Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Remont balkonu w Warszawie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Remont balkonu w Warszawie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
6
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
1 422
3 / dziennie

Remont balkonu Warszawa: Wykonawcy blisko mnie

V
Vitalii Kramariev

Warszawa

Nowy

Zajmuję się wykańczaniem wnętrz domów mieszkalnych pod klucz.

Oleksandr Nikitenko

Warszawa

4.8

Tarshtangroup to firma remontowo-budowlana zajmująca się kompleksowym wykończeniem domów. Działamy w Warszawie i na terenie...

Mariusz Kozłowski Kozieremonty

Warszawa

4.8

Nasza Firma została stworzona do oferowania usług, które stoją u nas na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe remonty,...

R
RW PERFORMER Robert Wulczyński

Warszawa

4.8

Wszystkim naszym klientom pomagamy w uzyskaniu funkcjonalnego i nowoczesnego wnętrza. Współpracując z nami unikniecie Państw...

Krystian Olszewski

Warszawa

Nowy

Wykończenia wnętrz pod klucz. Stany deweloperskie, odświeżenia i generalne remonty. Adaptacja pomieszczeń, zmiany rozkładu i...

Marcin Bronisz

Warszawa

Nowy

Zaangażowany, doskonale odnajdujący się w pracy samodzielnej oraz w zespole. Naturalne zdolności przywódcze i organizacyjne...

Mariusz Wójcik

Warszawa

5.0

Oferujemy szeroki zakres wykonywanych zleceń

Ł
Łukasz Boryczka

Warszawa

Nowy

Kompleksowe remonty mieszkań, łazienek. Wykończenia mieszkań, łazienek. Instalacje elektryczne oraz przeróbki hydrauliczne....

W
Wojciech Majewski

Warszawa

4.8

Ponad 7 lat doświadczenia w dziedzinie ogólnobudowlanej. Fachowe doradztwo, dobór materiałów budowlanych i wycena. Malowanie...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Jaka jest powierzchnia balkonu w metrach kwadratowych?

3 - 5 m²

Jaki jest stan balkonu?

w stanie deweloperskim

Jakie rodzaje prac należy zrealizować?

ocieplenie balkonu

hydroizolacja balkonu

Zakres prac: ocieplenie xps, wykonanie wylewki ze spadkiem, montaż okapów renoplastu, hydroizolacja, położenie gresu

Czy posiadasz już gotowy projekt?

nie, mam tylko ogólny zarys

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie potrzebuję dodatkowych usług

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

do ustalenia

Opisz zadanie

Mam do wykonania wykończenie balkonu w domu jednorodzinnym w Pruszkowie. Powierzchnia ok 5 m/2 Stan deweloperski. Płyta balkonowa zabezpieczona izolacją, zamontowana barierka. Zakres prac. Ułożenie ocieplenia z xps, wykonanie wylewki ze spadkiem, montaż okapów renoplastu, wykonanie izolacji, ułożenie gresu lub wylewki żywicznej. Mogę wysłać zdjęcia balkonu. Mam również do wykończenia drugi balkon ale już bez wylewek.

Określ termin realizacji

29.04.2023

Jaka jest powierzchnia balkonu w metrach kwadratowych?

6 -10 m²

Jaki jest stan balkonu?

z dawnym remontem

Jakie rodzaje prac należy zrealizować?

remont kompleksowy

ułożenie płytek na balkonie

hydroizolacja balkonu

Czy posiadasz już gotowy projekt?

nie mam żadnego pomysłu. Potrzebuję fachowej pomocy

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie potrzebuję dodatkowych usług

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

do ustalenia

Opisz zadanie

Wymiana płytki plus ocenić co można poprawić aby nie ciekło. Metraż balkonu 10 m2. Problemem polega na niepoprawnym wykonanie balkonu, możliwe ze zbyt mały spad lub złe położone płytki. Balon na 1p., woda cieknie na parter na suficie. Miejscowość Mińsk Mazowiecki

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Jaka jest powierzchnia balkonu w metrach kwadratowych?

