Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Ozonowanie w Warszawie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Ozonowanie w Warszawie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
165
3 / dziennie

Ozonowanie Warszawa: Wykonawcy blisko mnie

D
Daniel Weiss

Warszawa

Nowy

W branży budowlanej jestem osobiście od 30 lat nieprzerwanie ogolno budowlanej pełne uprawnienia elek hydrauliczne wieloletn...

Y
Yaroslav Bondarenko

Warszawa

Nowy

Jesteszmy samodzielną ekipą remontową, 10 lat pracujemy w branży , wystawiamy fv, oraz dajemy gwarancje na zrobione prace. S...

K
Katarzyna Martellacci

Warszawa

Nowy

- Remonty - Naprawy instalacji - Likwidacja szkód - Dokumentacja dla ubezpieczyciela - Lokalizacja wycieków wody. - Osuszani...

N
Nana Porkhun

Warszawa

5.0

Doświadczenia 4 lata. Profesjonalizm, dokładność, punktualność.

M
Marek Wasiewicz

Warszawa

Nowy

Montaż mebli, oklejanie, drobne naprawy "po godzinach"

M
Marek Nogal

Warszawa

Nowy

Witam serdecznie, aktualnie zajmuje się obsługą maszyn stolarskich do produkcji mebli na wymiar (piła panelowa, wiertarka i...

Krzysztof Wojciechowski

Warszawa

Nowy

W naszej branży najważniejsza jest skuteczność. Sprzątanie miejsc zgonu, mieszkań, samochodów czy innych przestrzeni to nie...

S
Sylwester Chmielewski

Warszawa

5.0

Oferuję kompleksowe wykończenia mieszkań, domków oraz lokali uslugowych pod klucz. Pełny zakres prac : - tynki dekoracyjne w...

B
Bartosz Dudek

Warszawa

Nowy

Układanie paneli, montaż listew, malowanie, sprzątanie po remontach

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

29.07.2022

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

mniej niż 30 m²

Opisz zadanie

Mieszkanie 20 m2, ale zależy mi aby zaozonować pod podłogą (deski sosnowe na legarach), są otwory zrobione przy scianach, w które można włożyc jakąś rurę i tam wdmuchac ozon. Mieszkanie w sutenerze kilka lat temu było zalane, jest słaby zapach pleśni i podejrzewam , że to spod podłogi, bo wtedy wsiąkło wszystko, mimo że było osuszane. Prosze o podanie ceny. Zależy mi na zrobieniu tego 29 lipca. Czy jest to możliwe? Adres to Warszawa Praga Południe.

Ozonowanie Warszawa: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Osobliwości świadczenia usługi ozonowania w Warszawie

Sprzątanie

Ozonowanie w Warszawie — to tania, ekologiczna i dostępna dla każdego klienta usługa, pozwalająca na pozbycie licznych problemów, powstających w procesie eksploatacji pomieszczeń mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym:

  • Zapachu tytoniu, pleśni, zgnilizny;
  • Zapachu spalenizny po pożarze;
  • Zanieczyszczenia pomieszczeń chorobotwórczymi mikroorganizmami;
  • Występowania w mieszkaniu pcheł itp.

Do ozonowania domów i biur w Warszawie wykonawcy używają potężnych urządzeń, które dowożą do klienta za pomocą własnego transportu.
Urządzenia podłączamy do gniazd 220 V, są one całkowicie bezpieczne, a dodatkowo zużycie energii przez nasze urządzenia jest jak najmniejsze.
Warto pamiętać, że ozon jest gazem niezwykle toksycznym, dlatego podczas ozonowania w pomieszczeniu nie powinni przebywać ludzie ani zwierzęta.
Nasi wykonawcy włączają i wyłączają urządzenie w maskach przeciwgazowych, nie znajdując się w pomieszczeniu podczas ozonowania. W razie potrzeby możemy zrealizować zarówno ozonowanie całego mieszkania, jak i ozonowanie pokoju.
Czas przeprowadzania zabiegu ozonizatorem w Warszawie zależy od powierzchni pomieszczenia. Tak więc, realizacja zlecenia w kawalerce trwa przez 30 minut do 1 godziny, a ozonowanie mieszkania w Warszawie o powierzchni 60 metrów kwadratowych potrwa około 1,5 godziny.

Dlaczego warto zamówić ozonowanie w Warszawie w naszym serwisie?

