Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Remont Dachu

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Remont Dachu: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Na czym polega usługa remont dachu?

Budownictwo

Planowy przegląd i terminowa naprawa dachu to najskuteczniejsza metoda na profilaktykę zawilgocenia wnętrza, przeciekania i kolejnych problemów, które powstaną wskutek wyżej wymienionego. Silne wiatry, ulewy, śnieżne zimy, upały i mrozy, charakterystyczne dla naszego klimatu zgubnie wpływają na dachy naszych domów. Remont starego dachu w Warszawie warto zamawiać co najmniej raz w roku po zimie. Nowe dachy można sprawdzać raz w dwa-trzy lata lub częściej na żądanie.

Jeszcze jednym mocnym argumentem za koniecznością regularnego sprawdzania stanu dachu jest to, że cena naprawy dachu jest o wiele niższa niż jego całkowitej wymiany. Sezonowa sprawdza dachu pozwala ujawnić usterkę, kiedy ona jest jeszcze mała i naprawić ją.

Remont dachu w Warszawie polega na przeglądzie całego dachu, usunięciu brudu oraz naprawach punktowych. Większe prace modernistyczne wykonują się w zależności od pierwotnego stanu dachu. Reperacja dachu jest dość szerokim pojęciem. W zależności od typu dachu i obszaru uszkodzeń można naprawiać cały dach lub jego oddzielne elementy:

 • Dach z dachówki. Betonowe lub ceramiczne dachówki bardzo łatwo dokupić i zamienić. Zniszczone dachówki łatwo zdejmują się, a na ich miejsce stają się nowe. Zwykle po wymianie nowe dachówki pokrywają specjalnym preparatem, żeby zabezpieczyć je przed pojawieniem się pleśni, grzybów, ochronić przed zgubnym działaniem promieni UV
 • Remont płaskiego dachu w Warszawie. Płaskie dachy z reguły pokrywają się papą a ich remont różni się od poprzedniego typu tym, że by ułożyć nową papę starą zrywać nie obowiązkowo. Może to być problematyczne i drogie. Natomiast nową papę można nałożyć na starą. Teraz podczas napraw takiego dachu używają nowoczesnych pap, które wentylują dach i odprowadzają nadmierną parę wodną.
 • Więźba dachowa. Stanu więźby nie da się ocenić bez zdjęcia poszycia. Zamieniają się elementy przegniłe oraz takie, które mają na sobie pleśń, grzyby czy owady.

Dlaczego remont dachu warto powierzyć specjaliście w Warszawie?

Samodzielny przegląd i naprawa dachu są możliwe tylko pod warunkiem, że jest to bezpieczne. W każdych innych przypadkach powinny być zatrudnieni fachowcy od dachu w Warszawie.

Remont dachu nie jest łatwym zadaniem. Każdy najdrobniejszy błąd może kosztować właścicielowi sporo pieniędzy w przyszłości. Dużo firm handlujących materiałami budowlanymi propagują naprawę dachu samodzielnie, ale trzeba pamiętać, że taka naprawa bez należnego doświadczenia ma miejsce tylko w niezbyt skomplikowanych przypadkach.

W innym razie specjalista od naprawy dachów w Warszawie na pewno będzie ci potrzebny, tak jak chodzi o bezpieczeństwo i gwarancję rezultatu na długie lata.

Główne czynności, które dokona specjalista do naprawy dachów:

 • Przeanalizuje stan ogólny dachu;
 • Pomoże ułożyć listę materiałów do naprawy;
 • Ułoży dokładny kosztorys remontu;
 • Organizuje bezpieczny i wysoko kwalifikacyjny remont dachu.

Ile kosztuje remont dachu w Warszawie?

Niestety w tym roku remont dachu koszt w Warszawie znacznie wzrósł z powodu podjęcie cen materiałów i podniesienia opłat za usługi dekarskie. Większa część ogólnej ceny naprawy dachów w Warszawie przypada na materiały, na drugim miejscu idzie opłata fachowca, a na trzecim ewentualne koszty dodatkowe. Całkowita cena remontu dachu zawiera:

Analizę dachu przez specjalistę (często darmowa);

Typ dachu;

Cenę za niezbędne materiały;

Cenę robocizny;

Remont dachu cennik w Warszawie indywidualnie omawia się dla każdego projektu.

Niżej podajemy orientacyjne ceny naprawy dachów w Warszawie:

 • Demontaż blachodachówki – od 15 do 22 zł/m2
 • Demontaż papy dachowej – od 27 do 40 zł/m2
 • Montaż papy dachowej – od 35 do 50 zł/m2
 • Montaż więźby dachowej – od 64 do 83 zł/m2
 • Montaż dachówki ceramicznej – od 85 do 125 zł/m2

Dach chroni wnętrze budynku przed działaniami zewnętrznych czynników atmosferycznych, podtrzymuje klimat i wygodę wnętrza. Dlatego kiedy dach jest uszkodzony, wykorzystywanie pomieszczeń staje się praktycznie niemożliwe. Remont dachu zawsze musi być na najwyższym poziomie, żeby właściciele mieszkania długie lata cieszyły się ze swojego przytulnego pomieszczenia.

Jeżeli szukasz usług dekarskich, czy chodzi ci o montaż karniszy metalowych w Warszawie to zapraszamy do zapoznania się z serwisem Otomistrz. Tutaj znajdziesz doświadczonych fachowców, którzy profesjonalnie i za relewantną cenę załatwią ci remont dachu w Warszawie. Wszyscy fachowcy od dachu w Warszawie w twojej dłoni. Tobie tylko zostaje zgłosić naprawę na naszej stronie i czekać na propozycje.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Remont Dachu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Remont Dachu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Remont Dachu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Remont Dachu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Remont Dachu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Remont Dachu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Remont Dachu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Remont Dachu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Remont Dachu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Remont Dachu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.