3 - 5 m²

Jaki jest stan balkonu?

z dawnym remontem

Jakie rodzaje prac należy zrealizować?

1. wycięcie balustrady betonowej opartej na 4-rech słupkach 2. Skucie terakoty - 4m^2 3. postawienie na miejscu wyciętej balustrady, murku o wymiarach 2,6m długiśc i 1m wysokości 4. izolacja murku od wewnątrz i tynkowanie 5. izolacja podłogi po skuciu + wylewka poziomująca - również na powierzchni 4m2

Czy posiadasz już gotowy projekt?

nie, mam tylko ogólny zarys

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie potrzebuję dodatkowych usług

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

do ustalenia

Opisz zadanie

Remont balkonu Warszawa: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Jak wykonać remont balkonu w Warszawie?

Prace wewnątrz

Jak wszystko inne, balkony ulegają stopniowej degradacji w miarę upływu czasu i pod wpływem warunków atmosferycznych (w tym zmian temperatury). Więc w pewnym momencie przebywanie na nich nie staje się tak przyjemne jak kiedyś. To główny znak, że wymaga naprawy i czas zorganizować remont generalny balkonu krok po kroku z udziałem specjalistów.

Dzięki profesjonalnej renowacji Twój balkon nabierze nowego wyglądu i znów stanie się Twoją oazą. Jak wykonać remont balkonu w Warszawie? Najlepiej zatrudnić specjalistę lub firmę, która profesjonalnie i szybko przywróci komfort na Twoim balkonie. Nawet jeśli masz trochę praktyki, próba samodzielnej naprawy balkonu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Doświadczeni i wykwalifikowani wykonawcy mogą to zrobić wydajniej i niezawodniej oraz podpowiedzą, jak nieco obniżyć koszty.

Remont balkonu w Warszawie — czy należy go zgłaszać?

Jeśli remont balkonu w kamienicy w Warszawie obejmuje tylko drobne zmiany (np. chcesz powiesić doniczki na zewnątrz, położyć drewniane kostki na podłodze lub po prostu odświeżyć ściany), nie musisz zgłaszać tych czynności. Oczywiście takie drobne zmiany nie zmienią szczególnie ogólnego obrazu całego domu, którego częścią jest Twój balkon.

Jeśli przewidziany jest bardziej radykalny remont balkonu w Warszawie, takie prace remontowe zawsze wiążą się z odpowiednimi obowiązkami budowlanymi – o charakterze administracyjnym. Kiedy mówimy o większym remoncie, mamy na myśli przede wszystkim rozbudowę lub powiększenie balkonów (np. planujesz dobudować nowe ściany, wewnętrzne piony windowe lub nowe piony loggii).

Ile trwa remont balkonu w Warszawie?

Remonty balkonów mogą przybierać różne formy. Czasami wykonawcy realizują takie zlecenia przez kilka dni, odświeżając ściany loggii, dekorując przestrzeń meblami i kwiatami. Jednak rzadko wygląda to tak samo. Często ilość prac naprawczych jest znacznie większa, szczególnie w przypadkach, gdy renowacja łączy się z naprawą elementów nośnych i konstrukcji balkonu.

Oznacza to, że musisz skoordynować tę kwestię bezpośrednio z wykonawcą, którego wybierzesz do realizacji zamówienia. Więc najpierw pomyśl i odpowiedz na kilka pytań:

  • Jaki masz budżet i ile masz czasu na taką naprawę?
  • Jak dokładnie chcesz zmienić i zaaranżować tę przestrzeń?

Zdecyduj o zakresie prac remontowych i uzgodnij warunki z profesjonalnym wykonawcą, którego znajdziesz na naszej stronie.

Dlaczego remont balkonu warto powierzyć specjaliście w Warszawie?

Profesjonalnie przeprowadzone prace remontowe sprawią, że Twój balkon stanie się funkcjonalną, estetycznie urządzona i odpowiednio zaaranżowaną przestrzenią. Firmy lub wykonawcy specjalizujący się w szybkich naprawach balkonów w stolicy mają również doświadczenie w wielu innych pracach budowlanych. Zawsze podążają za udanym połączeniem stylu balustrady i podłoża balkonu i wiedzą, jak najskuteczniej ocieplić balkony.

