Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Osuszanie budynków w Radomiu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Osuszanie budynków w Radomiu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
99
3 / dziennie

Osuszanie budynków Radom: Wykonawcy blisko mnie

H
HydroMS Marcin Sobieraj

Radom

5.0

Witam, chętnie i profesjonalnie wykonam usługę lokalizacji wycieku mam cały niezbędny sprzęt do lokalizacji wycieków: kamerę...

Krystian Olszewski

Radom

Nowy

Wykończenia wnętrz pod klucz. Stany deweloperskie, odświeżenia i generalne remonty. Adaptacja pomieszczeń, zmiany rozkładu i...

R
Rafał Dębniak

Radom

Nowy

Witam w hydraulice pracuje już 20 lat

D
Daniel Weiss

Radom

Nowy

W branży budowlanej jestem osobiście od 30 lat nieprzerwanie ogolno budowlanej pełne uprawnienia elek hydrauliczne wieloletn...

P
Paweł Kędzierski

Radom

Nowy

Usługi remontowo budowlane

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

23.05.2022

Jaki jest rodzaj budynku, w którym powinna zostać zrealizowana usługa?

dom jednorodzinny / mieszkanie

Które pomieszczenie powinno ulec osuszeniu?

pomieszczenia użytkowe

Z jakiego powodu występuje zawilgocenie?

nie wiem, potrzebuję oceny specjalisty

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

51 - 150 m²

Opisz zadanie

Zależy mi na osuszeniu fundamentów i ścian, ogólnej ocenie "stanu zawilgocenia". Dom jest użytkowany, zostanie poddany remontowi. Jest zbudowany z cegły.

Osuszanie budynków Radom: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Usługa osuszania budynków w Radomiu

Hydraulika

Osuszanie budynków w Radomiuto usługa o charakterze kompleksowym, służąca zarówno zwiększeniu komfortu użytkowania pomieszczeń mieszkalnych, jak i produkcyjnych. Zamówienie zrealizowania usługi osuszania domów, jak również osuszania terenów do nich przylegających można złożyć korzystając z portalu OTOmistrz.
Usługę osuszania mieszkania warto zamówić zarówno w przypadku pojawienia się wilgoci budowlanej, jak i w sytuacjach, kiedy budynek doznaje oddziaływania skutków powodzi naturalnych lub zalania w wyniku usterek instalacji wodnych. Klienci w Radomiu mogą również zamówić:

 • usunięcie wilgoci z warstw izolacyjnych;
 • odwodnienie posadzki przed położeniem na niej wykładziny (ta procedura jest szczególnie ważna przed położeniem parkietu);
 • pomiar wilgoci w budynku (jednorazowy lub systematyczny);
 • doradztwo w wyborze i pomoc w zakupie lub wynajmie urządzeń do osuszania powietrza.

Dlaczego warto wybrać usługi z portalu OTOmistrz do osuszania mieszkania po zalaniu w Radomiu?

Wybór na korzyść fachowego osuszania domów ma sporo zalet w porównaniu do oczekiwania, aż podłoga, ściany i wnętrza zalanego budynku wyschną w sposób naturalny:

 • proces osuszania zajmuje tylko kilka dni, podczas gdy osuszanie w sposób naturalny może potrwać nawet kilka miesięcy;
 • nie jest wymagana intensywna wentylacja i nie ma strat ciepła. Osuszanie budynków w Radomiuodbywa się w zamkniętym pomieszczeniu lub piwnicy;
 • suszeniu ulega wszystko, co jest w pomieszczeniu: podłoga, ściany, sufit, meble i inne elementy wyposażenia wnętrz;
 • wraz z osuszaniem domu w Radomiumoże zostać zrealizowane osuszanie terenu.

Oto trzy podstawowe powody, dla których warto wybierać usługi osuszania budynków za pomocą portalu OTOmistrz:

 • efektywność — pracownicy sprawdzonych firm gwarantują całkowitą eliminację skutków powodzi;
 • bezpieczeństwo — do pracy używany jest tylko atestowany sprzętu, który nie hałasuje, nie pyli, podczas pracy klient może przebywać w domu;
 • oszczędność — nie demontowane są powłoki dekoracyjne i wykładziny.

