Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Renowacja drzwi

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Renowacja drzwi: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Na czym polega usługa renowacja drzwi?

Meble

Drzwi, które nie zamykają się prawidłowo lub straciły swoją estetykę, najlepiej wymienić na nowe, to działanie może być szybkie i skuteczne. Jednak czasami drzwi renowacja może być dobrym rozwiązaniem, pozwalającym uzyskać wspaniały efekt za niski koszt. Zazwyczaj nie warto odnawiać drzwi zrobionych ze sklejki – jeśli już, to renowacja starych drzwi powinna dotyczyć tylko drzwi drewnianych. Drewno jest bowiem solidnym i kosztownym surowcem, którego piękno da się odnowić nie wydając na to fortuny.

Jeśli stare drewniane drzwi są warte renowacji, można je wyjąć z futryny i przystąpić do ich odświeżenia. Renowacja drzwi drewnianych powinna rozpocząć się od usunięcia starej farby. Można to wykonać za pomocą papieru ściernego i szlifierki lub ręcznie, używając szpachelki do usuwania łuszczącej się farby. Przed nałożeniem nowej farby powierzchnia drewnianych drzwi musi być równa. W miejscach, gdzie farba nie chce zejść, należy użyć szlifierki. Proces przygotowania starych drzwi pod nakładanie farby i impregnatu jest bardzo ważny, ponieważ farba nie jest w stanie ukryć wszystkich niedoskonałości. Przed zmianą koloru lub malowanie drzwi na nowo skrzydła drzwiowego powinno się również odtłuścić powierzchnię.

Wybór farby ma duży wpływ na wygląd drzwi. Drzwi malowane bejcą zachowują swój naturalny charakter, ponieważ bejca jedynie dodaje koloru, natomiast cała struktura drewna zostaje zachowana. Należy jednak pamiętać, że bejca jest farbą wodnistą i może wymagać minimum 3 warstw. Co więcej, bejca również w mniejszym stopniu maskuje różnego rodzaju niedoskonałości. Jeśli chcemy uzyskać połysk, lepszym wyborem będzie lakier. Ostatnią opcją jest farba akrylowa o niemal całkowitym kryciu, która pozwala pomalować drzwi na przykład na modny obecnie biały kolor. Po wyschnięciu farby drzwi drewnianych można umieścić z powrotem w ramie, ale trzeba pamiętać, aby przy okazji renowacji drzwi wykonać podobne działania na ościeżnicach.

Dlaczego renowację drzwi warto powierzyć specjaliście?

Jeśli chcesz odnowić stare drzwi, żeby wyglądały naprawdę pięknie, zdecydowanie warto zwrócić się do fachowców, którzy mają doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac. Zapewnić atrakcyjny wygląd drzwiowego skrzydła można tylko po dokładnym uzupełnieniu wszystkich ubytków oraz wygładzaniu jego powierzchni, czego nie da się wykonać bez specjalistycznych narzędzi i odpowiedniego przygotowania. Szczególnie odradzamy odnawiać stare drzwi, które mają wartość historyczną lub sentymentalną: kilka niewłaściwych ruchów lub źle dobrane środki renowacyjne mogą na zawsze je zepsuć i uniemożliwić dalsze prace renowacyjne.

Fachowcy, zarejestrowani na portalu Otomistrz, oferują usługi związane z renowacją starych drzwi drewnianych, w tym tych mocno zniszczonych. Potrafią dobrać optymalne rozwiązania, a także zrealizują malowanie drzwi cena którego będzie naprawdę przystępna, nawet dla klientów o bardzo ograniczonym budżecie.

Doświadczenie umożliwia świadczenie różnego rodzaju usług, w tym specjalistom można powierzyć wykonywanie takich prac, jak renowacja drzwi pokojowych oraz renowacja drzwi wewnętrznych – w każdym razie będziesz zaskoczony precyzyjnością, szybką realizacją zlecenia, a dodatkowo uwzględnieniem wszystkich Twoich wymogów. Ponadto eksperci mogą zamocować nowe listwy dekoracyjne i zmienić wszystkie elementy metalowe na bardziej nowoczesne oraz sprawnie funkcjonujące.

Ile kosztuje renowacja drzwi?

Nowe drzwi według Ciebie kosztują zbyt dużo? Renowacja drzwi stanie się wspaniałą alternatywą dla wydania środków na zakup nowych. Nawet proste nałożenie nowej farby przez ekspertów przywróci Twojemu mieszkaniu piękno i przytulność, a jeśli zdecydujesz się odnowić drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne w całości, będą wyglądać niegorzej, aniżeli nowe. Ile będzie kosztować renowacja drzwi wewnętrznych?

Renowacja drzwi cennik zawiera wyłącznie przybliżone kwoty, gdyż dokładny koszt usługi oblicza się z reguły indywidualnie, nawet jeśli chodzi o proste malowanie drzwi. Cena usług fachowców zależy od kilku czynników, takich jak : stan skrzydła drzwiowego, koszt materiałów i środków czyszcząco-malujących oraz czas i nakład pracy.

Jeśli chodzi o renowacja drzwi zewnętrznych, cennik rozpoczyna się od 200 złotych za skrzydło. Do tego należy doliczyć koszt renowacji futryny, który wynosi połowę ceny za skrzydło. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka, możesz spróbować zrobić to samodzielnie, kupując zestaw narzędzi do renowacji drzwi. W ten sposób ponosisz koszty tylko raz, podczas pierwszej renowacji starych drzwi drewnianych. Kolejne skrzydła będziesz mógł odnawiać samodzielnie, inwestując jedynie w farbę.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Renowacja drzwi na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Renowacja drzwi należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Renowacja drzwi?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Renowacja drzwi telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Renowacja drzwi?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Renowacja drzwi starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Renowacja drzwi jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Renowacja drzwi jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Renowacja drzwi?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Renowacja drzwi ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.