Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej

22.01.2022 Renowacja mebli
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Dąbrowa Górnicza
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Renowacja mebli
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Dąbrowa Górnicza
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Renowacja mebli
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Dąbrowa Górnicza
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Renowacja mebli
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Dąbrowa Górnicza
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Renowacja mebli
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Dąbrowa Górnicza
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Renowacja mebli
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Dąbrowa Górnicza
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Renowacja mebli
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Dąbrowa Górnicza
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Renowacja mebli
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Dąbrowa Górnicza
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej: Powiązane usługi

Montaż płyty indukcyjnej Liczba mistrzów: 8
Podłączenie zmywarki Liczba mistrzów: 8
Montaż kolektorów słonecznych Liczba mistrzów: 8
Podłączenie kuchenki gazowej Liczba mistrzów: 8
Montaż paneli fotowoltaicznych Liczba mistrzów: 8
Montaż anten Liczba mistrzów: 8
Montaż monitoringu Liczba mistrzów: 8
Montaż systemów alarmowych Liczba mistrzów: 8
Instalacja centralnego ogrzewania Liczba mistrzów: 8
Instalacja gazowa Liczba mistrzów: 8
Naprawa sprzętu AGD Liczba mistrzów: 8
Serwis ekspresów do kawy Liczba mistrzów: 8
Naprawa telewizorów Liczba mistrzów: 8
Serwis klimatyzacji Liczba mistrzów: 9
Naprawa kuchenek Liczba mistrzów: 8
Naprawa lodówek Liczba mistrzów: 8
Naprawa pralek Liczba mistrzów: 8
Naprawa zmywarek Liczba mistrzów: 8

Jak zapewniamy usługi renowacji mebli w Dąbrowie Górniczej?

Dla wygody naszych klientów zamieściliśmy orientacyjne ceny wykonywania różnego rodzaju usług renowacyjnych mebli. Jednak dokładniejszą cenę możemy podać dopiero po obejrzeniu mebla przez współpracującego z nami fachowca, ponieważ ostateczny koszt zależy od wielu czynników (nakład pracy, zastosowany materiał, rodzaj mebla, itp.). Wszelkie szczegóły dotyczące świadczenia usług szczegółowo omawiamy z klientem, a po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki przystępujemy do realizacji zamówienia. W procesie renowacji starych mebli w Dąbrowie Górniczej stosowane różne techniki i technologie, w tym:

  • Uzupełnienia ubytków, jeśli owe są obecne, eliminacja szkodników, pleśni i grzybów, a także dokonanie impregnacji mebli;
  • Wymiana akcesorii meblowej w Dąbrowie Górniczej: luźne nóżki, połamane prowadnice, popękane uchwyty. Szczególną uwagę w procesie realizacji zamówień nasi wykonawcy przywiązują do doboru nowoczesnych, wysokiej jakości okuć, tak aby ich kolorystyka, styl i materiał dobrze komponowały się z odrestaurowanym meblem;
  • Malowanie mebli. Tego typu prace są wykonywane rzadko i tylko wtedy, gdy meble są wykonane z MDF, płyty wiórowej lub niedrogich gatunków drewna. Aby przywrócić szyk meblom z drogich gatunków drewna, w tym historycznym, stosujemy delikatne technologie, np. lakierowanie.

Odnawianie mebli w Dąbrowie Górniczej: jakościowo, tanio i skutecznie!

Renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej to usługa, którą zapewniamy wszystkim osobom, które dbają o swoje mienie i chcą jak najdłużej posiadać wygodne, piękne i ulubione meble. Zarówno te, które zostały nabyte osobiście w sklepie, jak i te odziedziczone.

Renowacji przez nasz serwis w Dąbrowie Górniczej poddawane są zarówno meble nowoczesne, jak i zabytkowe. Dzięki profesjonalnemu podejściu mogą zostać wyeliminowane wszelkie wady: zarysowania i pęknięcia, odpryski, wgniecenia i plamy, zniszczony lakier, skutki ścierania i wysychania drewna. Gwarantujemy nie tylko jakość prac konserwatorskich, ale także wysoki poziom obsługi klienta. Dodatkowo naszym klientom oferujemy komfortową komunikację.

Renowacja mebli drewnianych

Meble drewniane, które przez wiele stuleci uchodziły za stylowy i ulubiony element wyposażenia wnętrz, oprócz wysokiej ceny, mają jeszcze jedną wadę – wpływa na nie upływ czasu. Na stan takich mebli oddziałuje nie tylko częste ich użytkowanie, ale także nagłe zmiany temperatury w pomieszczeniu, w którym się znajdują, duża wilgotność i nadmierna suchość. Zdarza się także tak, że elementy mebli drewnianych wypadają z miejsc ich mocowania – w tym przypadku dodatkowo dbamy o przywrócenie funkcjonalności takich elementów, na przykład drzwiczek w szafach. Pęknięcia, zarysowania i zadrapania, a także przetarta warstwa tkaniny lub lakieru także mogą zostać odnowione przez doświadczonych specjalistów, którzy z nami współpracują.

