Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie biur we Wrocławiu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
327
3 / dziennie

Sprzątanie biur Wrocław: Wykonawcy blisko mnie

Dawid Dobrychłop

Wrocław

Nowy

Zapraszam do kontaktu 731 408 212 Masz pytania dzwoń

J
Joanna Wilczyńska

Wrocław

Nowy

Jestem pedantką i perfekcjonistką, dlatego każde sprzątanie w moim wykonaniu nie kończy się na jako tako wykonanej robocie,...

Michal Symulewicz

Wrocław

5.0

Firma Dr Clean Up oferuje profesjonalne usługi sprzątania: - mieszkań, - biur, - lokali, - wiele innych. Posiadamy bogate do...

Marcin Wichłacz

Wrocław

5.0

Zajmuję się budowlanką, remontami, naprawą sprzętu AGD od kilkunastu lat. Prowadząc własną działalność gospodarczą wykonałem...

Artur Pośledniak

Wrocław

Nowy

Firma Sprzątająca Żółwik Wrocław OFERUJEMY USŁUGI Mycie okien Mycie witryn Mycie oszkleń Dojazd do klienta z własnym sprzęte...

A
Agnieszka Składzień

Wrocław

Nowy

Witam Sprzataniem zajmuję się od 10 lat. Posiadam doświadczenie. Jestem sumienna uczciwa dokladna. Odpowiedzialna

Katarzyna Zyśk

Wrocław

Nowy

Jeśli nie masz czasu na porządki chętnie zrobię to za Ciebie.Zajmuję się sprzątaniem mieszkań ,domów ,biur , sprzątanie po p...

M
Magdalena Mazurek

Wrocław

5.0

Witam zajmuje się sprzątaniem biur, domu ,mieszkań a także myciem okien

KleaningWRO

Wrocław

Nowy

Pracownicy firmy KleaningWRO chętnie podejmę się wykonania usługi sprzątania. Zespól ma doświadczenie w sprzątaniu róznych l...

Sprzątanie biur Wrocław: Opinie klientów

A
Anna
Sprzątanie biura na 5! Czystość, ogromne okna po prostu błyszczą, zapach przyjemny, świeży. Ostatnim razem zamówiliśmy jednorazowe sprzątanie na innej platformie, ale bardziej nam się spodobała współpraca z Otomistrz. 
A
AndrzejL
Sprzątanie biura zostało wykonane szybko i sprawnie. Polecam!
R
Rafał-1972
Zamówiłem sprzątanie biurowców. Personel sprzątający przybył na czas, sprzątanie zostało wykonane sprawnie, nie było pytań ani uwag. Jestem zadowolony. ​​polecę znajomym i na pewno zamówię ponownie.
O
Oliwer
Dziewczyna z Otomistrz przyszła na czas, jak się umówiliśmy. Za sprzątanie biur cennik to w ogóle okazał się śmieczny.
P
Piotr
Biuro wymagało sprzątania (pani sprzątająca jest na urlopie). Specjalista przybył na czas i posprzątał bardzo dobrze! Jedyny minus jest taki, że zapomniał mopa. Dziękuję!
M
Magdalena
Potrzebowaliśmy generalnego sprzątania biura po naprawie - kilka szklanych ścian, wysokie sufity z zakurzonymi lampami, okna…Wszystko było bardzo szybkie i schludne, nawet wszystkie śmieci zostały usunięte z koszy. Dziękuję za doskonałą pracę!
K
Krystyna_S
Serdecznie dziękujemy! Sprzątanie biurowców wykonane perfekcyjnie. Chcę również zauważyć, że oprócz profesjonalizmu Pani Agnieszki jest bardzo miłą i sympatyczną osobą i oczywiście w razie potrzeby skontaktujemy się z nią ponownie. 
D
Dariusz
Mamy teraz czysto w naszym biurze o powierzchni 450 mkw. W biurze zawsze unosi się lekki przyjemny aromat czystości, praca to przyjemność. Jestem pewien, że współpraca będzie nadal pod każdym względem równie wygodna.
K
Kuba
Zamówiliśmy generalne sprzątanie biur prywatnych. Na podstawie wyników 5 miesięcy wspólnej pracy jestem gotów potwierdzić czystość, spójność i klarowność. 
L
Lucyna
Biuro było dość brudne, po sprzątaniu jest znacznie lepiej. Wszystko jest starannie posprzątane, żadnych skarg.
M
Madzia
Biuro było idealnie posprzątane, wszystko jest czyste i lśniące. Dziękuję
E
Edyta
Zamówiono sprzątanie biura, Pan z Otomistrz wykonał świetną robotę, pracował ze znajomością swojej działalności! Jedyny minus to spóźnienie na ok 15 minut.
K
Krzysztof_Ż
Spośród 3 Wykonawców wybrałem według ceny, pilności wyjazdu, dostępności sprzętu. Pod względem jakości sprzątania solidne 5
P
Piotr
Całkiem niedawno w biurze odbyła się mała uroczystość. Zamówiłem generalne sprzątanie biura. Pani przyjechała we wskazanym przeze mnie czasie. A cena jest po prostu śmieszna jak na taką ilość sprzątania. Na pewno skontaktuję się ponownie.
A
Agata
Wyrażam wdzięczność za profesjonalne sprzątanie biur. Zawsze czysto, szybko, na czas. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, konkurencja nie jest nawet bliska. Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o usłudze: Sprzątanie biur we Wrocławiu

Sprzątanie

Każde biuro musi być czyste, schludne i uporządkowane, aby maksymalnie ułatwić produktywność. Aby tak było, należy przeprowadzać regularne sprzątanie biura. Sprzątanie biur we Wrocławiu daje dobre pierwsze wrażenie na klientach i gościach, a także poprawia samopoczucie fizyczne i emocjonalne pracowników. Redukcja wirusów, alergenów, kurzu i pleśni sprawia, że zespół jest zdrowszy i bardziej produktywny.

