Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Posadzki żywiczne w Poznaniu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Posadzki żywiczne w Poznaniu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
6
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
234
3 / dziennie

Posadzki żywiczne Poznań: Wykonawcy blisko mnie

H
Hryb Serhii

Poznań

Nowy

Firma RemBud Hryb Serhii 574****** Zajmuję się fachowym wykończeniem wnętrz

M
Marcin Sadowski

Poznań

5.0

Firma SpotHome zajmuje się kompleksowymi wykończeniami wnętrz jak i pracami w dedykowanych obszarach. Z 7 letnim doświadczen...

M
Michał Osses

Poznań

Nowy

Działamy na rynku od ponad 10 lat, a to co nas wyróżnia to wysoka jakość świadczonych usług, dobry kontakt z klientem oraz s...

Mkmaxbud Spoo

Poznań

5.0

Sprzątamy w biurach i poza nimi

Sławek Dehusar

Poznań

Nowy

Witam serdecznie! Mam na imię Sławek, mam 44 lata. Majsterkowanie to moja Pasja! 24 lata pracuję w branże budowlanej. Nie pi...

Tomasz Chudzinski Łazienka4you

Poznań

Nowy

Firma Łazienka4you oferuje usługi wykończenia łazienek. Kompleksowe wykończenia mieszkań od A do Z.Remonty. Układanie płytek...

Mariusz Kozłowski Kozieremonty

Poznań

4.8

Nasza Firma została stworzona do oferowania usług, które stoją u nas na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe remonty,...

Usługi Remontowo-Budowlane Kacper Lewandowski

Poznań

Nowy

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz domów i mieszkań, w tym malowanie szpachlowanie zabudowy z płyt gk układanie...

Dawid Graczyk

Poznań

Nowy

Działamy od 10lat zadowolenie klienta oraz przystępne ceny. Zapraszamy do kontaktu

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

W ciągu 2 tygodni

Co usługa powinna zawierać?

naprawa uszkodzeń

wykonanie posadzki

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

15 - 30 m²

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

tak, usunięcie starej posadzki

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

wykonawca

Jaka posadzka jest do wykonania?

epoksydowa

Opisz zadanie

poprawa dotychczasowej posadzki żywicznej oraz nałożenie kolejnej warstwy

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Co usługa powinna zawierać?

wykonanie posadzki

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

więcej niż 50 m²

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

do ustalenia

Jaka posadzka jest do wykonania?

żywiczna

Opisz zadanie

Witam szukam wykonawcy posadzki zywicznej dekoracyjnej 3d w domku jednorodzinnym w Trzciance 64-980. Metraż to 70m2.

Określ termin realizacji

03.04.2022

Co usługa powinna zawierać?

usunięcie starej posadzki i położenie nowej

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

mniej niż 15 m²

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

inne (opiszę w ostatnim kroku)

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

wykonawca

Opisz zadanie

Wykonanie posadzki na balkonie usunięcie kafli i wykonanie opierzenia balkonu.

Posadzki żywiczne Poznań: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Dlaczego warto wybrać posadzki żywiczne w Poznaniu od naszych fachowców?

Prace wewnątrz

Jesteśmy dumni z jakości produktów i usług świadczonych przez naszych partnerów. Jakość materiałów, z których wykonują posadzki żywiczne w Poznaniu, stale jest kontrolowana przez naszych ekspertów, ponadto posiadają własne laboratorium, w którym dokonują kontroli składu i zgodności z obowiązującymi normami wszystkich wykorzystywanych materiałów. Wśród usług, świadczonych przez naszych specjalistów, warto wymienić:

 • Tworzenie indywidualnego projektu dla każdego klienta;
 • Dobór materiałów wykończeniowych odpowiednio do typu pomieszczenia, jego lokalizacji i cech eksploatacji;
 • Podpisanie umowy z każdym zleceniodawcą i przestrzeganie jej warunków przez cały okres realizacji projektu;
 • Kontrolę jakości realizacji projektu na każdym z jego etapów;
 • Udzielenie gwarancji na zrealizowane prace tworzenia posadzek żywicznych w domu i podłóg przemysłowych w Poznaniu.
 • Odpowiadamy na najczęstsze pytania, pojawiające się wśród klientów, decydujących się na zamówienie podłogi z żywicy w Poznaniu.

Posadzki żywiczne – cena w Poznaniu

Cena posadzek żywicznych w Poznaniu kształtuje się na podstawie dwa wskaźniki – cena na żywicę epoksydową i dodatkowe materiały, wykorzystywane do tworzenia podłóg oraz koszt prac montażowych. Odpowiednio, na koszt świadczonych przez naszych wykonawców usług, oddziałują także:

 • Typ wybranej posadzki i jej planowana grubość;
 • Rodzaj pomieszczenia, w którym planuje się położenie żywicznej podłogi;
 • Obecność dodatkowych elementów dekoracyjnych (cena za m2 klasycznych posadzek żywicznych oraz cena podłóg przemysłowych jest niższa niż cena za m2 posadzek żywicznych 3D).

