Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Remont łazienki

26.01.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
P
Przemcio
Po przeczytaniu opinii o kilku Wykonawcach wybraliśmy Pana Piotra i to był strzał w dziesiątkę! Pan Piotr szybko przyjechał, wizualnie ocenił zakres prac z usługi kompleksowy remont łazienki, poinformował o kosztach i terminach. Rozpoczął pracę dokładnie w wyznaczonym dniu, z góry poinformował nas, co musimy kupić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy, polecamy Otomistrz i liczymy na dalszą współpracę w sprawach remontowych)
31.01.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
M
Marta
Czy moje oczekiwania spełniły się po remoncie? Dziesięć razy tak! Remont łazienki w bloku przebiegł perfekcyjnie. Na każde pytanie kwalifikowana odpowiedź.
15.02.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
I
Iza
Znakomity specjalista. Profesjonalny. Szybko, jakościowo i w przystępnej cenie. Remont małej łazienki wręcz idealny.
16.02.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
A
Alexandra
Rozpoczęto prace w dniu złożenia zamówienia, a skończono 2 dni po. Remont łazienki koszt był taki, jaki oszacowaliśmy na początku. Żona cieszy się z remontu.
10.03.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
P
Paweł
Praca specjalisty jest wykonywana na wysokim poziomie! Specjalista przybył dokładnie w wyznaczonym czasie, wyglądał bardzo schludnie, z osobistym wyposażeniem ochronnym (maska, pokrowce na buty, rękawiczki). Po pracy posprzątał łazienkę. Punktualnie, uprzejmie, pozostawił bardzo przyjemne wrażenie.
30.03.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
A
Aga_Krz
Remont łazienki został zrobiony sprawnie, porządnie i szybko. Specjalista odpowiada na wszystkie pytania i udziela rad. Cena odpowiada pracy. Na pewno skontaktujemy się ponownie.
11.04.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
A
Alicja
Kiedy planowałam generalny remont w łazience, zaczęłam szukać kogoś do kontaktu w tej sprawie. Złożyłam zamówienie na Otomistrz. Współpraca była całkiem przyjemna, uwzględniono wszystkie moje życzenia i wykonano świetną robotę.
2.05.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
M
Małgorzata
Wykonawca z Otomistrz przerabiał prace ją za innym specjalistą, który nie poradził sobie. Lepiej zapłacić więcej, ale wybrać specjalistę, po którym nic nie będzie trzeba przerabiać. Pan z Otomistrz zrobił nawet więcej, niż początkowo zgodził się, ale nie prosił o dopłatę.
Rozwiń

Remont łazienki: Powiązane usługi

Wykończenie wnętrz Liczba mistrzów: 69
Układanie płytek Liczba mistrzów: 53
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 64
Sufity napinane Liczba mistrzów: 29
Posadzki Liczba mistrzów: 11
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 28
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 25
Sufity podwieszany Liczba mistrzów: 57
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 14

Remont łazienki w innych miastach

 • Dolnośląskie
 • Kujawsko-pomorskie
 • Lódzkie
 • Lubelskie
 • Lubuskie
 • Małopolskie
 • Mazowieckie
 • Opolskie
 • Podkarpackie
 • Podlaskie
 • Pomorskie
 • Sląskie
 • Swiętokrzyskie
 • Warmińsko-mazurskie
 • Wielkopolskie
 • Zachodniopomorskie

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Marcin

Zostawił opinię o Wykonawcy: Rafał
W sprawie zlecenia: Wykończenie wnętrz
Dzisiaj
M

Malwina

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Wczoraj
T

Tatiana

W sprawie zlecenia: Montaz mebli IKEA
Dostała odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj
T

Tatiana

Dodała zapytanie o usługę: Firma sprzątająca
Wczoraj

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w domu. To nie tylko miejsce, w pomieszczeniu którego wykonuje się zabiegi higieniczne.Ważne jest, aby była nie tylko przytulna, ale także sucha, z dobrą wentylacją, co zapobiegnie rozprzestrzenianiu się bakterii, grzybów i pleśni. Remonty łazienek najlepiej zlecać profesjonalistom posiadającym umiejętności w tym zakresie.

Na czym polega usługa remont łazienki?

Remont łazienki to jeden z najbardziej czasochłonnych etapów remontu mieszkania ze względu na specyfikę tego pomieszczenia. Materiały wybrane do wykończenia powierzchni podłogi i ścian nie powinny w ogóle przepuszczać wilgoci. Demontaż poprzedniej powłoki również nie jest łatwym zadaniem.

