Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie biur w Poznaniu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie biur w Poznaniu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Zacznij

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Order count Zrealizowane zamówienia
1 055
1 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
2 486
3 / dziennie
Zarejestruj się jako Wykonawca

Sprzątanie biur w Poznaniu: Opinie klientów

A
Anna
Sprzątanie biura na 5! Czystość, ogromne okna po prostu błyszczą, zapach przyjemny, świeży. Ostatnim razem zamówiliśmy jednorazowe sprzątanie na innej platformie, ale bardziej nam się spodobała współpraca z Otomistrz. 
A
AndrzejL
Sprzątanie biura zostało wykonane szybko i sprawnie. Polecam!
R
Rafał-1972
Zamówiłem sprzątanie biurowców. Personel sprzątający przybył na czas, sprzątanie zostało wykonane sprawnie, nie było pytań ani uwag. Jestem zadowolony. ​​polecę znajomym i na pewno zamówię ponownie.
O
Oliwer
Dziewczyna z Otomistrz przyszła na czas, jak się umówiliśmy. Za sprzątanie biur cennik to w ogóle okazał się śmieczny.
P
Piotr
Biuro wymagało sprzątania (pani sprzątająca jest na urlopie). Specjalista przybył na czas i posprzątał bardzo dobrze! Jedyny minus jest taki, że zapomniał mopa. Dziękuję!
M
Magdalena
Potrzebowaliśmy generalnego sprzątania biura po naprawie - kilka szklanych ścian, wysokie sufity z zakurzonymi lampami, okna…Wszystko było bardzo szybkie i schludne, nawet wszystkie śmieci zostały usunięte z koszy. Dziękuję za doskonałą pracę!
K
Krystyna_S
Serdecznie dziękujemy! Sprzątanie biurowców wykonane perfekcyjnie. Chcę również zauważyć, że oprócz profesjonalizmu Pani Agnieszki jest bardzo miłą i sympatyczną osobą i oczywiście w razie potrzeby skontaktujemy się z nią ponownie. 
D
Dariusz
Mamy teraz czysto w naszym biurze o powierzchni 450 mkw. W biurze zawsze unosi się lekki przyjemny aromat czystości, praca to przyjemność. Jestem pewien, że współpraca będzie nadal pod każdym względem równie wygodna.
K
Kuba
Zamówiliśmy generalne sprzątanie biur prywatnych. Na podstawie wyników 5 miesięcy wspólnej pracy jestem gotów potwierdzić czystość, spójność i klarowność. 
L
Lucyna
Biuro było dość brudne, po sprzątaniu jest znacznie lepiej. Wszystko jest starannie posprzątane, żadnych skarg.
M
Madzia
Biuro było idealnie posprzątane, wszystko jest czyste i lśniące. Dziękuję
E
Edyta
Zamówiono sprzątanie biura, Pan z Otomistrz wykonał świetną robotę, pracował ze znajomością swojej działalności! Jedyny minus to spóźnienie na ok 15 minut.
K
Krzysztof_Ż
Spośród 3 Wykonawców wybrałem według ceny, pilności wyjazdu, dostępności sprzętu. Pod względem jakości sprzątania solidne 5
P
Piotr
Całkiem niedawno w biurze odbyła się mała uroczystość. Zamówiłem generalne sprzątanie biura. Pani przyjechała we wskazanym przeze mnie czasie. A cena jest po prostu śmieszna jak na taką ilość sprzątania. Na pewno skontaktuję się ponownie.
A
Agata
Wyrażam wdzięczność za profesjonalne sprzątanie biur. Zawsze czysto, szybko, na czas. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, konkurencja nie jest nawet bliska. Dziękujemy!
Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Czekać...

Dowiedz się więcej o usłudze: Sprzątanie biur w Poznaniu

Każde biuro musi być czyste, schludne i uporządkowane, aby maksymalnie ułatwić produktywność. Aby tak było, należy przeprowadzać regularne sprzątanie biura. Sprzątanie biur w Poznaniu daje dobre pierwsze wrażenie na klientach i gościach, a także poprawia samopoczucie fizyczne i emocjonalne pracowników. Redukcja wirusów, alergenów, kurzu i pleśni sprawia, że zespół jest zdrowszy i bardziej produktywny.

Jak wygląda sprzątanie biur w Poznaniu?

