Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Remont kuchni w Warszawie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Remont kuchni w Warszawie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
1 935
3 / dziennie

Remont kuchni Warszawa: Wykonawcy blisko mnie

Y
Yaroslav Bondarenko

Warszawa

Nowy

Jesteszmy samodzielną ekipą remontową, 10 lat pracujemy w branży , wystawiamy fv, oraz dajemy gwarancje na zrobione prace. S...

K
Katarzyna Martellacci

Warszawa

Nowy

- Remonty - Naprawy instalacji - Likwidacja szkód - Dokumentacja dla ubezpieczyciela - Lokalizacja wycieków wody. - Osuszani...

Daniel skom

Warszawa

5.0

Witam, mam na imię Daniel, zajmuje się wykończeniem mieszkań, domów, łazienkek Mam doświadczenia 8 lat w tej branży. Zaprasz...

O
Oleh Moshkola

Warszawa

Nowy

Działamy w tej dziedzinie od 5 lat, wykonujemy wanny, wstawiamy drzwi, kafelki

Tom Kom

Warszawa

Nowy

Profesjonalny montaż wykładzin podłogowych dywanowych oraz PCV, płytek dywanowych oraz paneli winylowych LVT Wykonujemy takż...

Oleksandr Nikitenko

Warszawa

4.8

Tarshtangroup to firma remontowo-budowlana zajmująca się kompleksowym wykończeniem domów. Działamy w Warszawie i na terenie...

Dom - Bud

Warszawa

Nowy

Dom-Bud to firma remontowo-budowlana. Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami mieszkań, domów, lokali biurowych oraz remon...

Studio Mebli AR Adam Rapa

Warszawa

Nowy

Studio mebli AR jest firmą stworzona z myślą aby zadbać o zadowolenie swoich klientów. Tworzymy zespół wykwalifikowanych spe...

Sam Decor Art

Warszawa

5.0

Wykonuje wszelkiego rodzaju meble na wymiar, oraz montaż fabrycznych mebli. Posiadam dziesięciu letnie doświadczenie w branż...

Remont kuchni Warszawa: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Jak zaplanować remont kuchni w Warszawie?

Prace wewnątrz

Planując remonty kuchni w Warszawie, warto wziąć pod uwagę, że zadanie to będzie wymagało dużo pracy, pieniędzy i czasu. Najpierw zastanów się i zdecyduj, jaką kwotę jesteś gotów zapłacić za remont starej kuchni w Warszawie. Starannie przelicz ostateczny budżet, abyś miał jasne pojęcie, na jakie rozwiązania możesz sobie pozwolić, a które pomysły będą musiały zostać odrzucone lub być może odłożone w czasie.

W przeciwieństwie do sytuacji, gdy planowany jest remont w łazience, tani remont kuchni w Warszawie bez specjalnej wiedzy i doświadczenia będzie niezwykle trudne. Dlatego warto zaangażować w ten projekt wysoko wykwalifikowanego projektanta, który będzie w stanie stworzyć maksymalnie funkcjonalne, nowoczesne i harmonijne wnętrze, dobrze współgrające z instalacją.

Jak wygląda remont kuchni w Warszawie?

Aby przeprowadzić udaną renowację kuchni, należy odpowiednio zaplanować wszystkie prace remontowe. Poniżej przedstawiamy listę głównych etapów remontów kuchni w Warszawie. Remont kuchni – krok po kroku:

