Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Ozonowanie

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Ozonowanie: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Usługa ozonowania

Sprzątanie

Jako najsilniejszy utleniacz na świecie, ozon na poziomie chemicznym, wchodząc w interakcje z cząsteczkami organicznymi i nieorganicznymi, rozkłada je na najprostsze składniki. Tym samym w procesie ozonowania usuwane zostają potencjalne źródła infekcji i brzydkiego zapachu — nie tylko te znajdujące się na powierzchni, ale i ukryte w najbardziej trudno dostępnych miejscach.
Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń pozwala nie tylko zwalczyć nieprzyjemne zapachy, ale także niszczy bakterie, wirusy i grzyby, eliminując w ten sposób przyczynę niepożądanych skutków. Ozon jest 300 razy skuteczniejszy niż inny popularny środek dezynfekujący, czyli chlor. Jednak w przeciwieństwie do chloru, ozon szybko się rozkłada, zamieniając się w tlen. Oznacza to, że do jego eliminacji nie są potrzebne żadne odczynniki. Jak świadczą liczne opinie o ozonowaniu pomieszczeń, wystarczy przeprowadzenie maksymalnie godzinnego wietrzenia pomieszczenia po wykonaniu ozonowania, aby mogło się ono stać ponownie wykorzystywane.

Usługa ozonowania i jej podstawowe rodzaje

Podstawowe usługi, które świadczą nasi wykonawcy od ozonowania— to ozonowanie mieszkań i pomieszczeń użytkowych. Można także zrealizować ozonowanie pokoju, ozonowanie samochodu lub klimatyzacji. Wszystkie te usługi świadczą z wykorzystaniem nowoczesnych potężnych ozonatorów oraz wyposażenia ochronnego dla pracowników, dodatkowo ciągle usprawniają technikę ozonowania, pozwalającą na kompleksową realizację zleceń, nawet tych dotyczących najbardziej trudnych do wyeliminowania zapachów.
Dość często klienci zamawiają u nas ozonowanie pokoju dziecka: ta procedura pozwala maluchowi dorastać w komfortowym i bezpiecznym mikroklimacie, a w przypadku posiadania u kogokolwiek z członków rodziny alergii jest wręcz niezbędna. Usługa ozonowania biura z kolei pomoże pracownikom wykonywać swoje obowiązki w sposób bardziej produktywny, gdyż będą oddychać czystym powietrzem, natomiast w okresie epidemii wirusów ochroni ich także przed zachorowaniami.

Dlaczego warto zamówić usługę ozonowania na naszej platformie

Przystępna cena ozonowania pomieszczeń i mieszkań jest zdecydowanie ważną, ale nie jedyną naszą zaletą. Nasi wykonawcy posiadając wieloletnie doświadczenie działalności na polskim rynku, dysponują także nowoczesnym sprzętem, a do rozwiązania każdego problemu i realizacji każdego z naszych zleceń podchodzą w sposób kompleksowy. Zestaw świadczonych usług obejmuje:

  • Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych i niemieszkalnych, a także samochodów;
  • Sterylizację magazynów i chłodni;
  • Dezynfekcję i wydłużenie okresu przydatności żywności do spożycia;
  • Usunięcie pleśni i grzybów, w tym tych, których nie dało się usunąć za pomocą środków chemicznych;
  • Dezynsekcję.

Wszystkie prace w zakresie ozonowania domów, mieszkań i biur realizowane na podstawie umowy, przestrzegając zasad bezpieczeństwa i dbając o wygodę naszych klientów. Zadzwoń do naszych managerów i upewnij się osobiście, że usługa ozonowania w Polsce jest stworzona właśnie dla Ciebie! Przekonały się już o tym setki naszych klientów z całego kraju, o czym świadczą ich pozytywne opinie o ozonowaniu pomieszczeń przez specjalistów naszej platformy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Ozonowanie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Ozonowanie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Ozonowanie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Ozonowanie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Ozonowanie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Ozonowanie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Ozonowanie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Ozonowanie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.