Remont balkonu firma w Warszawie. Specjaliści i firmy oferujący swoje usługi na tej platformie umiejętnie układają płytki ceramiczne na balkonach, profesjonalnie malują powierzchnie, wykonują budowę zadaszenia, malują balustrady, wykonują szczeliny dylatacyjne, układają pierwszą warstwę i murują narożniki. Kolejnym etapem może być aranżacja i dekoracja przestrzeni. Są to profesjonaliści o wielu umiejętnościach, z wieloletnim doświadczeniem i nawykiem szybkiej i efektywnej pracy.

Zwracając się do nich, zyskasz możliwość cieszenia się doskonale wyposażoną przestrzenią. Twój balkon lub taras zachowa nienaganny wygląd przez wiele lat i będzie niezawodnie chroniony przed działaniem warunków atmosferycznych. Wykonawcy, których widzisz na stronie Otomistrz, wykonują remont balkonu tanim kosztem w Warszawie we we wszystkich dzielnicach: Praga-Południe, Wilanów, Ursynów, Wola, Śródmieście, Wawer, Ursus, Rembertów, Włochy, Żoliborz, Praga-Północ, Wesoła, Bemowo, Targówek, Bielany, Ochota, Mokotów, Białołęka.

Dlaczego nie warto samodzielnie naprawiać balkonu? Im dokładniejsze prace naprawcze, tym bardziej potrzebne będą profesjonalne narzędzia:

  • Pędzle;
  • Szczotki;
  • Młotki;
  • Szpatułki;
  • Taśma i zaprawa uszczelniająca;
  • I wiele innych.

Do najtrudniejszych rodzajów prac potrzebna będzie również szlifierka elektryczna oraz specjalne narzędzia używane przez specjalistów do kruszenia betonu. Są one bardzo drogie, więc jeśli ich nie masz, nie powinieneś liczyć na samodzielny tani remont balkonu w Warszawie.

Ponadto w przypadku remontu kapitalnego nie masz prawa popełnić błędu. Wszystkie prace muszą być wykonane starannie i kompetentnie. Trwałość uzyskanego efektu będzie zależała od ich jakości. Jeśli naprawisz balkon niedbale lub użyjesz nieodpowiednich materiałów, jest całkiem prawdopodobne, że w przyszłym roku będzie wymagał ponownego remontu. Ostatecznie więc nie zaoszczędzisz, ale zapłacisz dwa razy więcej za remont starego balkonu w Warszawie.

Ile kosztuje remont balkonu w Warszawie?

Prace remontowe przy renowacji małych balkonów polegają w szczególności na prawidłowo przeprowadzonych pracach przygotowawczych, a także ułożeniu na podłodze płytek, drewna lub płyt kompozytowych. Poniżej podajemy przybliżone ceny usług specjalistów, a także przybliżone cenniki za metr kwadratowy.

Remont balkonu cennik w Warszawie: koszt remontu balkonu w Warszawie może wahać się od 360 zł do 900 zł za metr kwadratowy. Cena ta obejmuje koszt robocizny i materiałów.

Kapitalny remont balkonu cena w Warszawie: jeśli Twój balkon ma powierzchnię 4 metrów kwadratowych, wykonawcom zapłacisz od 1440 zł do 3600 zł. Remont balkonu w spółdzielni mieszkaniowej w Warszawie o powierzchni 6 metrów kwadratowych będzie kosztować klienta 2160-5800 zł. A remont balkonu w bloku w Warszawie o powierzchni 8 metrów kwadratowych sprawi, że Twój portfel schudnie o 2880-7200 zł.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Remont balkonu w Warszawie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Remont balkonu w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Remont balkonu w Warszawie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Remont balkonu w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Remont balkonu w Warszawie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Remont balkonu w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Remont balkonu w Warszawie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Remont balkonu w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.