Zamawiając usługę ozonowania w naszym serwisie w Warszawie zyskujesz liczne korzyści:

  • Ozon jest co najmniej 300 razy bardziej skuteczny niż inne środki chemiczne, które są wykorzystywane do czyszczenia i eliminacji zapachów;
  • Efekt ozonowania w Warszawie jest zauważalny od razu, eliminacja zapachów z pomieszczenia następuje w ciągu 1 dnia;
  • Jakość oczyszczania powietrza w pomieszczeniach będzie znacznie wyższa niż w przypadku stosowania jakichkolwiek innych środków, a koszt oczyszczania ozonem z pewnością będzie niższy, niż przy użyciu chemikaliów;
  • Po zakończeniu ozonowania w pomieszczeniu nie pozostaną żadne toksyczne odczynniki, a to również oznacza, że ​​nie ma potrzeby czyszczenia i wycierania powierzchni po użyciu ozonizatora.

Ozonowanie mieszkań

Ozonowanie mieszkania w Warszawie to niedrogi i wysokiej jakości sposób na rozwiązanie problemów związanych z występowaniem nieprzyjemnego zapachu, pyłu zawieszonego lub złych parametrów chemicznych powietrza. Ponadto pomaga zniwelować taki problem, jak pojawienie się w domu pcheł, mrówek i karaluchów. Szczególnie polecamy wykonanie ozonowania późną wiosną i wczesnym latem w mieszkaniach, w których przebywają alergicy, a także jesienią, w celu pozbycia się patogennych wirusów i bakterii, nie tylko grypy, ale także np. opryszczki lub zapalenia wątroby. Ozonowanie w Warszawie będzie niezastąpione również po wykonanych remontach i w sytuacjach, gdy mieszkanie uległo pożarowi, ponadto zespół naszych wykonawców jest również zamawiany do domów, w których konieczne jest pozbycie się trującego zapachu. Nasze ceny ozonowania mieszkań w Warszawie zawsze pozostają przystępne, a stałym klientom przysługują zniżki.

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń biurowych i produkcyjnych — to usługa, która jest coraz częściej zamawiana w Warszawie i okolicach. Po tym, jak klienci dowiadują się — co to jest ozonowanie , obowiązkowo chcą zaprosić naszych wykonawców. Nic dziwnego. Usługa ozonowania pomieszczeń w Warszawie jest tania, a jednocześnie wspaniale sprawdza się na przykład w celu czyszczenia i dezynfekcji dużych lodówek i chłodni w magazynach, systemów klimatyzacji w przedsiębiorstwach i biurach, a nawet dezynfekcji środków transportu publicznego.
Cena ozonowania pomieszczeń w Warszawie przez nasz serwis jest ustalana na podstawie prostych i zrozumiałych kryteriów, a klienci, którzy współpracują z nami na stałe, mogą także liczyć na dodatkowe zniżki.

Ozonowanie samochodu

Wysokiej jakości eliminacja zapachów i patogenów to czasochłonne i trudne zadanie, którego wiele serwisów samochodowych nie potrafi wykonać, ponieważ nawet wysokiej jakości myjnia często nie rozwiązuje problemu, a jedynie go maskuje. Po tym, jak zapach środka czyszczącego znika, ponownie powraca problem nieprzyjemnego zapachu w kabinie samochodu. Powód jest prosty — bakterie i mikroorganizmy znajdują się nie tylko w górnych warstwach tapicerki, ale także w jej głębi i aby je usunąć potrzebne są naprawdę radykalne rozwiązania. Proces ozonowania samochodu w Warszawie trwa nie dłużej niż 30 minut, absolutnie wszystkie elementy wnętrza auta poddawane są wysokiej jakości obróbce, łącznie z pokrowcami, tapicerką i siedzeniami, które gromadzą najwięcej zapachu. Wszystko to pozwala zagwarantować doskonały efekt realizacji zlecenia. Dodatkowym atutem jest niska cena ozonowania samochodu w Warszawie.

Ozonowanie klimatyzacji

Wentylatory i klimatyzatory nie tylko szybko pokrywają się kurzem, ale także gromadzą dużą liczbę patogenów, które podczas pracy urządzeń wracają do pomieszczenia i są wdychane przez człowieka. Rozwiązaniem problemu może stać się ozonowanie klimatyzacji w Warszawie, które pozwala dezynfekować nawet trudno dostępne i niedostępne miejsca oraz sprawić, że powietrze będzie czyste, świeże i bezpieczne dla ludzi oraz ich pupili.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Ozonowanie w Warszawie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Ozonowanie w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Ozonowanie w Warszawie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Ozonowanie w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Ozonowanie w Warszawie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Ozonowanie w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Ozonowanie w Warszawie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Ozonowanie w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.