Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
120
3 / dziennie

Serwis pieców i kotłów gazowych Katowice: Wykonawcy blisko mnie

Krzysztof Pawłowski

Katowice

Nowy

Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, biur, lokali, budynków użyteczności publicznej, pomieszczeń technicznych. Us...

Ł
Łukasz Matyszczak

Katowice

Nowy

Witam! Doradzam i pomagam w podjęciu decyzji. Pracuję cicho, czysto i kameralnie. Pracuję solidnie i uczciwie. Oprócz tego w...

Dariusz Adamus

Katowice

Nowy

Witam Jestem hydraulikiem z zawodu z wieloletnim doświadczeniem za granicą

E
EXPERT Grzegorz Włodarski

Katowice

5.0

Nasza firma kompleksowo wykonuje instalacje wodnokanalizacyjne,gazowe,centralnego ogrzewania( montaż kotłów i piecyków gazow...

H
Henryk Smołkowicz

Katowice

Nowy

Witam od trzydziestu pięciu lat prowadzę usługi w zakresie budownictwa i instalacji budowlanych tj. Gazowe C.O. woda, wentyl...

Arkadiusz Sobieraj

Katowice

Nowy

Wykonuje usługi hydrauliczne, gazowe, Awarie , Montaż, Przeróbki, Szczelności instalacji gazowych i urządzeń, protokół do ga...

E
Eryk Makieła

Katowice

4.8

Wykonuje pełny zakres usług hydrauliczno-gazowych wod-kan Udrażnianie,montaż armatury,serwis spłuczek w zabudowie, biały mon...

S
Sławek Marasek

Katowice

Nowy

Wykonuję kompleksowo instalacje: Gazowe, C.O., wod - kan, klimatyzacja, wentylacja. Świadczę usługi naprawy w/w. instalacji...

Serwis pieców i kotłów gazowych Katowice: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Serwis pieców i kotłów gazowych: najlepsze rozwiązania w Katowicach od fachowców z serwisu OTOmistrz

Instalacje, naprawa i serwis

Oferują fachowy serwis kotłów i pieców w Katowicach. Świadczą fachowe usługi obsługi urządzeń grzewczych od polskich producentów. Konserwację najlepiej wykonywać przed zimą, najbardziej odpowiednim czasem będzie kończący się sezon grzewczy, ponieważ wówczas urządzenia przeszły wysoką eksploatację. Istotny jest regularny przegląd kotłów grzewczych i przeprowadzanie napraw, gdyż zapewni to ich sprawne działanie przez długi czas. W trakcie wykonywania zleconej usługi, pracownicy udzielą informacji o stanie kotłów, a także jeśli będzie taka konieczność – potrzebie wykonania prac naprawczych.
Zakres usług naprawy kotłów grzewczych i pieców w Katowicach obejmuje:

 • Diagnostyka awarii
 • Wymiana termostatów, termopar
 • Regulacja zapalarek świeczkowych
 • Wymiana uszczelnień i izolacji
 • Usuwanie wycieków gazu
 • Naprawa manometrów i czujek temperatury
 • Naprawa wentylatorów kotłów kondensacyjnych
 • Naprawa i regulacja olejowych palników nadmuchowych
 • Usuwanie usterek związanych ze złym stanem konfiguracji elektronicznej
 • Naprawa naczyń przeponowych
 • Naprawa błędów zapłonowych, palników, likwidacja eksplozyjnych zapłonów
 • Korekta prądu jonizacji
 • Naprawa elektrod jonizacyjnych i zapłonowych
 • Naprawa elektroniki
 • Usuwanie wycieków wodnych, uszczelnianie połączeń.

Fachowa konserwacja pieców i kotłów w Katowicach

Specjaliści z serwisu OTOmistrz oferują: czyszczenie kotłów grzewczych z zastosowaniem metod chemicznych, uruchamianie urządzeń grzewczych, montowanie kuchenek gazowych, przeprowadzanie konserwacji kotłowni gazowych i olejowych, jak również fachowe doradztwo dotyczące zakupu tego rodzaju urządzeń. Fachowcy wykonują swoją pracę w sposób bardzo dokładny, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty. Do realizacji każdego zlecenia podchodzą w sposób profesjonalny, awarie starają się usuwać w możliwie jak najkrótszych terminach. Istotne jest, aby naprawa kotłów i pieców w Katowicach była wykonywana tylko przez osoby, które się na tym znają – kompetentnych serwisantów. Ich doświadczenie oraz wiedza wpłyną na zachowanie sprawności i bezpieczeństwa urządzenia.
Z obserwacji wynika, że konserwowanie kotłów grzewczych jest czynnością pomijaną przez wielu właścicieli. Wielu z użytkowników kotłów nie stosuje się do zaleceń i nie zleca systematycznej usługi konserwacji. Zdarza się, że konserwacja jest robiona dopiero wtedy, kiedy stan urządzenia jest już zły. Warto zatem pamiętać o regularności w przeprowadzaniu konserwacji. Nie można zaoszczędzić na pomijaniu tego aspektu, ponieważ może to prowadzić do poważnych awarii kotła, a w następstwie kosztownych napraw. Najlepiej do prowadzenia usługi konserwacji zatrudnić fachowca. Specjalista od kotłów w Katowicach w odpowiedni sposób zajmie się urządzeniem, pomoże w wydłużeniu jego użytkowania, co pozwoli zminimalizować koszty większych napraw. Serwis daje możliwość wykrycia drobnych usterek, a także ich szybkiej naprawy. Nie warto ryzykować nieprzewidzianej konieczności naprawy kotła, zwłaszcza, że takie rzeczy potrafią zaskakiwać w najmniej oczekiwanym momencie. Lepiej zdążyć przed powstaniem poważnej awarii i zamówić usługę konserwacji, gwarantuje to komfort użytkowania urządzenia.

Naprawa kotłów w Katowicach

Naprawa kotłów elektrycznych i gazowych – jeden z podstawowych kierunków działalności wykonawców z serwisu OTOmistrz w Katowicach. Do nich można zwrócić się zarówno w celu zamówienia serwisowania kotła, jak i diagnostyki urządzenia, wymiany dowolnych podzespołów, które uległy zużyciu lub dokonania wpisu do księgi gwarancyjnej kotła. Z reguły to małe firmy, których pracownikom można powierzyć serwisowanie kotłów od znanych producentów, w tym Junkers, Viessmann, Vaillant, Buderus, Termet, Immergas, Ariston i in. Można im zlecić zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, chętnie podejmują się trudnych wyzwań i realizują pilne zlecenia.

Naprawa pieców w Katowicach

Naszym wykonawcom w Katowicach można zlecić realizację szerokiego zakresu prac, związanego z naprawą pieców gazowych i elektrycznych, w tym: przeglądy okresowe, czyszczenie urządzeń z wydaniem zaświadczeń, niezbędnych do rozpoczęcia eksploatacji, odkamienianie i montaż osprzętu, a w piecykach gazowych także regulację ciśnienia gazu. Podstawą zawsze skutecznej realizacji serwisowania pieców w Katowicach przez specjalistów z naszego serwisu jest dokładne przestrzeganie zaleceń producentów takiego sprzętu, a także wykorzystanie wysokiej jakości części zamiennych i urządzeń naprawczych.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Serwis pieców i kotłów gazowych w Katowicach ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.