Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Położenie Gładzi w Krakowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Położenie Gładzi w Krakowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
798
3 / dziennie

Położenie gładzi Kraków: Wykonawcy blisko mnie

Łukasz Borek

Kraków

Nowy

Oferuję usługi w zakresie wykończenia wnętrz oraz innych prac remontowo budowlanych. Posiadam 17 lat doświadczenia i nie zna...

Damian Kossmann

Kraków

Nowy

Witaj Zajmuje się transportem (szeroko pojętym) , czysta budowlanka jak również ta "brudniejsza" . Wszystko ze mną do dogada...

J
Józef Podstawny

Kraków

5.0

Drobne remonty i naprawy wykonuje i usługi

Z
Zbigniew Stopa

Kraków

Nowy

Pracuje juz w budowlance od 15lat zajmowalem sie od budowy domów od fundamentu po wykonczenia wnętrz i inne remonty,zajmuje...

Krystian Kita

Kraków

4.8

Firma kitabud nip6321794018 zapraszam do kontaktu 881480513

Mariusz Kozłowski Kozieremonty

Kraków

4.8

Nasza Firma została stworzona do oferowania usług, które stoją u nas na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe remonty,...

J
Jan Potok

Kraków

Nowy

Nasza Firma istnieje na rynku od 1996 roku ,wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz gładzie ,malowanie, płytki ,...

Lasek Grzegorz

Kraków

Nowy

Witam. Zajmuje sie kompleksowymi wykończeniami oraz remontami łazienek od A do Z. Oferuje fachowa pomoc w doborze oraz zakup...

D
Dawid Zagórski

Kraków

Nowy

Witam świadczę usługi wykończeniowe po przez malowanie , szpachlowanie ,układanie paneli,układanie plytek itp co jest związa...

Położenie gładzi Kraków: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Na czym polega usługa położenia gładzi w Krakowie?

Prace wewnątrz

W czasie prac wykończeniowych w nowych budynkach i podczas remontów w modernizowanych obiektach, często trzeba użyć dodatkowej, cienkiej warstwy, która wyrówna powierzchnię ścian i sufitów oraz nada im pożądaną gładkość.

Gładź jest to cienka warstwa wykończeniowa, wykonana z drobnoziarnistych materiałów opartych na cemencie, gipsie, wapnie lub polimerach. Usługa położenia gładzi polega na przygotowaniu powierzchni do nanoszenia gładzi, przygotowanie bezpośrednio gładzi oraz wyszlifowanie ściany.

Jakie są rodzaje gładzi w Krakowie?

  • Gładzie szpachlowe to produkty stosowane w budownictwie do ulepszania powierzchni ścian pokrytych tynkiem cementowym lub cementowo-wapiennym, które są szorstkie i nieestetyczne. Gładzie te są także wykorzystywane podczas remontów, pozwalając na szybką i tanią odnowę starego tynku. Można wybierać pomiędzy gładziami gipsowymi, produkowanymi z naturalnego lub syntetycznego gipsu.
  • Gładzie gipsowe. Gładzie na ścianach w Krakowie z gipsu są bielsze i wiążą dłużej, natomiast te syntetyczne są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zaleca się unikać kładzenia gładzi gipsowych w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, ponieważ są wrażliwe na zawilgocenie i możliwe jest ich odspajanie się od podłoża. Istnieją także gładzie gipsowe, które nie wymagają szlifowania, jednak tego typu wymaga dużego doświadczenia i cierpliwości przy nanoszeniu. Występują też gładzie białe, produkowane z gipsu alabastrowego, co daje im wyjątkowo biały kolor i pozwala na mniejsze zużycie białej farby podczas malowania.
  • Gładzie cementowe. Nie dają tak gładkiej i białej powierzchni jak gładzie gipsowe, ale za to charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną i możliwością użycia w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Po wyschnięciu, nie wymagają szlifowania, dlatego nie powodują kurzu w pomieszczeniach.
  • Gładzie polimerowe. Są dostępne jako suche mieszanki, które należy rozrobić z wodą, lub w formie gotowej do użycia, pakowane w wiaderka z tworzywa sztucznego. Są bardziej elastyczne niż gładzie gipsowe i cementowe. Sprawdzą się na trudnych powierzchniach, takich jak ściany, które podlegają niewielkim ruchom konstrukcyjnym, oraz są odporne na wilgoć. Jedynym minusem jest konieczność szlifowania, co powoduje powstawanie kurzu.
  • Gładzie cementowo-wapienne. Charakteryzują się idealnie gładką powierzchnią. Są łatwe w obróbce i dobrze trzymają się na podłożu. Można je stosować w pomieszczeniach z wysoką wilgotnością powietrza. Zaleca się nakładać takie gładzie na mokro w Krakowie, bez konieczności szlifowania, choć jest to dozwolone. Nie powinny być kładzione na podłożach gipsowych. Są bardziej odporne na rozwój pleśni niż inne rodzaje gładzi.

