Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Dodaj zlecenie
Dodaj zlecenie
Strefa wykonawcy

Remont Dachu w Białymstoku

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Remont Dachu w Białymstoku w Twojej okolicy.

Potrzebuję pomocy z...
Remont Dachu w Białymstoku
Jak działa Otomistrz?
step-1
Wypełnij formularz zlecenia bezpłatnie
step-2
Oczekuj kontaktu od wykonawców
step-3
Wybierz najlepszego wykonawcę
Najlepsi wykonawcy w Twojej okolicy
Na Otomistrz możesz zlecić usługę Remont Dachu ponad 2 wykonawcom ze średnią oceną
4.6
(liczba ocen: 2)
SVCEILING STRETCH CEILING
SVCEILING STRETCH CEILING
SVCEILING STRETCH CEILING
4.8
Potwierdzony numer telefonu
Logo

1 rok 6 miesięcy 18 dni na Otomistrz

SV CEILING sp.z.o.o sufity napinane z 2012 roky

Zapytaj o szczegóły
Zostaw opinię
Nikita Block
Nikita Block
Nikita Block
4.5
Potwierdzony numer telefonu
Logo

1 rok 6 miesięcy na Otomistrz

Gratulacje. Jestem specjalistą i mam własny mały zespół. Moje wspaniałe doświadczenie.

Zapytaj o szczegóły
Zostaw opinię

Na czym polega usługa remont dachu w Białymstoku?

Każdy dach prędzej czy później wymaga naprawy. Ilość takich prac naprawczych będzie zależała od tego, jak poważne są usterki twojego dachu. Najłatwiej poradzić sobie z drobnymi przeciekami i wymienić niektóre elementy uszkodzonego pokrycia dachowego. Ocieplenie całej konstrukcji lub montaż nowych materiałów dachowych będzie wymagało większych nakładów finansowych i czasowych. Jeśli więźba również ma znaczne uszkodzenia, wówczas będziesz musiał przygotować się na jeszcze większe koszty finansowe i długotrwałe naprawy dachów w Białymstoku.

Dachy pełnią w domach niezwykle ważną rolę. Niezawodnie chronią przed niepogodą i pomagają utrzymać ciepło w budynku. Strome dachy dodatkowo znacząco wpływają na wygląd domu. Dlatego jeśli fachowcy od dachu w Białymstoku podczas oględzin zauważą niepokojące oznaki (np. korozję biologiczną na elementach konstrukcyjnych, odkształcenia krokwi czy liczne nieszczelności), zdecydowanie zarekomendują usunięcie tych usterek. Jeśli remont starego dachu w Białymstoku zostanie przeprowadzony na czas, znacznie zmniejszy to szkody.

Dekarze mogą naprawić spadziste lub płaskie dachy w domach. Są to fachowi wykonawcy posiadający stałą praktykę i niezbędne doświadczenie do szybkiej naprawy dachów z dachówki ceramicznej lub betonowej oraz dachów krytych blachą, papą, gontem i łupkiem. Profesjonaliści wykorzystują najnowsze technologie dekarskie.

Za remont dachu cennik w Białymstoku jest dość wysoki, dlatego warto powierzyć to zadanie wykwalifikowanym i sprawdzonym wykonawcom. Z pozoru mały błąd może kosztować wiele wysiłku i pieniędzy.

Dlatego specjaliści oferujący swoje usługi w naszym serwisie stosują najnowocześniejsze technologie dekarskie, które z powodzeniem można łączyć ze starszymi sprawdzonymi metodami. Naprawiony dach będzie Ci służył przez wiele lat i nie będzie wymagał dalszej renowacji. Ponadto osoby chcące naprawić dach swojego domu nie powinny zapomnieć o zgłoszeniu rozpoczęcia prac remontowych lub uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Dlaczego remont dachu warto powierzyć specjaliście w Białymstoku?

