Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Projektowanie wnętrz w Krakowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Projektowanie wnętrz w Krakowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
114
3 / dziennie

Projektowanie wnętrz Kraków: Wykonawcy blisko mnie

Michał Nemś

Kraków

Nowy

Stolarze i montażyści z 15 letnim doświadczeniem zapraszają do współpracy

Piotr Master

Kraków

Nowy

Cześć! Robimy wykończenia wnętrz i inne prace od ponad 10lat. Zawsze jest dokładnie i na czas. Zapraszam do kontaktu. Wycena...

T
Tadeusz Bańdo

Kraków

Nowy

Świadczymy usługi montażu mebli wszystkich producentów oraz produkujemy meble na wymiar

Marcin Kowalik

Kraków

5.0

Wykańczam mieszkania od stanu deweloperskiego do zamieszkania, pomagam z projektem, ze znalezienieem materiałów i wyposażeni...

Refresh - jesteśmy dla Ciebie

Kraków

Nowy

Tak króciutko o mnie, złota rączka ✋ Gold Refresh, pracuje w swoim zawodzie, jestem technologiem wykończeń wnętrz w budownic...

Krystian Mazurkiewicz / KRY-MAR

Kraków

5.0

Witam! Jestem młodym ambitnym stolarzem. Do swoich projektów podchodzę z pasją oraz solidnością. Służę doradzeniem przy wybo...

SVCEILING STRETCH CEILING

Kraków

4.8

SV CEILING sp.z.o.o sufity napinane z 2012 roky

Mariusz Kozłowski Kozieremonty

Kraków

4.8

Nasza Firma została stworzona do oferowania usług, które stoją u nas na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe remonty,...

Projektowanie wnętrz Kraków: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Projektowanie wnętrz: zakres usług

Prace wewnątrz

Projektowanie wnętrz w Krakowie – to usługa, z której warto skorzystać niezależnie od powierzchni pomieszczenia, którym dysponujesz. Podczas tworzenia projektu wnętrz są uwzględniane takie oto kwestie:

  • lokalizacja oddzielnych pomieszczeń na planie domu i ich funkcje;
  • wielkość pomieszczeń, rodzaj ścian i przegród, za pomocą których będą oddzielane od innych;
  • typ oświetlenia, stosowany w każdym pomieszczeniu;
  • stylistyka pokoi i stref wspólnych;
  • rozwiązania w zakresie aranżacji.

Cena usług projektowania wnętrz w Krakowie zależy przede wszystkim od powierzchni pomieszczeń, ale także od stylu wnętrz i zasygnalizowania przez klienta indywidualnych życzeń co do tego, jak powinny wyglądać dane pomieszczenia. Korzystając z ofert zamieszczonych na portalu OTOmistrz możesz zamówić usługi projektowania zarówno mieszkań, jak i domów oraz powierzchni biurowych w Krakowie.

Dlaczego warto zamówić projekt wnętrz w Krakowie w firmie OTOmistrz?

Decydując się na zamówienie projektu wnętrz za pomocą naszej strony, możesz wybrać firmę w Krakowie nie tylko ze względu na koszt jej usług, ale także mając na uwadze style wnętrz, które są wykonywane przez jej pracowników Może to być zarówno styl modernistyczny, glamour lub rustykalny. Niezależnie od wyboru, wszystko zostanie przemyślane w najmniejszych szczegółach, a korzystanie z mieszkania, biura lub domu będzie wygodne i bezproblemowe. Zamówienie usługi projektowania wnętrz w Krakowie pozwoli także:

  • Zaoszczędzić na zakupie materiałów wykończeniowych.
  • Zrezygnować z zakupu zbędnych elementów wyposażenia wnętrz.
  • Szybko zrealizować prace remontowe i aranżacyjne.
  • Dostosować charakterystyki pomieszczeń do potrzeb wszystkich osób, które będą z nich korzystać.

Decydując się na zamówienie usług projektanta wnętrz w Krakowie na portalu OTOmistrz możesz mieć pewność, że obsługą Twojego zlecenia zajmą się prawdziwi specjaliści, posiadający niezbędną wiedzę i doświadczenie, korzystający z nowoczesnych programów komputerowych, ciągle podnoszący swoją wiedzę i zapoznający się z najnowszymi trendami projektowania wnętrz.

Projektowanie wnętrz domów

Jeśli chcesz, by każdy centymetr kwadratowy Twojego domu był idealnie dostosowany do Twoich potrzeb, jak i innych domowników, warto zlecić projektowanie w Krakowie specjalistom. Uwzględnią oni najmniejsze szczegóły, pomogą w doborze rozwiązań technicznych, a także wyborze odpowiedniego stylu: mogą to być zarówno wnętrza w stylu wiejskim, jak również loftowym, modernistycznym itp. Znaczna uwaga jest zwracana na ekologiczność stosowanych rozwiązań i wysoki poziom ich energooszczędności, uwzględnia się także cechy działki bezpośrednio przylegającej do budynku.

Projektowanie wnętrz mieszkań

Nowoczesny projekt wnętrza mieszkania zapewni wygodę każdemu domownikowi, sprawi, że pomieszczenia będą jednocześnie funkcjonalne, przytulne i wygodne. Występują liczne style, w których można urządzić mieszkanie, niezależnie od tego czy jest to kawalerka, czy duże mieszkanie składające się z ponad czterech pokoi. Jeśli lubisz wnętrza w stylu rustykalnym, fachowcy zadbają o to, by pięknie wyglądały w miejskim zgiełku. Klienci w Krakowie często wybierają urządzanie mieszkań w stylu loftowym lub także zyskującym na popularności stylu hampton. Za pomocą programów komputerowych można zobaczyć, jak w przyszłości będzie prezentować się mieszkanie i w razie potrzeby wprowadzić do projektu odpowiednie poprawki.

Projektowanie biur

Wraz z rozwojem gospodarczym Polski, wzrasta zapotrzebowanie na kreatywnie i wygodnie urządzone biura, których wnętrza są idealnie dostosowane do profilu działalności danej firmy. Za pomocą OTOmistrz zaoszczędzisz czas i znajdziesz najlepszych projektantów w Krakowie, którzy podczas tworzenia projektu uwzględnią wszystkie wymagania korporacyjne, a jednocześnie pomogą w doborze nowoczesnego i ergonomicznego wyposażenia. Zamawiając projekt biura w Krakowie możesz zlecić opracowania projektów pomieszczeń przeznaczonych do obsługi klienta, pracy biurowej, a także strefy spożywania posiłków, wspólnego wypoczynku itp.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Projektowanie wnętrz w Krakowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Projektowanie wnętrz w Krakowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Projektowanie wnętrz w Krakowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Projektowanie wnętrz w Krakowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Projektowanie wnętrz w Krakowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Projektowanie wnętrz w Krakowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Projektowanie wnętrz w Krakowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Projektowanie wnętrz w Krakowie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.