Osuszanie ścian w Radomiu

Nadmierny poziom wilgoci to problem, który często występuje w domach jednorodzinnych. Jego skutkiem jest pojawienie się grzyba i pleśni na ścianach, co powoduje dyskomfortem mieszkańców, a nawet pojawienie się potencjalnego zagrożenia dla ich zdrowia. Sposób radzenia sobie z wilgocią w ścianach domu zależy od stopnia zawilgocenia ścian i przyczyny pojawienia się wilgoci. Szczególnie ważne jest wykonanie poprawnego osuszania ścian wewnętrznych po zalaniu budynku w Radomiu.Zalane i zawilgocone ściany mogą być osuszane na różne sposoby. Nasi wykonawcy oferują przystępne ceny osuszania ścian.

Osuszanie piwnicy w Radomiu

Potrzeba jakościowego osuszania piwnicy od wewnątrz może pojawić się w różnych sytuacjach: po powodzi, pęknięciu rury, ulewnym deszczu lub topnieniu śniegu. W żadnym wypadku nie można dopuścić do tego, żeby w pomieszczeniu piwnicznym gromadziła się wilgoć: tak samo jak fundament oddziałuje na stan wszystkich innych pomieszczeń, w przypadku zalania piwnicy ściany domu mogą pęknąć, a w pomieszczeniach może pojawić się grzyb lub pleśń. Dlatego osuszania piwnicy w Radomiunależy dokonywać natychmiast po zalaniu. Cena osuszania piwnicy zależy od głębokości wnikania wilgoci w materiał. Zarówno koszt, jak i terminy realizacji zlecenia są podawane w umowie, która jest podpisywana z klientem przed rozpoczęciem realizacji zlecenia.

Osuszanie fundamentów w Radomiu

Po zakończeniu wylewania podkładu należy odpowiednio o niego zadbać, w tym zapewnić skuteczny proces jego wysychania. Ważne jest też skuteczne osuszanie fundamentu w przypadku jego zalania już po zbudowaniu na nim domu. Najlepiej jest zwrócić się w tym celu do fachowców, którzy przede wszystkim dokonają doboru urządzeń o odpowiedniej wydajności, za pomocą których fundament będzie szybko i skutecznie wysuszony.
Wśród najpopularniejszych metod osuszania w Radomiu, które możesz zamówić za pomocą portalu OTOmistrz, należy wymienić: podcięcie fundamentu, jego odkopywanie, a także metody chemiczne i elektro-fizyczne. Fachowcy pomagają z doborem najbardziej odpowiedniej po ocenie stanu fundamentu i uwzględniając powód jego zalania. Firmy z naszej platformy również oferują w dobrej cenie osuszanie murów i fundamentów starych domów.

Osuszanie po zalaniu w Radomiu

Do osuszania mieszkania lub innych pomieszczeń po zalaniu w Radomiu należy przystąpić od razu po eliminacji źródła problemu. Najlepiej jest powierzyć realizację tej usługi fachowcom, w zależności od przyczyny zalania i stopniu problemu mogą zaoferować różne sposoby osuszania domu — adsorpcyjny, kondensacyjny, z wykorzystaniem separatorów lub kompresorów wody. Nowoczesne urządzenia do osuszania domów są wysoce wydajne, a jednocześnie praktycznie nie zużywają prądu. W przypadku bardzo poważnych zalań do osuszania ścian po zalaniu i innych terenów podmokłych mogą być stosowane nagrzewnice olejowe lub elektryczne oraz cyrkulatory powietrza, przyspieszające proces osuszania pomieszczenia.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Osuszanie budynków w Radomiu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Osuszanie budynków w Radomiu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Osuszanie budynków w Radomiu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Osuszanie budynków w Radomiu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Osuszanie budynków w Radomiu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Osuszanie budynków w Radomiu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Osuszanie budynków w Radomiu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Osuszanie budynków w Radomiu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.