Dlaczego położenie gładzi warto powierzyć fachowcowi w Krakowie?

Proces szpachlowania to żmudna i często wykańczająca praca, ale nie jest to jedyny powód, dla którego realizację takiej usługi najlepiej jest powierzyć fachowcom. W celu uzyskania trwałej gładkiej ściany niezbędne będą również specjalistyczne narzędzia, a także wysokiej jakości materiały, za pomocą których będzie można osiągnąć pożądany efekt.

Masa szpachlowa idealnie nadaje się też do spoinowania płyt gipsowo kartonowych. Żeby efekt takich prac prezentował się naprawdę dobrze i estetycznie, powinny zostać wykonane przez doświadczonego pracownika, najlepiej – za pomocą specjalnej maszyny, dzięki której można uzyskać idealnie gładką nawierzchnię.

Ile czasu zajmuje położenie gładzi w Krakowie?

To, jak szybko zostanie zrealizowane położenie gładzi w Krakowie, zależy od kilku czynników, z których podstawowym jest jakość przygotowania powierzchni. Gładkie ściany znacznie skracają czas realizacji zlecenia. Wpływ na jakość i czas wykończenia ma także rodzaj użytej gładzi, a także umiejętności i doświadczenie wykonawcy. Czas nakładania zależy od ilości warstw, jakie zostaną położone. Zazwyczaj gładź gipsowa wysycha w ciągu około 12 godzin. Po pełnym wyschnięciu należy ją wyszlifować, a następnie oczyścić powierzchnię z pyłu przed malowaniem farbą.

Ile kosztuje położenie gładzi w Krakowie?

Gładzie w Krakowie mogą mieć różny koszt w zależności od tego, z jakich materiałów są wykonywane. Położenie gładzi cena w Krakowie za wykonanie jednej warstwy gładzi gipsowej przez fachowca to 30-40 zł za metr kwadratowy. Przygotowanie powierzchni ścian do nałożenia gładzi to średnio 3-6 zł za metr kwadratowy. Nie jest to cena końcowa i nie uwzględnia ona czynności takich jak czyszczenie ścian, gruntowanie i uzupełnianie ubytków. Za każdy kilogram sypkiej gładzi szpachlowej trzeba zapłacić średnio 2-3 zł.

Jeśli natomiast chodzi o wygładzanie za pomocą polimerów – gładzie ile za metr w Krakowie? Tu koszt usług fachowców rozpoczyna się od 35 zł za każdy metr kwadratowy pomieszczenia. Gdy z kolei zdecydujemy się wyeliminować nierówności ścian za pomocą produktów cementowo-wapiennych, to za usługę zapłacimy od 40 zł za każdy metr kwadratowy.

Ponadto gładzie w Krakowie cennik obejmuje także dojazd fachowców, jak i koszt samych materiałów. Zamawiając usługi szpachlowania przez Otomistrz możesz mieć pewność, że fachowcy tylko zrealizują Twoje zlecenie w przystępnej cenie, ale także pomogą w zakupie niezbędnych materiałów i sprzętu u sprawdzonych dostawców, często ze zniżką.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Położenie Gładzi w Krakowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Położenie Gładzi w Krakowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Położenie Gładzi w Krakowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Położenie Gładzi w Krakowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Położenie Gładzi w Krakowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Położenie Gładzi w Krakowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Położenie Gładzi w Krakowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Położenie Gładzi w Krakowie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.