mebli na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Oklejanie mebli należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Oklejanie mebli?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Oklejanie mebli telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Oklejanie mebli?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Oklejanie mebli starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Oklejanie mebli jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Oklejanie mebli jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Oklejanie mebli?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Oklejanie mebli ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.