Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
< Wróć

Profesjonalne usługi naprawy kuchenek od OTOmistrz

Montaż, serwis, naprawa 71

Poszukujesz fachowych usług naprawy kuchenek? A może po prostu potrzebujesz wymiany dysz lub czyszczenia iskrownika w kuchence? Realizację wszystkich tych usług możesz zlecić firmie OTOmistrz:  wykonamy je tanio, szybko i naprawdę jakościowo!

Profesjonalne usługi naprawy kuchenek

Naprawiamy różnego typu kuchenki: elektryczne, gazowe, płyty indukcyjne i ceramiczne, a także piekarniki na prąd i gazowe. Zajmujemy się naprawianiem tego typu sprzętu już od kilkunastu lat. Jeżeli urządzenie, które masz w domu lub biurze przestało prawidłowo funkcjonować, skontaktuj się z nami. Rozwiążemy Twój problem na miejscu – w Twoim domu lub biurze. Oferujemy dla naszych klientów przystępne ceny, wysoką jakość usług i terminowość działania.

Podejmujemy się wszelkich napraw związanych z kuchenkami gazowymi lub elektrycznymi. Możemy zarówno zmierzyć się z naprawą paneli sterowania i zegarów elektrycznych, jak i wymienić iskrowniki, termopary i zawory. W razie wystąpienia wycieku gazu, niedziałającego iskrownika, niegrzejącego piekarnika lub problemów z płomieniem w palniku – zapraszamy do skontaktowania się z firmą OTOmistrz.

Firma OTOmistrz oferuje profesjonalne usługi napraw sprzętu AGD. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych fachowców znających się na naprawach kuchenek, którzy pracują już w tej branży od długiego czasu, nieustannie poszerzają swoje kompetencje z zakresu obsługi i serwisowania aktualnych technologii. Podejmujemy się napraw kuchenek gazowych, jak i elektrycznych.

Diagnostyka kuchenki

Dlaczego warto zlecić naprawę kuchenki pracownikom firmy OTOmistrz?

Zaletą współpracy z naszą firmą jest przede wszystkim to, że naprawiamy każdy rodzaj kuchenek. Ponadto współpracujemy ze wszystkimi znanymi producentami tego typu urządzeń, co pozwala tanio kupować elementy do wymiany i tym samym oferować klientom naprawdę przystępny cennik naprawy kuchenek gazowych, elektrycznych i indukcyjnych.

Współpraca z OTOmistrz ma wiele innych zalet, a główne z nich to:

  • Obsługa klienta przez specjalistów z co najmniej 5-letnim doświadczeniem. Ponadto wszyscy nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i otrzymują liczne pozytywne recenzje od zadowolonych klientów;
  • Eliminacja większości awarii następuje w ciągu 24 godzin od daty otrzymania zgłoszenia;
  • Pracownicy udają się do dowolnego rejonu Warszawy w celu rozwiązywania problemów;
  • Diagnostykę kuchenki, w przypadku zlecenia jej dalszej naprawy w naszej firmie, wykonujemy bezpłatnie;
  • Wykonywane naprawy oraz wymienione części zamienne są objęte gwarancją.