Większość ekip sprzątających oferuje różne usługi, od ogólnego sprzątania pomagającego w utrzymaniu czystości po dokładne czyszczenie. Ogólne sprzątanie obejmuje między innymi:

 • Odkurzanie i mycie podłóg;
 • Wycieranie powierzchni;
 • Wycieranie sprzętu z kurzu
 • Mycie okien i szyb;
 • Wynoszenie śmieci;
 • Czyszczenie toalet i uzupełnienie ręczników papierowych, papieru toaletowego;

Kompleksowe sprzątanie biur ma na celu utrzymanie czystości w miejscu pracy. Mimo to sprzątanie biurowców w Poznaniu zapewnia profesjonalny wizerunek swoim pracownikom i klientom, a także sprawia, że środowisko pracy jest zdrowsze dzięki odkażaniu i dezynfekcji powierzchni. Ponadto sprzątacze posiadają własne środki czystości i sprzęt.
Sprzątanie biur prywatnych w Poznaniu jest koniecznością w każdym biurze, zwłaszcza w sezonie grypowym, kiedy rozprzestrzenianie się chorób jest cały czas wysokie. Ogólne sprzątanie pozwala pozbyć się kurzu, zarazków i brudu, które gromadzą się codziennie, zanim dotrą do Twojej osoby, dzięki czemu ta usługa jest niezbędna!

Dlaczego regularne sprzątanie biura w Poznaniu jest tak ważne?

Oprócz oczywistych, istnieje kilka korzyści z systematycznego sprzątania biura.

 • Mniej dni chorobowych dla pracowników. Pracując nad konsekwentnym sprzątaniem budynku biurowego, odniesiesz korzyści z mniejszej liczby zwolnień chorobowych pracowników.
 • Poprawia zdrowie klientów. Nawet jeśli klienci nie będą spędzać wielu godzin w biurze firmy, czystość ma znaczenie. Kiedy regularnie sprzątasz swoje biuro, główną różnicą, którą zauważą osoby z zewnątrz, jest dobra jakość powietrza.
 • Tworzy bezpieczniejsze środowisko. Decydując się na opcję czyszczenia przyjaznego dla środowiska, Twoi pracownicy będą wdychać mniej toksycznych chemikaliów i będą narażeni na mniej patogenów.
 • Nadaje firmie profesjonalny wygląd.

Dlaczego warto powierzyć Sprzątanie biura w Poznaniu fachowcom?

 • Precyzyjne sprzątanie. Przeszkoleni sprzątacze posiadają wszystkie umiejętności i doświadczenie do czyszczenia dywanów, okien, biurek, mebli i komputerów. Utrzymują środowisko biurowe wolne od szkodliwych patogenów i bakterii, zapewniając bezpieczeństwo zdrowotne pracowników.
 • Umożliwia utrzymanie dobrego wizerunku w świecie biznesu. Czyste, schludne i dobrze zorganizowane miejsce pracy zawsze robi wrażenie na klientach.
 • Możliwość regularnego czyszczenia. Nie będziesz musiał martwić się o kwestie czystości; eksperci wezmą na siebie całą odpowiedzialność. Ekipa sprzątająca gwarantuje regularne sprzątanie biura w każdym zakątku.

W jaki sposób wycenić usługę Sprzątania biur w Poznaniu?

Sprzątanie biur w Poznaniu cennik zależy od kilku czynników, m.in. od częstotliwości sprzątania – regularne czyszczenie bardziej się opłaca, ponieważ koszt poszczególnej godziny sprzątania jest niższy. Cennik sprzątania biura w Poznaniu i szereg usług oferowanych za tą cenę jest zwykle ustalany za porozumieniem z Klientem. Zwykle stawka wynosi około 1,5 zł za metr kwadratowy przestrzeni, a czas sprzątania zwykle wynosi ok 3-4 godzin. Na cenę także wpływa godzina przeprowadzenia sprzątania – wieczorem, po zakończeniu godzin pracy czy rano. Serwis wieczorny zazwyczaj jest nieco droższy. Wszystkie szczegóły należy ustalić bezpośrednio z ekipą sprzątającą.
Fachowcy z Otomistrz także pracują w Twojej okolicy: Junikowo, Świerczewo, Jeżyce, Dębiec, Ogrody, Wola-Smochowice, Morasko-Radojewo-Umultowo, Warszawskie-Malta-Miłostowo, Stare Miasto, Zawady-Główna, Naramowice, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Św. Łazarz, Żegrze, Grunwald, Strzeszyn, Podolany, Piątkowo, Sołacz-Golęcin, Winiary-Winogrady, Starołęka, Chartowo, Wilda, Ławica, Ostrów Tumski-Śródka-Chwaliszewo-Komandoria, Górczyn, Rataje

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie biur w Poznaniu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie biur w Poznaniu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Sprzątanie biur w Poznaniu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Sprzątanie biur w Poznaniu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie biur w Poznaniu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie biur w Poznaniu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie biur w Poznaniu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie biur w Poznaniu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie biur w Poznaniu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie biur w Poznaniu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.