Renowacja mebli skórzanych

Renowacja mebli skórzanych obejmuje szeroki zakres usług, zaczynając od usunięcia z nich plam i brudu, a kończąc na usunięciu zatarć, rozcięć, falistości, śladów po papierosach itp. Praktyka, wiedza i nowoczesne technologie pozwalają naszym wykonawcom na precyzyjną realizację zleceń oraz dokładny wybór materiałów, wykorzystywanych do renowacji mebli skórzanych w Dąbrowie Górniczej.

Zamawiając u nas renowację mebli ze skóry naturalnej lub sztucznej w Dąbrowie Górniczej, klienci często pytają o to, czy istnieje też możliwość odnowienia siedzeń w samochodach. Odpowiedź na to pytanie jest pozytywna: chętnie, korzystając z dużego doświadczenia i niezwykłych możliwości naszych wykonawców, podejmiemy się realizacji każdego zlecenia bez wyjątku.

Renowacja mebli kuchennych

Renowacja mebli kuchennych to usługa bardzo pożądana, ponieważ to właśnie w kuchni meble narażone są na działanie wielu agresywnych czynników – wilgoci, tłuszczu itp. Nie zawsze trzeba wymieniać wszystkie meble, wystarczy np. wymienić ich fronty. Alternatywą do wymiany części mebli kuchennych może stać się ich malowanie lub lakierowanie (metoda wybierana jest w zależności od tego, z jakiego materiału wyprodukowano odnawianą powierzchnię). Renowacja mebli kuchennych z płyty MDF w Dąbrowie Górniczej, popularnego obecnie materiału, odbywa się na przykład za pomocą malowania. Jednocześnie wraz z renowacją mebli kuchennych można zamówić także usługę zmiany ich designu, koloru, jak również zamówić nową lub dodatkowe okucia  i osprzęt.

Renowacja mebli lakierowanych

Renowacja mebli lakierowanych w Dąbrowie Górniczej to skomplikowany proces, wymagający specjalistycznej wiedzy, wykorzystania nowoczesnego sprzętu, a także jak największej precyzyjności w działaniu. Przystępując do realizacji zleceń tego typu, w pierwszej kolejności skrupulatnie się zdejmuje warstwa starego lakieru, nie naruszać samego drewna. Jeśli drewno zostało uszkodzone jeszcze przed rozpoczęciem prac, dokonuje się uzupełnienie ubytków. Następnie meble, które są przygotowane do ponownego lakierowania szlifują i odkurzają, a także opcjonalnie dokonują ich impregnacji przed szkodnikami.

Renowacja mebli tapicerowanych

Tapicerka to część mebli, która szybko ulega zużyciu, szczególnie gdy częstotliwość korzystania z tego typu mebli jest intensywna. Zepsuta, zabrudzona, a nawet całkiem zniszczona tapicerka to wcale nie powód ku temu, by wyrzucić mebel: przez serwis OTOmsitrz w Dąbrowie Górniczej podaruj mu “drugie życie”. Zatem, jeśli masz do mebli szczególny sentyment: zapewnimy przywrócenie piękna starej tapicerki, a jeśli będzie to niemożliwe, można dobrać podobną alternatywę z nowoczesnych materiałów. Niezależnie od tego, czy zlecisz nam odnowienie krzesła lub całego zestawu wypoczynkowego, nasi wykonawcy sumiennie podejdą do realizacji zlecenia, a cena odnowienia mebli tapicerowanych w Dąbrowie Górniczej, którą zapewnimy stanie się jeszcze jednym powodem, dla którego zdecydujesz się na ponowne złożenie zamówień na naszym portale

Renowacja mebli ogrodowych

Meble ogrodowe szybko ulegają zużywaniu, a ich kupowanie co sezon lub nawet kilka razy w sezonie wcale nie jest opłacalne. Sensownym rozwiązaniem może stać się wysokiej jakości renowacja mebli ogrodowych w Dąbrowie Górniczej. Świadcząc tę usługę zwracamy szczególną uwagę na to, z jakiego materiału zostały wykonane meble: można zlecić nam np. renowację mebli ogrodowych z drewna egzotycznego, w tym renowację rattanowych mebli ogrodowych. Efektem organizowanych przez nas prac jest nie tylko doskonała czystość mebli, ale także przywrócenie im dawnego blasku, usunięcie łuszczącej się farby i lakieru oraz ochrona przed szkodnikami. Odświeżone meble świetnie nadają się do dalszej eksploatacji na świeżym powietrzu, a jeśli dodatkowo chcesz wydłużyć ich żywotność, zamów u nas usługę renowacji mebli ogrodowych w Dąbrowie Górniczej przynajmniej raz na dwa lata.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii renowacja mebli w Dąbrowie Górniczej ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.