Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Położenie Gładzi w Warszawie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Położenie Gładzi w Warszawie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
1 698
3 / dziennie

Położenie gładzi Warszawa: Wykonawcy blisko mnie

Mariusz Witak

Warszawa

Nowy

Nazywam się Mariusz mam 29 lat. W remontach pracuje już 10 lat. Pracowałem w różnych firmach w których nabrałem doświadczeni...

K
Konrad Szymaniak

Warszawa

Nowy

Cześć mam na imię Konrad i od kilku lat zajmuje się wykonaniem hydrauliki, elektryki i ogólnego wykończenia domów i mieszkań...

D
Dariusz żyluk

Warszawa

Nowy

Zajmujemy się systemem dekoracyjnym mikrocementem. Kładziemy go jako warstwę końcowa na podłogach , ścianach, schodach. Możn...

Maciej Smogur

Warszawa

Nowy

świadczymy usługi w zakresie budownictwa ogólnego jak i w wykańczaniu wnętrz pod klucz. Posiadamy fachowców po szkoleniach s...

R
Radosław Nawrocki

Warszawa

4.8

Dzień dobry, Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pełnym zakresie wykończeń i remontów. Pracujemy rzetelnie i zgodnie ze sz...

Tomasz Antczak

Warszawa

5.0

Firma grupa nds service zajmująca się pracami ogólnobudowlanych na terenie całego województwa mazowieckiego,nasza firma posi...

G
Grzegorz Czeczko

Warszawa

Nowy

Oferuję remonty łazienek oraz więcej prac w zakresie remontu mieszkań. Prace remontowe wykonuje od ponad 15 lat lecz jestem...

M
Michał Mikołajczak

Warszawa

Nowy

Witam serdecznie. Wykonujemy wszelakie prace związane z remontami i wykończeniami mieszkań, biur i lokali usługowych. Poza t...

Oleksii Bondarenko

Warszawa

4.8

Zajmujemy się ponad 15 lat remontami, wykończenie, łazienki,od A doZ. Gresy,glazura,terakota,płytki różnych formatów

Położenie gładzi Warszawa: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Na czym polega usługa położenia gładzi w Warszawie?

Prace wewnątrz

Aby pomalować ściany i sufit oraz okleić pomieszczenie tapetą, należy najpierw przygotować te powierzchnie do remontu, czyli nałożyć gładź szpachlowa. Dzięki temu farba będzie się dobrze trzymać, a ściany po malowaniu będą idealnie gładkie, bez zauważalnych zagłębień, dziur czy nawet drobnych rys na ich powierzchni. Dlatego specjaliści muszą odpowiednio wyrównać i wygładzić ściany i sufit, tak aby efekt końcowy zadowolił klienta, a pomieszczenia miały estetyczny i schludny wygląd.

Warto podkreślić, że tynkowanie uważane jest za czynność dość czasochłonną, wymagającą od wykonawcy nieustannej praktyki i umiejętności zawodowych, a także odpowiedzialnego przestrzegania zaleceń. Jeśli więc zależy Ci na jak najlepszym efekcie prac wykończeniowych, nie powinieneś ryzykować i samodzielnie wykonywać nakładanie tynku. Powierz tę sprawę specjalistom, którzy oferują usługi na naszej platformie. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi i wieloletniemu doświadczeniu sprawnie i szybko realizują takie zlecenia.

Jakie są Rodzaje Gładzi w Warszawie?

Aby nadać ścianom trwałe wygładzenie, niezbędne jest zastosowanie odpowiedniego produktu. Dlatego wybierając tynk, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego rodzaj. Istnieją cztery główne rodzaje tynków, różniące się parametrami i właściwościami:

  • gładzie gipsowe są uważane za najpowszechniejszy rodzaj gładzi szpachlowych. Są dość trwałe i bardzo wygodne w użyciu; wystarczy po prostu zmieszać je z wodą w przepisowych proporcjach. Po nałożeniu na ściany wyglądają na znacznie bielsze niż ich syntetyczne odpowiedniki;
  • gładzie cementowo-wapienne charakteryzują się wysoką przepuszczalnością. Ze względu na to, że ich grubość nie powinna przekraczać 5 milimetrów, fachowcy nie mogą za pomocą gładzi cementowo wapiennych wyrównywać dużych nierówności ścian, jeśli takie istnieją. Gładzie w Warszawie cementowe szlifuje się przed wyschnięciem, więc dom się nie zabrudzi;
  • gładzie cementowe są niezwykle wytrzymałe i charakteryzują się:
  • najwyższą odpornością na działanie wysokiej wilgotności. Takie właściwości tynków odgrywają ważną rolę np. w łazienkach.
  • w porównaniu do gładzi gipsowych mają nieco gorsze właściwości wyrównujące.
  • istotną zaletą jest to, że gładzie na ścianach w Warszawie cementowe nie wymagają szlifowania;
  • gładzie polimerowe charakteryzują się dużą elastycznością w porównaniu z cementowymi lub gipsowymi odpowiednikami. Ponadto gładzie na mokro w Warszawie polimerowe uchodzą za bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Tynki tego typu stosowane są najczęściej na ścianach narażonych na działanie wysokich temperatur, w pomieszczeniach o dużej wilgotności, na pomieszczeniach betonowych lub gazobetonowych, a także na płytach gipsowo-kartonowych.

