Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Projektowanie łazienki w Krakowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Projektowanie łazienki w Krakowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
147
3 / dziennie

Projektowanie łazienki Kraków: Wykonawcy blisko mnie

T
Tadeusz Bańdo

Kraków

Nowy

Świadczymy usługi montażu mebli wszystkich producentów oraz produkujemy meble na wymiar

Marcin Kowalik

Kraków

5.0

Wykańczam mieszkania od stanu deweloperskiego do zamieszkania, pomagam z projektem, ze znalezienieem materiałów i wyposażeni...

D
Dmytro Ukolov

Kraków

Nowy

Układanie kafle wszystkie rodzaje, biały montaż,mam doświadczenie 17 lat

M
Marcin Książek

Kraków

Nowy

Pracę wykończeniowe, pogotowie hydrauliczne itp.

Piotr Master

Kraków

Nowy

Cześć! Robimy wykończenia wnętrz i inne prace od ponad 10lat. Zawsze jest dokładnie i na czas. Zapraszam do kontaktu. Wycena...

Projektowanie łazienki Kraków: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Projektowanie łazienek w Krakowie: tanio i fachowo

Prace wewnątrz

Łazienka zaprojektowana we właściwy sposób będzie nie tylko komfortowa w użytkowaniu, ale i przez wiele lat będzie cieszyć oko nowoczesnym wyglądem: meble i elementy dekoracyjne będą odporne na oddziaływanie wilgoci i pary, a ogólny wygląd pomieszczenia, nawet z biegiem czasu, będzie pozostawał nowoczesny i atrakcyjny.
Projektowanie łazienki w Krakowie realizowane jest w kilku etapach:

  • wybór stylu łazienki: gamy kolorystycznej, ogólnego wyglądu pomieszczenia;
  • projektowanie finałowego wykończenia ścian, podłogi, sufitów, elektrycznego wyposażenia;
  • ustalenie wyposażenia, a przede wszystkim mebli i hydrauliki, które będą zainstalowane w łazience;
  • dobór elementów dekoracyjnych.

Dlaczego warto zamówić projektowanie łazienki na portalu OTOmistrz?

Fachowcy, tworząc nowoczesne projekty wykończenia łazienek w Krakowie, uwzględniają najmniejsze szczegóły. W przypadku, gdy tworzy się pomieszczenie, z którego będzie korzystać kilka pokoleń, pod uwagę są brane życzenia i potrzeby wszystkich członków rodziny.
Nowoczesne projekty łazienek w Krakowie uwzględniają wszystkie potrzeby klientów, niezależnie od tego czy pomieszczenie posiada tylko 4 m2, czy też jego powierzchnia wynosi ponad 10 m2. Przemyślane podejście nie tylko wygodnie podkreśla atuty pomieszczenia, ale i pozwala na skuteczne ukrycie jego wad. Styl projektu także może być bardzo różny – od klasycznego i wiejskiego aż po country lub eklektyczny.
Atutami zamówienia usług za pomocą portalu OTOmistrz są także:

  • przystępna cena projektu;
  • dostosowanie standardowych projektów do życzeń klienta;
  • możliwość tworzenia projektu pod klucz;
  • wybór higienicznych, wytrzymałych i pięknych elementów dekoracyjnych, jak i użytkowych.

Projekt małej łazienki

Posiadając małą łazienkę właściciele mieszkań, przede wszystkim kawalerek, uważają, że nie da się z tym faktem nic zrobić i często zamawiają niewygodne meble i bardzo małe kabiny prysznicowe. Jest jednak sposób na rozwiązanie takiego problemu! Projekty małych łazienek w Krakowie, stworzone przez profesjonalnych projektantów i architektów zakładają sporo miejsca na zamontowanie nie tylko przestronnej kabiny prysznicowej, ale i wygodnych miejsc do przechowywania rzeczy. Co więcej, w niektórych pomieszczeniach udaje się nawet ustawić małą wanną. Jeśli zatem zależy Ci na uzyskaniu wygody w Twojej łazience, warto zamówić jej projekt!

Projekt łazienki z wanną

Projekt łazienki z wanną w Krakowie – to prawdziwa rozkosz. To rozwiązanie cieszy się największą popularnością wśród klientów, u których w mieszkaniach i domach łazienka ma wystarczająco dużą powierzchnię. Co więcej, ostatnio pojawiła się możliwość zamówienia projektów łazienki z wanną i prysznicem w Krakowie: są to naprawdę funkcjonalne rozwiązania, które szczególnie dobrze sprawdzają się w mieszkaniach, które zamieszkuje kilka osób w różnym wieku, w tym podeszłym. Każdy projekt jest tworzony w taki sposób, by maksymalnie spełniał oczekiwania klientów, a jednocześnie był jak najbardziej funkcjonalny i nowoczesny.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Projektowanie łazienki w Krakowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Projektowanie łazienki w Krakowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Projektowanie łazienki w Krakowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Projektowanie łazienki w Krakowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Projektowanie łazienki w Krakowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Projektowanie łazienki w Krakowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Projektowanie łazienki w Krakowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Projektowanie łazienki w Krakowie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.