Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej

26.01.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
P
Przemcio, Środa Wielkopolska
Po przeczytaniu opinii o kilku Wykonawcach wybraliśmy Pana Piotra i to był strzał w dziesiątkę! Pan Piotr szybko przyjechał, wizualnie ocenił zakres prac z usługi kompleksowy remont łazienki, poinformował o kosztach i terminach. Rozpoczął pracę dokładnie w wyznaczonym dniu, z góry poinformował nas, co musimy kupić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy, polecamy Otomistrz i liczymy na dalszą współpracę w sprawach remontowych)
31.01.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
M
Marta, Środa Wielkopolska
Czy moje oczekiwania spełniły się po remoncie? Dziesięć razy tak! Remont łazienki w bloku przebiegł perfekcyjnie. Na każde pytanie kwalifikowana odpowiedź.
15.02.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
I
Iza, Środa Wielkopolska
Znakomity specjalista. Profesjonalny. Szybko, jakościowo i w przystępnej cenie. Remont małej łazienki wręcz idealny.
16.02.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
A
Alexandra, Środa Wielkopolska
Rozpoczęto prace w dniu złożenia zamówienia, a skończono 2 dni po. Remont łazienki koszt był taki, jaki oszacowaliśmy na początku. Żona cieszy się z remontu.
10.03.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
P
Paweł, Środa Wielkopolska
Praca specjalisty jest wykonywana na wysokim poziomie! Specjalista przybył dokładnie w wyznaczonym czasie, wyglądał bardzo schludnie, z osobistym wyposażeniem ochronnym (maska, pokrowce na buty, rękawiczki). Po pracy posprzątał łazienkę. Punktualnie, uprzejmie, pozostawił bardzo przyjemne wrażenie.
30.03.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
A
Aga_Krz, Środa Wielkopolska
Remont łazienki został zrobiony sprawnie, porządnie i szybko. Specjalista odpowiada na wszystkie pytania i udziela rad. Cena odpowiada pracy. Na pewno skontaktujemy się ponownie.
11.04.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
A
Alicja, Środa Wielkopolska
Kiedy planowałam generalny remont w łazience, zaczęłam szukać kogoś do kontaktu w tej sprawie. Złożyłam zamówienie na Otomistrz. Współpraca była całkiem przyjemna, uwzględniono wszystkie moje życzenia i wykonano świetną robotę.
2.05.2022 Remont łazienki
Ocena pracy mistrza:
M
Małgorzata, Środa Wielkopolska
Wykonawca z Otomistrz przerabiał prace ją za innym specjalistą, który nie poradził sobie. Lepiej zapłacić więcej, ale wybrać specjalistę, po którym nic nie będzie trzeba przerabiać. Pan z Otomistrz zrobił nawet więcej, niż początkowo zgodził się, ale nie prosił o dopłatę.
Rozwiń

Remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej: Powiązane usługi

Wykończenie wnętrz Liczba mistrzów: 9
Układanie płytek Liczba mistrzów: 8
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 10
Sufity napinane Liczba mistrzów: 11
Posadzki Liczba mistrzów: 8
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 9
Sufity podwieszany Liczba mistrzów: 8
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 8
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 9

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Marcin

Zostawił opinię o Wykonawcy: Rafał
W sprawie zlecenia: Wykończenie wnętrz
Dzisiaj
M

Malwina

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Wczoraj
T

Tatiana

W sprawie zlecenia: Montaz mebli IKEA
Dostała odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj
T

Tatiana

Dodała zapytanie o usługę: Firma sprzątająca
Wczoraj

O wykonawcach z naszego serwisu

Są to fachowe ekipy pracowników, którzy zajmują się całościowymi remontami łazienek w Środzie Wielkopolskiej. Najpierw pracownik przyjeżdża na miejsce, w którym będzie przeprowadzany remont, dokonuje rozeznania i ustala zakres prac do przeprowadzenia, posługując się projektem, inspiracjami klientów lub gotowymi naszymi projektami (pracownik po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby przedstawi tego typu projekty do wyboru). Remont łazienki wykonywany przez ekipę, która rozpoczyna w ustalonym terminie, trwa średnio do 14 dni.

