Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Oklejanie mebli w Poznaniu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Oklejanie mebli w Poznaniu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Zacznij

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Order count Zrealizowane zamówienia
1 413
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
4 030
13 / dziennie
Zarejestruj się jako Wykonawca

Oklejanie mebli w Poznaniu: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam
Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Czekać...

Dlaczego warto zamówić oklejanie mebli w specjalistów na OTOmistrz?

Prace nad oklejaniem mebli w Poznaniu wykonywane są w kilku etapach:

 • Dokonuje się dokładnych pomiarów powierzchni;
 • Na podstawie życzeń klientów opracowuje się makietę;
 • Odbywa się przygotowanie materiałów niezbędnych do klejenia;
 • Za pomocą plotera dochodzi do cięcia folii;
 • Wykonawca OTOmistrz w Poznaniu realizuje oklejanie mebli.

Wybierając nasz serwis można mieć pewność, że uzyska się naprawdę jakościowe usługi, świadczone przez naszych fachowców w różnych częściach miasta. Dodatkowo zyskuje się możliwość wyboru designu klejonej powierzchni.
Zaletami współpracy ze specjalistami OTOmistrz w Poznaniu są:

 • Możliwość wyboru oryginalnej dekoracji z naszego bogatego katalogu;
 • Udzielenie rocznej gwarancji na wykonaną pracę;
 • Wykonywanie prac w dowolnej okolicy miasta i na przedmieściach;
 • Wszystkie zadania nasi partnerzy realizują “pod klucz”, co oznacza, że ​​nie trzeba szukać miejsca drukowania lub projektanta do opracowania oryginalnego projektu;
 • W razie potrzeby meble mogą zostać odrestaurowane przed oklejaniem;
 • Używanie materiałów wyłącznie od zaufanych producentów, które są przyjazne dla środowiska, nietoksyczne i bezwonne.

Profesjonalne oklejanie mebli w Poznaniu

Oklejanie mebli w Poznaniu coraz częściej zostaje powierzane naszym partnerom i nie jest tak przez przypadek. Owszem, na rynku dostępne są materiały, by dokonać renowacji mebli samodzielnie, ale efekt takich prac nie zawsze będzie dobry, ponadto po niepoprawnie zrealizowanym klejeniu może pojawić się potrzeba zakupu nowych mebli. Nasi fachowcy, dokładnie wiedząc jak zachowują się różne materiały, a także stosując sprawdzone techniki klejenia, osiągają spektakularne rezultaty pracy w możliwie jak najkrótszych terminach!
Folię winylową lub poliuretanową można stosować zarówno w celu ochrony mebli przed zarysowaniami, zamoczeniem i innymi wpływami mechanicznymi, jak i przywrócenia ich reprezentacyjnego wyglądu. Szeroka popularność tego materiału dekoracyjnego spowodowana jest przede wszystkim licznymi designerskimi rozwiązaniami, które mogą być wykonane z użyciem folii.
Najczęściej folia używana jest do klejenia na szafach i zestawach mebli kuchennych. Jednak przez nasz serwis można zamówić także odnowienie stołów, krzeseł, sof, łóżek i wielu innych elementów wyposażenia wnętrz właśnie z wykorzystaniem folii. Stosowana przez naszych fachowców folia jest tak trwała i niezawodna, że można używać jej nawet w celu stworzenia warstwy ochronnej na podłogach drewnianych!

Oklejanie mebli w Poznaniu

Oklejanie mebli kuchennych w Poznaniu, zarówno jak i oklejanie mebli w sypialni, przedpokoju lub salonie – to usługa w przystępnej cenie i dająca spektakularne efekty, gdyż oklejone powierzchnie wyglądają tak, jakby niedawno opuściły miejsce produkcji!
Do oklejania mebli kuchennych wykorzystujemy folię winylową, która nie jest podatna na oddziaływanie wilgoci i pary, świetnie radzi sobie z częstymi dotknięciami, a dodatkowo jest łatwa w pielęgnacji: z takich powierzchni łatwo usuwa się nie tylko kurz, ale także ślady tłuszczu. Dodatkowym atutem tej usługi jest jej przystępny koszt, pozwalający zaoszczędzić na zakupie nowych mebli.

Oklejanie drzwi w Poznaniu

Stare drzwi, nawet jeśli całe pomieszczenie zostało doskonale wyremontowane, wyglądają bardzo nie reprezentacyjnie i mogą psuć wrażenie o całym mieszkaniu. Rozwiązaniem problemu może stać się oklejanie mebli – tę usługa na naszym serwisie zamawiana jest już od wielu lat i mamy tysiące zadowolonych klientów w różnych częściach miasta!
Okleina, którą wykorzystują nasi wykonawcy w swojej pracy, wyróżnia się odpornością na przetarcia, ma wspaniały wygląd zewnętrzny i nie jest wymagająca w pielęgnacji. Jest to świetna opcja dla każdego klienta, który chce odnowić zniszczone w wyniku intensywnego użytkowania drzwi, a jednocześnie nie chce wydawać sporej kwoty na zakup nowych. Specjaliści z OTOmistrz wszystkie prace realizują jak najbardziej precyzyjnie, by każdy klient był zadowolony z ich dokładności, odpowiedzialności i jakości wykonywanych prac.
Można powierzyć im oklejanie drzwi zarówno wejściowych, jak i wewnętrznych

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Oklejanie mebli w Poznaniu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Oklejanie mebli w Poznaniu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Oklejanie mebli w Poznaniu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Oklejanie mebli w Poznaniu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Oklejanie mebli w Poznaniu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Oklejanie mebli w Poznaniu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Oklejanie mebli w Poznaniu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Oklejanie mebli w Poznaniu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Oklejanie mebli w Poznaniu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Oklejanie mebli w Poznaniu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.