Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Remont łazienki w Poznaniu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Remont łazienki w Poznaniu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
780
3 / dziennie

Remont łazienki Poznań: Wykonawcy blisko mnie

D
Damian Sabadasz

Poznań

5.0

Zajmuje się wszystkimi typami remontów,mieszkań,biur,domów jednorodzinnych. Malowanie,szpachlowanie,układanie płytek,totalne...

Aleksander Mikołajczyk POL-BUD

Poznań

Nowy

Witam, zajmujemy się kompleksową usługą wykończeń wnętrz ze stanu deweloperskiego oraz remontami, wraz ze wszystkimi instala...

Sławek Dehusar

Poznań

Nowy

Witam serdecznie! Mam na imię Sławek, mam 44 lata. Majsterkowanie to moja Pasja! 24 lata pracuję w branże budowlanej. Nie pi...

Mariusz Kozłowski Kozieremonty

Poznań

4.8

Nasza Firma została stworzona do oferowania usług, które stoją u nas na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe remonty,...

K
Karol marciniuk

Poznań

Nowy

Jestesmy w branzy ogolnobudowlanej i instalacyjnej 20 lat. Zakres wykonywania prac : wykanczanie wnetrz od A-Z ,instalacje e...

R
Remontownia Bartosz Walenciak

Poznań

5.0

Cześć, jestem Bartek. Prowadzę firmę wykończeniowo-remontową. Zajmuję się wieloma pracami związanymi z wykończeniem wnętrz l...

Piotr Nowak

Poznań

Nowy

Oferuję sprawne remonty mieszkań, domów i budynków usługowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży remontowo-budowla...

M
Marek Orchowski

Poznań

5.0

Remont, płytki, malowanie, tapetowanie, złota rączka, montaż mebli . Wieloletnie doświadczenie pozwala na to , że jestem w s...

Marek Rutkowski

Poznań

Nowy

20 letnie doświadczenie w pracach remontowo - budowlanych.

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Zaznacz, na czym będzie polegał zakres zlecenia

prace remontowe

Co ma zostać zmienione?

kompleksowy remont łazienki

instalacja elektryczna/grzewcza

podłoga / ściany

wanna / prysznic / umywalka

łazienka

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

mniej niż 5 m²

Czy posiadasz już gotowy projekt?

Nie, mam tylko ogólny zarys

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

kucie posadzki / ścian

Opisz zadanie

Skucie starych płytek, wkucie rur, położenie nowych płytek, zainstalowanie armatury.

