Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie biur

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Dowiedz się więcej o usłudze: Sprzątanie biur

Każde biuro musi być czyste, schludne i uporządkowane, aby maksymalnie ułatwić produktywność. Aby tak było, należy przeprowadzać regularne sprzątanie biura. Sprzątanie biur daje dobre pierwsze wrażenie na klientach i gościach, a także poprawia samopoczucie fizyczne i emocjonalne pracowników. Redukcja wirusów, alergenów, kurzu i pleśni sprawia, że zespół jest zdrowszy i bardziej produktywny.

Jak wygląda sprzątanie biur?

Większość ekip sprzątających oferuje różne usługi, od ogólnego sprzątania pomagającego w utrzymaniu czystości po dokładne czyszczenie. Ogólne sprzątanie obejmuje między innymi:

 • Odkurzanie i mycie podłóg;
 • Wycieranie powierzchni;
 • Wycieranie sprzętu z kurzu
 • Mycie okien i szyb;
 • Wynoszenie śmieci;
 • Czyszczenie toalet i uzupełnienie ręczników papierowych, papieru toaletowego;

Kompleksowe sprzątanie biur ma na celu utrzymanie czystości w miejscu pracy. Mimo to sprzątanie biurowców zapewnia profesjonalny wizerunek swoim pracownikom i klientom, a także sprawia, że środowisko pracy jest zdrowsze dzięki odkażaniu i dezynfekcji powierzchni. Ponadto sprzątacze posiadają własne środki czystości i sprzęt.
Sprzątanie biur prywatnych w jest koniecznością w każdym biurze, zwłaszcza w sezonie grypowym, kiedy rozprzestrzenianie się chorób jest cały czas wysokie. Ogólne sprzątanie pozwala pozbyć się kurzu, zarazków i brudu, które gromadzą się codziennie, zanim dotrą do Twojej osoby, dzięki czemu ta usługa jest niezbędna!

Dlaczego regularne sprzątanie biura jest tak ważne?

Oprócz oczywistych, istnieje kilka korzyści z systematycznego sprzątania biura.

 • Mniej dni chorobowych dla pracowników. Pracując nad konsekwentnym sprzątaniem budynku biurowego, odniesiesz korzyści z mniejszej liczby zwolnień chorobowych pracowników.
 • Poprawia zdrowie klientów. Nawet jeśli klienci nie będą spędzać wielu godzin w biurze firmy, czystość ma znaczenie. Kiedy regularnie sprzątasz swoje biuro, główną różnicą, którą zauważą osoby z zewnątrz, jest dobra jakość powietrza.
 • Tworzy bezpieczniejsze środowisko. Decydując się na opcję czyszczenia przyjaznego dla środowiska, Twoi pracownicy będą wdychać mniej toksycznych chemikaliów i będą narażeni na mniej patogenów.
 • Nadaje firmie profesjonalny wygląd.

Dlaczego warto powierzyć Sprzątanie biura fachowcom?

 • Precyzyjne sprzątanie. Przeszkoleni sprzątacze posiadają wszystkie umiejętności i doświadczenie do czyszczenia dywanów, okien, biurek, mebli i komputerów. Utrzymują środowisko biurowe wolne od szkodliwych patogenów i bakterii, zapewniając bezpieczeństwo zdrowotne pracowników.
 • Umożliwia utrzymanie dobrego wizerunku w świecie biznesu. Czyste, schludne i dobrze zorganizowane miejsce pracy zawsze robi wrażenie na klientach.
 • Możliwość regularnego czyszczenia. Nie będziesz musiał martwić się o kwestie czystości; eksperci wezmą na siebie całą odpowiedzialność. Ekipa sprzątająca gwarantuje regularne sprzątanie biura w każdym zakątku.

W jaki sposób wycenić usługę Sprzątania biur?

Sprzątanie biur cennik zależy od kilku czynników, m.in. od częstotliwości sprzątania – regularne czyszczenie bardziej się opłaca, ponieważ koszt poszczególnej godziny sprzątania jest niższy. Cennik sprzątania biura i szereg usług oferowanych za tą cenę jest zwykle ustalany za porozumieniem z Klientem. Zwykle stawka wynosi około 1,5 zł za metr kwadratowy przestrzeni, a czas sprzątania zwykle wynosi ok 3-4 godzin. Na cenę także wpływa godzina przeprowadzenia sprzątania – wieczorem, po zakończeniu godzin pracy czy rano. Serwis wieczorny zazwyczaj jest nieco droższy. Wszystkie szczegóły należy ustalić bezpośrednio z ekipą sprzątającą.