Dlaczego położenie gładzi warto powierzyć specjaliście w Warszawie?

Położenie gładzi gipsowej uważane jest za sposób na uzyskanie idealnie gładkich ścian, co jest najlepszą bazą do ich malowania. Dlatego bardzo ważne jest profesjonalne nakładanie tynków. Niewystarczająca dokładność lub najmniejsze wady będą wyraźnie widoczne na powierzchniach ścian. W rezultacie wpłynie to negatywnie na ich estetyczny wygląd po malowaniu.

Jeżeli zależy Ci na jak najlepszym wyniku, a chcesz, aby fachowcy jakościowo wyrównali ścianę przed przystąpieniem do dalszych prac remontowych, skorzystaj z usług wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których profile możesz zobaczyć na naszej stronie.

Na platformie Otomistrz znajdziesz odpowiedzialnych i doświadczonych wykonawców, którzy doskonale znają swoją branżę i realizują zamówienia w możliwie najkrótszym czasie. Skontaktuj się z nimi i zleć prace remontowe w dowolnej dzielnicy: Praga-Południe, Wilanów, Ursynów, Wola, Śródmieście, Wawer, Ursus, Rembertów, Włochy, Żoliborz, Praga-Północ, Wesoła, Bemowo, Targówek, Bielany, Ochota, Mokotów, Białołęka.

Ile czasu zajmuje położenie gładzi w Warszawie?

Czas trwania wykończenia ścian zależy od metod i rodzaju zastosowanych gładzi. Specjaliści mogą nakładać tynk od czterech do dwunastu godzin. Najmniej trwa maszynowe nakładanie tynku – od czterech do sześciu godzin. Tynkowanie ręczne może zająć od ośmiu do dwunastu godzin.

Tynk cementowy lub cementowo-wapienny nakładany jest przez profesjonalnych wykonawców dłużej niż tynk gipsowy. Ważna jest również liczba warstw, które należy nałożyć. A takie dodatkowe prace wykończeniowe jak układanie okładzin ceramicznych wraz z fugowaniem mogą trwać od dwóch do trzech dni.

Ile kosztuje położenie gładzi w Warszawie?

Koszt nałożenia tynku gipsowego może wynosić od 28 do 40 zł za metr kwadratowy. Cena końcowa powinna zawierać również koszt prac przygotowawczych, podczas których wykonawca szpachluje ubytki, a także wykonuje gruntowanie.

Gładzie ile za metr w Warszawie. Ile kosztuje tynkowanie cementowo wapienne? W takim przypadku Twoje wydatki będą nieco wyższe. Trzeba będzie liczyć się z ceną od 35 do nawet 50 zł za metr kwadratowy.

Położenie gładzi cena w Warszawie. Ponadto na rynku dostępne są tynki mineralne, akrylowe, silikatowe i silikonowe. Dlatego cenniki za tynkowanie ściany zewnętrznej mogą wahać się od 20 do 60 zł za metr kwadratowy. Najtańsze są tynki akrylowe; za najdroższe uważane są tynki mineralne z malowaniem.

Gładzie w Warszawie cennik. Cena zakupu tynku gipsowego w formie gotowej wynosi od 3 do 8 zł za kilogram. Kiedy mówimy o metodzie nakładania tynków, należy zrozumieć, że tynkowanie wewnętrznej ściany pomieszczenia metodą maszynową jest wykonywane znacznie szybciej. Cena takich usług specjalistów to około 50 zł, w tym robocizna i materiały. Ręczne tynkowanie ścian może być dłuższe, a przez to droższe.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Położenie Gładzi w Warszawie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Położenie Gładzi w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Położenie Gładzi w Warszawie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Położenie Gładzi w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Położenie Gładzi w Warszawie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Położenie Gładzi w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Położenie Gładzi w Warszawie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Położenie Gładzi w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.