Kwota pieniędzy wydana na generalny remont dachu w Białymstoku zwykle przyprawia o zawrót głowy. Większe naprawy obejmują wymianę konstrukcji dachów, które mają pewne uszkodzenia mechaniczne lub z jakiegoś powodu nie mogą już w pełni pełnić swoich funkcji. Aby nie wydawać nadmiernych pieniędzy związanych z naprawą dachu, warto zwrócić się do profesjonalnego dekarza, który na co dzień wykonuje takie zlecenia i posiada wszelkie niezbędne narzędzia, umiejętności i doświadczenie.

Remont płaskiego dachu w Białymstoku należy przeprowadzać regularnie, aby drobne usterki i awarie nie powodowały przykrych konsekwencji i niespodzianek. Warto również pamiętać o konserwacji dachu, która pomoże zabezpieczyć dach domu jednorodzinnego przed uszkodzeniami.

Dekarze, których znajdziesz na naszej platformie, są gotowi podjąć się niezbędnych napraw w możliwie najkrótszym czasie. Profesjonalni i wykwalifikowani dekarze świadczą szereg usług dekarskich, w tym różnego rodzaju naprawy dachów. Bywają przypadki, gdy problem tkwi w konstrukcji, czyli więźbie dachu, a czasem przyczyną złej funkcjonalności dachu jest źle ułożona dachówka. W przypadku wszelkiego rodzaju uszkodzeń, w pierwszej kolejności przeprowadzana jest pełna kontrola stanu dachu.

Pozwala ustalić przyczynę problemów i ocenić, jak poważny jest problem. Więc nie zwlekaj, skontaktuj się z doświadczonym profesjonalistą, który:

  • Sprawdzi stan obróbek blacharskich i przetestuje szczelność wentylacji;
  • Dokona wstępnych oględzin całej konstrukcji dachu, zidentyfikuje istniejące wady więźby dachu;
  • Ustali główną przyczynę awarii i sprawdzi, w których miejscach Twój dach przecieka.
  • Ocieplenie dachu i montaż świetlików

Podczas różnych przebudów i napraw często dociepla się dachy lub wykonawcy mogą stare ocieplenie zastąpić nowym. Poprawia to znacznie izolacyjność termiczną całego dachu. Innym ciekawym rozwiązaniem jest montaż jednego lub kilku świetlików, ponieważ promienie słoneczne przyczyniają się do podgrzania temperatury powietrza w pomieszczeniach. Podczas wymiany pokrycia dachowego można zmienić wiele rzeczy w dachu, co wpłynie korzystnie również na funkcjonalność poddasza użytkowego.

Specjalista od naprawy dachów w Białymstoku, którego znajdziesz na tej stronie, może wykonać każdą z usług wymienionych powyżej. Dodatkowo możesz zlecić również inne prace remontowe, np. montaż karniszy metalowych w Białymstoku.

Ile kosztuje remont dachu w Białymstoku?

Naprawa dachu domu pomoże uniknąć zawilgocenia elewacji lub uszkodzenia orynnowania. Ma to ogromne znaczenie w naszym klimacie, gdyż jesienno-zimowa pogoda ma bardzo destrukcyjny wpływ na te elementy domu. Zdecydowanie łatwiej jest naprawić stary dach niż wymienić go na nowy, dlatego lepiej przeprowadzić niezbędne remonty w odpowiednim czasie.

Remont dachu koszt w Białymstoku:

  • Usunięcie papy dachowej – od 28 do 36 zł/m2;
  • Demontaż blachodachówki lub blachy dachowej – od 13 do 19 zł/m2;
  • Montaż więźby dachu – od 60 do 80 zł/m2;
  • Montaż papy w deskowaniu – od 30 do 40 zł/m2;
  • Montaż dachówki ceramicznej – od 90 do 110 zł/m2.

Niestety w tym roku naprawa dachu może kosztować znacznie więcej niż w zeszłym roku, ponieważ koszt materiałów budowlanych znacznie wzrósł. Ostateczne ceny remontu dachu będą również uzależnione od ilości prac remontowych i rodzaju pokrycia dachowego.

Potrzebuję pomocy z...