  • Prace instalacyjne. Od czego zacząć kompleksowy remont kuchni w Warszawie? Zwykle remont kuchni w bloku w Warszawie rozpoczyna się od prac instalacyjnych związanych z instalacjami elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, gazowymi i wentylacyjnymi przez specjalistów. Dzięki temu wnętrze będzie przygotowane do podłączenia w nim wszystkich niezbędnych sprzętów.
  • Wykończenie ścian. Gdy wykonawcy zakończą wszystkie prace instalacyjne przy użyciu podstawowych narzędzi, będą mogli przystąpić do wykończenia ścian. W tym przypadku profil prac związany jest z rodzajami materiałów wykończeniowych.
  • Kładzenie podłóg (skuwanie i wymiana płytek). Profesjonaliści zazwyczaj zalecają wybór płytek ceramicznych do kuchni. Dużą popularnością cieszą się obecnie płytki wielkoformatowe i mozaiki.
  • Następnie należy zamontować meble i przeprowadzić instalację urządzeń kuchennych. Czas montażu mebli zależy od złożoności konstrukcji kuchni. Wykonawcy ustawiają meble i montują niezbędny sprzęt kuchenny.
  • Wykonanie oświetlenia. Właściwe oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę w kuchni, dlatego ważne jest, aby podczas prac remontowych zainstalować odpowiednie dla tego pomieszczenia urządzenia oświetleniowe. Z reguły wykonawcy odkładają takie prace na ostatni etap. Natomiast w przypadkach, gdy w pokoju przewidziano montaż sufitów podwieszanych z oczkami LED, przeprowadza się je podczas realizacji sufitu kuchennego.
  • Ostatnie prace. Kiedy nowa kuchnia jest już prawie gotowa, nadchodzi ostatni etap. Specjaliści sprzątają pomieszczenie, uzupełniają szafki dodatkowym wyposażeniem, dekorują gotowe wnętrze kuchni i nadają mu ostateczny wygląd.

Ile trwa remont kuchni w Warszawie?

Całkowity czas trwania renowacji kuchni zależy od ilości prac remontowych. Dlatego im trudniejsza ich realizacja, tym więcej czasu będziesz musiał znosić te przejściowe codzienne niedogodności.

Profesjonalni wykonawcy mogą wykonać drobne w ciągu 1-5 dni. Z kolei w przypadku remontu generalnego kuchni takie prace mogą potrwać do 1 miesiąca.

Dlaczego remont kuchni w Warszawie warto powierzyć specjaliście?

Na Otomistrz znajdziesz wykwalifikowanych i doświadczonych wykonawców remontu kuchni, a także możesz liczyć na niską cenę i profesjonalne podejście do realizacji zamówienia w Warszawie. Już teraz są gotowi rozpocząć remont kuchni w dowolnej dzielnicy: Praga-Południe, Wilanów, Ursynów, Wola, Śródmieście, Wawer, Ursus, Rembertów, Włochy, Żoliborz, Praga-Północ, Wesoła, Bemowo, Targówek, Bielany, Ochota, Mokotów, Białołęka.

Ile kosztuje remont kuchni w Warszawie?

Jeśli chcesz poznać cenę remontu kuchni, skontaktuj się z jednym z wybranych wykonawców. Remont kuchni koszty w Warszawie: jeśli zamierzasz zorganizować remont małej kuchni w Warszawie o powierzchni 10 metrów kwadratowych, weź pod uwagę następujące orientacyjne koszty:

  • 14-16 tys. zł na opłacenie pomocy i pracy fachowców,
  • ok. 3-4 tys. zł na zakup materiałów budowlanych,
  • 7-15 tys. zł na zakup sprzętu AGD, mebli i innych elementów wyposażenia.

Czyli ostateczna cena remontu pokoju o powierzchni 10 metrów kwadratowych może wynieść od 24 zł do 35 tys. zł.

Remont kuchni cena w Warszawie będzie zależała od rodzaju materiałów budowlanych, złożoności prac remontowych, zakresu zadań i liczby etapów prac. Również na ostateczną wysokość kosztów będzie miał wpływ układ wybranego zestawu kuchennego, wielkość pomieszczenia itp. Na przykład blat kuchenny wykonany z litego granitu ceramicznego będzie kosztował więcej niż sztuczny. A meble gotowe z powłoką filmową można kupić taniej niż meble laminowane.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Remont kuchni w Warszawie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Remont kuchni w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Remont kuchni w Warszawie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Remont kuchni w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Remont kuchni w Warszawie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Remont kuchni w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Remont kuchni w Warszawie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Remont kuchni w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.