Warto też wziąć pod uwagę fakt, że cena za metr żywicznej posadzki wzrośnie w przypadku wykorzystania w montażu dodatkowych materiałów: impregnatów ochronnych, powłok farbujących lub antystatycznych itp. Odpowiadamy na najczęstsze pytania, pojawiające się wśród klientów, decydujących się na zamówienie podłogi z żywicy w Poznaniu.

Montaż posadzki żywicznej w Poznaniu

Nasz serwis współpracuje z liderami na polskim rynku w produkcji i montażu posadzek epoksydowych. Nasi specjaliści chętnie podejmują się realizacji takich zleceń, jak tworzenie klasycznych oraz 3D posadzek poliuretanowych w Poznaniu w:

 • Mieszkaniach, zarówno w budynkach wielorodzinnych i budynkach prywatnych;
 • Przedsiębiorstwach produkcyjnych i magazynach;
 • Firmach, szpitalach, sklepach, restauracjach, centrach biznesowych itp.;
 • Siłowniach i basenach;
 • Parkingach i garażach.

Niezależnie od skali zamówienia i typu wykonywanych prac, współpracujemy z ] wysoko wykwalifikowanymi specjalistami oraz stosujemy certyfikowane, bezpieczne dla środowiska materiały, co pozwala zagwarantować długi termin użytkowania tworzonych 3d podłógi w Poznaniu – na niektóre rodzaje wykonywanych prac dajemy nawet 40-letnią gwarancję!

Posadzki żywiczne

Posadzki żywiczne w Poznaniu – to stylowe dekoracyjne i ochronne rozwiązanie dla podłóg, zarówno we wnętrzach biurowych, jak i mieszkalnych. Dysponujemy szerokim zakresem żywic (kompozycje epoksydowe) i utwardzaczy, pozwalających tworzyć błyszczącą, odporną na oddziaływanie środków chemicznych oraz wpływy mechaniczne, bezpieczną dla zdrowia ludzkiego polimerową powłokę. Nasze posadzki epoksydowe w Poznaniu są uniwersalne i mogą być wykorzystywane do ochrony podłóg betonowych, drewnianych oraz metalowych. Część żywiczna w takich podłogach nie rozwarstwia się, zachowuje swoje funkcje i wygląd, zarówno przy wysokich, jak i niskich temperaturach, a górna warstwa dekoracyjnej powłoki jest odporna na promieniowanie ultrafioletowe i może być stosowana na zewnątrz.

Podłoga 3D

Spektakularne, bezszwowe podłogi 3D w Poznaniu, nakładane na podstawę wykonaną z betonu wyróżniają się długim terminem użytkowania, wysoką higienicznością oraz krótkim terminem realizacji, nawet w przypadku najbardziej złożonych projektów. Nasi specjaliści tworzą rysunki, które posiadają głębię i są oryginalne, a dzięki nim mamy możliwość realizacji jaskrawych i niepowtarzalnych wnętrz w każdym rodzaju pomieszczeń – salon, kuchnia, łazienka lub toaleta. Ponadto tego typu podłogi świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o przemysłowym przeznaczeniu – biurach, supermarketach, centrach rozrywkowych itp. Do tworzenia posadzek epoksydowych 3D współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi pracownikami, dobrze zaznajomionych z procesem przygotowania i układania materiałów, co pozwala osiągnąć doskonały efekt końcowy!

Podłoga przemysłowa

Posadzki przemysłowe w Poznaniu dla przestrzeni przemysłowych, to zawsze dobry wybór! Zamawiając tego typu powłokę podłogową możesz być pewien, że stworzymy wysokiej jakości monolityczne pokrycie podłogowe przy użyciu ekologicznych i higienicznych żywic epoksydowych oraz dodatkowych wypełniaczy, wybranych z uwzględnieniem specyfiki działania obiektu przemysłowego. Posadzki żywiczne w Poznaniu wyróżnia także wysoka elastyczność, ta cecha pozwala na ich użycie w miejscach, gdzie występują intensywne obciążenia mechaniczne. Ponadto żywica toleruje niskie i wysokie temperatury, a także ich różnice. Podłoga przemysłowa w Poznaniu będzie także świetnym wyborem do wykończenia parkingów, magazynów, centrów medycznych i handlowych oraz innych pomieszczeń tego typu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Posadzki żywiczne w Poznaniu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Posadzki żywiczne w Poznaniu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Posadzki żywiczne w Poznaniu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Posadzki żywiczne w Poznaniu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Posadzki żywiczne w Poznaniu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Posadzki żywiczne w Poznaniu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Posadzki żywiczne w Poznaniu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Posadzki żywiczne w Poznaniu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.