Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Projektowanie kuchni

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Projektowanie kuchni: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Projektowanie nowoczesnych kuchni

Meble

Większość polskich rodzin spędza w kuchni naprawdę dużo czasu, dlatego wnętrze tego pomieszczenia wymaga maksymalnej funkcjonalności i wygody. Wszystko powinno być tutaj pod ręką. Jest to szczególnie ważne, jeśli mowa o kawalerkach, w których kuchnia jest mała, czyli zajmuje powierzchnię mniejszą od 8 m2. Opracowany na zlecenie klienta indywidualny projekt kuchni pozwala maksymalnie efektywnie wykorzystywać takie pomieszczenie nawet w tym przypadku, jeśli budżet na jego wyposażenie jest bardzo ograniczony.
Przygotowany przez fachowców projekt kuchni zawiera najczęściej takie oto elementy:

  • możliwości aranżacji mebli zgodnie z wielkością i specyfiką kuchni;
  • szkice pokazujące, jak będzie wyglądał styl wnętrza wykonany zgodnie z życzeniami klienta;
  • realistyczne trójwymiarowe obrazy przyszłej kuchni pokazujące różne perspektywy;
  • dokumentację projektową z dokładnymi rysunkami, schematami komunikacji i okablowania.

Dlaczego OTOmistrz to najlepszy portal do zamawiania usług projektowania kuchni?

OTOmistrz to portal, na którym zgromadzone zostały oferty od projektantów z różnych regionów Polski. Wśród nich zdecydowanie znajdziesz specjalistę, który nie ma wygórowanych cen za swoje usługi, posługującego się nowoczesnym sprzętem i gotowego zrealizować nawet najbardziej śmiałe marzenia dotyczące projektu nowoczesnej kuchni.
Projektanci z naszej strony chętnie podejmują się realizacji różnych zleceń, w tym można im powierzyć ergonomiczne zaprojektowanie małej kuchni. Cały projekt będzie przemyślany w najmniejszych szczegółach: od koloru ścian aż do elementów dekoracyjnych. Fachowiec uwzględni także to, jak często kuchnia będzie wykorzystywana do gotowania, jakiego sprzętu potrzebuje klient, a także czy pomieszczenie kuchenne będzie wykorzystywane do wspólnych zebrań całej rodziny.
Wyszukiwanie projektanta na OTOmistrz to sama przyjemność! Nie poświęcisz dużej ilości czasu i na pewno znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Projektowanie kuchni na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Projektowanie kuchni należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Projektowanie kuchni?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Projektowanie kuchni starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Projektowanie kuchni jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Projektowanie kuchni jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Projektowanie kuchni?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Projektowanie kuchni ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.