Cena remontu łazienki w Środzie Wielkopolskiej w 2021 r. jest zależna od:

  • zakresu prac;
  • powierzchni pomieszczenia;
  • doświadczenia ekipy;
  • cen wykorzystywanych materiałów;
  • standardu wykończenia;
  • lokalizacji.

Dlaczego warto zlecić remont w łazience fachowcom z platformy OTOmistrz?

Przed przystąpieniem do prac klienci widzą łazienkę na przygotowanym projekcie. W projektach dominują: funkcjonalność, właściwe rozplanowanie miejsca, praktyczność. Kiedy urządzenia i ich ułożenie jest już zaplanowane, następnie przygotowywane są instalacje: elektryczna, grzewcza, kanalizacyjna. Do wyboru pozostają również materiały wykończeniowe i kolorystyka wnętrza, co ma wpływ na ostateczny wygląd łazienki. Ze względu na to, że płytki ceramiczne posiadają liczne wzory i kolory, z ich użyciem łazienka będzie mogła uzyskać dowolny styl. Z kolei do dużych powierzchni w łazience pasuje zastosowanie kamienia naturalnego: onyksu, marmuru, granitu, trawertynu. Zgodnie z życzeniami klientów może zostać dokonane również zmiany w instalacji sanitarnej, dzięki którym będzie można w odpowiedni sposób podłączyć armaturę. Fachowcy wykonują zarówno zabudowy standardowe, jak i niestandardowe, proste ściany, idealnie wyglądające fugi, fachowo montują wyposażenie łazienek w Środzie Wielkopolskiej, wykonują remonty starannie i estetycznie. Zdają sobie sprawę z tego, że remonty łazienek nie należą do łatwych i są wymagające. W swojej pracy wykorzystują najwyższej klasy materiały, armatura pochodzi od sprawdzonych i uznanych producentów. Realizują zlecenia w Środzie Wielkopolskiej i okolic, można u nich zamówić wykonanie prac, które charakteryzują się estetyką i solidnością, dysponują wieloletnim doświadczeniem oraz proponują korzystne ceny usług. Zapraszamy do kontaktu!

Remont łazienek w Środzie Wielkopolskiej: zakres usług

Wykonawcy realizują każdy rodzaj remontu łazienek w Środzie Wielkopolskiej, w tym: kompleksowy, częściowy, przebudowę pomieszczeń lub prostą wymianę funkcjonalnych elementów. Szczególną uwagę zwracają na dobór odpowiednich urządzeń i materiałów: powinny mieć atrakcyjny wygląd, niezawodnie służyć przez wiele lat i spełniać potrzeby każdej z osób zamieszkujących w domu.

Szczególnie popularnym jest obecnie remont łazienki z wykorzystaniem elementów drewnianych Drewno jest doskonałym materiałem do wykorzystania w celu ocieplenia wyglądu łazienki, w której już znajdują się płytki i armatura. Najlepszymi rodzajami drewna do zastosowania w pomieszczeniu, jakim jest łazienka, a więc narażonym na wilgoć, są gatunki egzotyczne. W trakcie planowania łazienki powinno się mieć na uwadze funkcjonalność pomieszczenia, komfort użytkowania, estetykę. Fachowcy, zarejestrowani na OTOmistrz wyposażają łazienki w Środzie Wielkopolskiej w nowoczesne instalacje sanitarne, elektryczne i grzewcze. Po zdecydowaniu się na remont łazienki klienci mogą liczyć na nowoczesne, bezpieczne, gustowne wnętrze.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii remont łazienki w Środzie Wielkopolskiej ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.