Remonty łazienek składają się z następujących etapów:

 • Najpierw należy wykonać projekt, obliczyć odpowiednią ilość materiałów, wybrać hydraulikę, styl wnętrza i odpowiednią kolorystykę.
 • Następnie należy ocenić, jakie naprawy podłóg należy wykonać w łazience, a także jaki rodzaj jastrychu, hydroizolacji lub izolacji termicznej będzie wymagany.
 • Następnie układa się rury do ogrzewania i zaopatrzenia w wodę.
 • Układanie przewodów elektrycznych.
 • Instalacja izolacji termicznej i wykończenie sufitu.
 • Robienie okładziny podłogowej.
 • Wykończenie ścian w łazience.
 • Instalacja wentylacyjna.
 • Następnie instaluje się nowa instalacja wodociągowa i kabiny prysznicowe.

Remonty łazienek – jak do nich się przygotować?

Żeby remont łazienki przebiegł jak najlepiej, należy najpierw go zaplanować. Ten krok pozwala wyobrazić sobie, narysować wizualnie, jak będzie przebiegał cały proces i czego oczekuje się na jego końcu.

Remont łazienki w bloku to okazją do rozsądnego i racjonalnego podziału napraw na etapy, dzieląc je między sobą na te, które wykonuje się własnymi rękami lub tylko dzięki wiedzy ekspertów.

Na narysowanym rzucie łazienki od razu wskaż, gdzie będą meble, sprzęt AGD i hydraulika. Pomoże to postawić gniazdka elektryczne w odpowiednich miejscach i obliczyć oświetlenie tak, aby podkreślało estetykę przekształcenia.

Dlaczego remont łazienki lepiej powierzyć specjaliście?

Przy każdym remoncie staramy się zaoszczędzić pieniądze – kupić nieco tańszy materiał, wykonać nieco gorszej jakości wykończenie, a w niektórych przypadkach możemy stwierdzić, że samodzielnie wykonamy remont łazienki.

Może to skutkować poważnymi trudnościami zarówno podczas procesu remontu, jak i później. Aby zrozumieć, ile zależy od kwalifikacji Wykonawcy, wystarczy zorientować się, jakie są rodzaje nowoczesnych renowacji łazienek, jakie materiały i jakie technologie stosuje. Zwykła osoba nie będzie w stanie w pełni zrealizować Remont małej łazienki, jaki może zrobić profesjonalista, który dodatkowo okaże profesjonalne doradztwo.

Naprawa nie będzie bardzo wysokiej jakości, nie będzie trwała i będzie musiała zostać przerobiona, więc w tym przypadku nie można mówić o żadnych oszczędnościach. Specjalista z branży budowlanej z wieloletnim doświadczeniem i posiadający umiejętności, okaże indywidualne podejście, oferując klientom profesjonalne wykonanie.

Ile kosztuje remont łazienki?

Remont łazienki zależy od kilku czynników:

 • Producent. Jakość materiałów od różnych producentów może się różnić, ale nie zawsze tak jest, wielu lokalnych producentów oferuje również towary spełniające wszystkie podstawowe wymagania. Warto jednak wziąć pod uwagę, jakiego rodzaju materiały zostaną użyte.
 • Rodzaj remontu. Jeśli zaplanowano tylko prace remontowe, polegające na wymianie materiałów wykończeniowych, umywalki, to koszty nie będą znaczące. Jeśli potrzebujesz gruntownego remontu, która się wiążę z instalacją wodno-kanalizacyjną w trakcie prac, koszty znacznie wzrosną. Kompleksowy remont łazienki będzie droższy niż kosmetyczny.
 • Wyposażenia łazienki. Przede wszystkim powinieneś wziąć pod uwagę jej powierzchnię, od niej zależy zużycie materiałów wykończeniowych i czas trwania remontu.
 • Stan łazienki. Łazienka w stosunkowo nowym domu z pewnością nie będzie miała ewidentnych wad. Jeśli budynek jest stary, a renowacja została przeprowadzona ponad 10 lat temu, najlepsze będą kompleksowe remonty łazienek.
 • Projekt. Jeżeli posiadasz projekt łazienki, remont łazienki koszt będzie tańszy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę remont łazienki na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi remont łazienki należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi remont łazienki?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi remont łazienki telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi remont łazienki?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi remont łazienki starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi remont łazienki jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi remont łazienki jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę remont łazienki?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii remont łazienki ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi remont łazienki należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi remont łazienki telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi remont łazienki starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi remont łazienki jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii remont łazienki ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.