Remont łazienki Poznań: Opinie klientów

P
Przemcio
Po przeczytaniu opinii o kilku Wykonawcach wybraliśmy Pana Piotra i to był strzał w dziesiątkę! Pan Piotr szybko przyjechał, wizualnie ocenił zakres prac z usługi kompleksowy remont łazienki, poinformował o kosztach i terminach. Rozpoczął pracę dokładnie w wyznaczonym dniu, z góry poinformował nas, co musimy kupić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy, polecamy Otomistrz i liczymy na dalszą współpracę w sprawach remontowych)
M
Marta
Czy moje oczekiwania spełniły się po remoncie? Dziesięć razy tak! Remont łazienki w bloku przebiegł perfekcyjnie. Na każde pytanie kwalifikowana odpowiedź.
I
Iza
Znakomity specjalista. Profesjonalny. Szybko, jakościowo i w przystępnej cenie. Remont małej łazienki wręcz idealny.
A
Alexandra
Rozpoczęto prace w dniu złożenia zamówienia, a skończono 2 dni po. Remont łazienki koszt był taki, jaki oszacowaliśmy na początku. Żona cieszy się z remontu.
P
Paweł
Praca specjalisty jest wykonywana na wysokim poziomie! Specjalista przybył dokładnie w wyznaczonym czasie, wyglądał bardzo schludnie, z osobistym wyposażeniem ochronnym (maska, pokrowce na buty, rękawiczki). Po pracy posprzątał łazienkę. Punktualnie, uprzejmie, pozostawił bardzo przyjemne wrażenie.
A
Aga_Krz
Remont łazienki został zrobiony sprawnie, porządnie i szybko. Specjalista odpowiada na wszystkie pytania i udziela rad. Cena odpowiada pracy. Na pewno skontaktujemy się ponownie.
A
Alicja
Kiedy planowałam generalny remont w łazience, zaczęłam szukać kogoś do kontaktu w tej sprawie. Złożyłam zamówienie na Otomistrz. Współpraca była całkiem przyjemna, uwzględniono wszystkie moje życzenia i wykonano świetną robotę.
M
Małgorzata
Wykonawca z Otomistrz przerabiał prace ją za innym specjalistą, który nie poradził sobie. Lepiej zapłacić więcej, ale wybrać specjalistę, po którym nic nie będzie trzeba przerabiać. Pan z Otomistrz zrobił nawet więcej, niż początkowo zgodził się, ale nie prosił o dopłatę.
G
Grzegorz
Zaplanowaliśmy z rodziną remont łazienki i zostawiliśmy zamówienie na Otomistrz. Specjalista przyjechał następnego dnia. Omówiliśmy kolorystykę, styl i dokonaliśmy pomiarów. Dotrzymano się ustalonych wcześniej terminów, a wszystko niedrogo nas kosztowało.
R
Robert
Fachowca z Otomistrz zrobił nam remont w naszej łazience. Omówiliśmy wszystkie szczegóły dotyczące wnętrza i kolorystyki. Remont wykonano nawet przed terminem, zrobił to bardzo sprawnie i co najważniejsze bardzo pięknie.
M
Michał
Chcieliśmy zrobić remont łazienki samodzielnie aby zaoszczędzić pieniądze. Kiedy skontaktowaliśmy się z Wykonawcą z Otomistrz, zdaliśmy sobie sprawę, że cena nie różni się zbytnio, a wszystko wychodzi jeszcze szybciej na czas. Cała praca została wykonana dobrze, bardzo wysokiej jakości, a co najważniejsze szybko i bez zbędnych kłopotów.
P
Patryk
Zamówiłem kompleksowy remont łazienki. Specjalista dotrzymuje ustalonych terminów. Robi wszystko szybko, nie naruszając sekwencji i technologii, specjaliści na dobrym poziomie. Chciałbym zauważyć, że stawki za pracę są całkiem adekwatne.
E
Edyta
Zamówiliśmy remont łazienki, obiliśmy oszacowanie, obliczyliśmy wszystko co do grosza. Fachowca przyjechał w umówionym dniu i od razu zabrał się do pracy. Remont został wykonany na bardzo wysokim poziomie, chociaż został skończony dzień po terminie.
E
Emilka
Skontaktowałam się z kilkoma specjalistami z Otomistrz, ale jeden z nich zaimponował mi najbardziej. Spodobało mi się, że specjalista posiada duże doświadczenie. Zaproponował mi bardzo ciekawe rozwiązania remontowe. Wielkie podziękowania za profesjonalizm i szybką pracę.
S
Szymon
Wybrałem tego specjalistę, ponieważ Wojciech miał tylko pozytywne recenzje - i nie pomyliłem się! Jakość wszystkich wykonywanych prac w zakresie remonty łazienek jest bez zarzutu. Planuję skontaktować się z tym specjalistą w sprawie innej pracy w mieszkaniu.

Dowiedz się więcej o usłudze: Remont łazienki w Poznaniu

Prace wewnątrz

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w domu. To nie tylko miejsce, w pomieszczeniu którego wykonuje się zabiegi higieniczne.Ważne jest, aby była nie tylko przytulna, ale także sucha, z dobrą wentylacją, co zapobiegnie rozprzestrzenianiu się bakterii, grzybów i pleśni. Remonty łazienek w Poznaniu najlepiej zlecać profesjonalistom posiadającym umiejętności w tym zakresie.

Na czym polega usługa remont łazienki w Poznaniu?

Remont łazienki to jeden z najbardziej czasochłonnych etapów remontu mieszkania ze względu na specyfikę tego pomieszczenia. Materiały wybrane do wykończenia powierzchni podłogi i ścian nie powinny w ogóle przepuszczać wilgoci. Demontaż poprzedniej powłoki również nie jest łatwym zadaniem.
Remonty łazienek w Poznaniu składają się z następujących etapów:

 • Najpierw należy wykonać projekt, obliczyć odpowiednią ilość materiałów, wybrać hydraulikę, styl wnętrza i odpowiednią kolorystykę.
 • Następnie należy ocenić, jakie naprawy podłóg należy wykonać w łazience, a także jaki rodzaj jastrychu, hydroizolacji lub izolacji termicznej będzie wymagany.
 • Następnie układa się rury do ogrzewania i zaopatrzenia w wodę.
 • Układanie przewodów elektrycznych.
 • Instalacja izolacji termicznej i wykończenie sufitu.
 • Robienie okładziny podłogowej.
 • Wykończenie ścian w łazience.
 • Instalacja wentylacyjna.
 • Następnie instaluje się nowa instalacja wodociągowa i kabiny prysznicowe.