Jak wygląda sprzątanie biur we Wrocławiu?

Większość ekip sprzątających oferuje różne usługi, od ogólnego sprzątania pomagającego w utrzymaniu czystości po dokładne czyszczenie. Ogólne sprzątanie obejmuje między innymi:

 • Odkurzanie i mycie podłóg;
 • Wycieranie powierzchni;
 • Wycieranie sprzętu z kurzu
 • Mycie okien i szyb;
 • Wynoszenie śmieci;
 • Czyszczenie toalet i uzupełnienie ręczników papierowych, papieru toaletowego;

Kompleksowe sprzątanie biur ma na celu utrzymanie czystości w miejscu pracy. Mimo to sprzątanie biurowców we Wrocławiu zapewnia profesjonalny wizerunek swoim pracownikom i klientom, a także sprawia, że środowisko pracy jest zdrowsze dzięki odkażaniu i dezynfekcji powierzchni. Ponadto sprzątacze posiadają własne środki czystości i sprzęt.
Sprzątanie biur prywatnych we Wrocławiu jest koniecznością w każdym biurze, zwłaszcza w sezonie grypowym, kiedy rozprzestrzenianie się chorób jest cały czas wysokie. Ogólne sprzątanie pozwala pozbyć się kurzu, zarazków i brudu, które gromadzą się codziennie, zanim dotrą do Twojej osoby, dzięki czemu ta usługa jest niezbędna!

Dlaczego regularne sprzątanie biura we Wrocławiu jest tak ważne?

Oprócz oczywistych, istnieje kilka korzyści z systematycznego sprzątania biura.

 • Mniej dni chorobowych dla pracowników. Pracując nad konsekwentnym sprzątaniem budynku biurowego, odniesiesz korzyści z mniejszej liczby zwolnień chorobowych pracowników.
 • Poprawia zdrowie klientów. Nawet jeśli klienci nie będą spędzać wielu godzin w biurze firmy, czystość ma znaczenie. Kiedy regularnie sprzątasz swoje biuro, główną różnicą, którą zauważą osoby z zewnątrz, jest dobra jakość powietrza.
 • Tworzy bezpieczniejsze środowisko. Decydując się na opcję czyszczenia przyjaznego dla środowiska, Twoi pracownicy będą wdychać mniej toksycznych chemikaliów i będą narażeni na mniej patogenów.
 • Nadaje firmie profesjonalny wygląd.

Dlaczego warto powierzyć Sprzątanie biura we Wrocławiu fachowcom?

 • Precyzyjne sprzątanie. Przeszkoleni sprzątacze posiadają wszystkie umiejętności i doświadczenie do czyszczenia dywanów, okien, biurek, mebli i komputerów. Utrzymują środowisko biurowe wolne od szkodliwych patogenów i bakterii, zapewniając bezpieczeństwo zdrowotne pracowników.
 • Umożliwia utrzymanie dobrego wizerunku w świecie biznesu. Czyste, schludne i dobrze zorganizowane miejsce pracy zawsze robi wrażenie na klientach.
 • Możliwość regularnego czyszczenia. Nie będziesz musiał martwić się o kwestie czystości; eksperci wezmą na siebie całą odpowiedzialność. Ekipa sprzątająca gwarantuje regularne sprzątanie biura w każdym zakątku.

W jaki sposób wycenić usługę Sprzątania biur we Wrocławiu?

Sprzątanie biur we Wrocławiu cennik zależy od kilku czynników, m.in. od częstotliwości sprzątania – regularne czyszczenie bardziej się opłaca, ponieważ koszt poszczególnej godziny sprzątania jest niższy. Cennik sprzątania biura we Wrocławiu i szereg usług oferowanych za tą cenę jest zwykle ustalany za porozumieniem z Klientem. Zwykle stawka wynosi około 1,5 zł za metr kwadratowy przestrzeni, a czas sprzątania zwykle wynosi ok 3-4 godzin. Na cenę także wpływa godzina przeprowadzenia sprzątania – wieczorem, po zakończeniu godzin pracy czy rano. Serwis wieczorny zazwyczaj jest nieco droższy. Wszystkie szczegóły należy ustalić bezpośrednio z ekipą sprzątającą.
Fachowcy z Otomistrz także pracują w Twojej okolicy: Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki, Psie Pole, Fabryczna, Nadodrze

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie biur we Wrocławiu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie biur we Wrocławiu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie biur we Wrocławiu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie biur we Wrocławiu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie biur we Wrocławiu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie biur we Wrocławiu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie biur we Wrocławiu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie biur we Wrocławiu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.