Remonty łazienek w Poznaniu – jak do nich się przygotować?

Żeby remont łazienki w Poznaniu przebiegł jak najlepiej, należy najpierw go zaplanować. Ten krok pozwala wyobrazić sobie, narysować wizualnie, jak będzie przebiegał cały proces i czego oczekuje się na jego końcu.
Remont łazienki w bloku w Poznaniu to okazją do rozsądnego i racjonalnego podziału napraw na etapy, dzieląc je między sobą na te, które wykonuje się własnymi rękami lub tylko dzięki wiedzy ekspertów.
Na narysowanym rzucie łazienki od razu wskaż, gdzie będą meble, sprzęt AGD i hydraulika. Pomoże to postawić gniazdka elektryczne w odpowiednich miejscach i obliczyć oświetlenie tak, aby podkreślało estetykę przekształcenia.

Dlaczego remont łazienki w Poznaniu lepiej powierzyć specjaliście?

Przy każdym remoncie staramy się zaoszczędzić pieniądze – kupić nieco tańszy materiał, wykonać nieco gorszej jakości wykończenie, a w niektórych przypadkach możemy stwierdzić, że samodzielnie wykonamy remont łazienki w Poznaniu.
Może to skutkować poważnymi trudnościami zarówno podczas procesu remontu, jak i później. Aby zrozumieć, ile zależy od kwalifikacji Wykonawcy, wystarczy zorientować się, jakie są rodzaje nowoczesnych renowacji łazienek, jakie materiały i jakie technologie stosuje. Zwykła osoba nie będzie w stanie w pełni zrealizować Remont małej łazienki w Poznaniu, jaki może zrobić profesjonalista, który dodatkowo okaże profesjonalne doradztwo.
Naprawa nie będzie bardzo wysokiej jakości, nie będzie trwała i będzie musiała zostać przerobiona, więc w tym przypadku nie można mówić o żadnych oszczędnościach. Specjalista z branży budowlanej z wieloletnim doświadczeniem i posiadający umiejętności, okaże indywidualne podejście, oferując klientom profesjonalne wykonanie.

Ile kosztuje remont łazienki w Poznaniu?

Remont łazienki w Poznaniu zależy od kilku czynników:

 • Producent. Jakość materiałów od różnych producentów może się różnić, ale nie zawsze tak jest, wielu lokalnych producentów oferuje również towary spełniające wszystkie podstawowe wymagania. Warto jednak wziąć pod uwagę, jakiego rodzaju materiały zostaną użyte.
 • Rodzaj remontu. Jeśli zaplanowano tylko prace remontowe, polegające na wymianie materiałów wykończeniowych, umywalki, to koszty nie będą znaczące. Jeśli potrzebujesz gruntownego remontu, która się wiążę z instalacją wodno-kanalizacyjną w trakcie prac, koszty znacznie wzrosną. Kompleksowy remont łazienki w Poznaniu będzie droższy niż kosmetyczny.
 • Wyposażenia łazienki. Przede wszystkim powinieneś wziąć pod uwagę jej powierzchnię, od niej zależy zużycie materiałów wykończeniowych i czas trwania remontu.
 • Stan łazienki. Łazienka w stosunkowo nowym domu z pewnością nie będzie miała ewidentnych wad. Jeśli budynek jest stary, a renowacja została przeprowadzona ponad 10 lat temu, najlepsze będą kompleksowe remonty łazienek.
 • Projekt. Jeżeli posiadasz projekt łazienki, remont łazienki koszt w Poznaniu będzie tańszy.

Fachowcy z Otomistrz także pracują w Twojej okolicy: Junikowo, Świerczewo, Jeżyce, Dębiec, Ogrody, Wola-Smochowice, Morasko-Radojewo-Umultowo, Warszawskie-Malta-Miłostowo, Stare Miasto, Zawady-Główna, Naramowice, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Św. Łazarz, Żegrze, Grunwald, Strzeszyn, Podolany, Piątkowo, Sołacz-Golęcin, Winiary-Winogrady, Starołęka, Chartowo, Wilda, Ławica, Ostrów Tumski-Śródka-Chwaliszewo-Komandoria, Górczyn, Rataje

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Remont łazienki w Poznaniu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Remont łazienki w Poznaniu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Remont łazienki w Poznaniu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Remont łazienki w Poznaniu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Remont łazienki w Poznaniu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Remont łazienki w Poznaniu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Remont łazienki w Poznaniu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Remont łazienki w Poznaniu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.