Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie biur w Zielonej Górze

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie biur w Zielonej Górze w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
24
3 / dziennie

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

50 - 100 m²

Jak często powinna być realizowana usługa?

regulanie, raz na dwa tygodnie

Jakie pomieszczenia są do posprzątania?

mieszkanie

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

wykonawca

Czy pomieszczenie jest wyposażone w meble?

jest wyposażone w meble

Co dodatkowo należy umyć/posprzątać?

okna

Opisz zadanie

Sprzatanie co drugi tydzień. Powierzchnia 80 m2

Sprzątanie biur Zielona Góra: Opinie klientów

A
Anna
Sprzątanie biura na 5! Czystość, ogromne okna po prostu błyszczą, zapach przyjemny, świeży. Ostatnim razem zamówiliśmy jednorazowe sprzątanie na innej platformie, ale bardziej nam się spodobała współpraca z Otomistrz. 
A
AndrzejL
Sprzątanie biura zostało wykonane szybko i sprawnie. Polecam!
R
Rafał-1972
Zamówiłem sprzątanie biurowców. Personel sprzątający przybył na czas, sprzątanie zostało wykonane sprawnie, nie było pytań ani uwag. Jestem zadowolony. ​​polecę znajomym i na pewno zamówię ponownie.
O
Oliwer
Dziewczyna z Otomistrz przyszła na czas, jak się umówiliśmy. Za sprzątanie biur cennik to w ogóle okazał się śmieczny.
P
Piotr
Biuro wymagało sprzątania (pani sprzątająca jest na urlopie). Specjalista przybył na czas i posprzątał bardzo dobrze! Jedyny minus jest taki, że zapomniał mopa. Dziękuję!
M
Magdalena
Potrzebowaliśmy generalnego sprzątania biura po naprawie - kilka szklanych ścian, wysokie sufity z zakurzonymi lampami, okna…Wszystko było bardzo szybkie i schludne, nawet wszystkie śmieci zostały usunięte z koszy. Dziękuję za doskonałą pracę!
K
Krystyna_S
Serdecznie dziękujemy! Sprzątanie biurowców wykonane perfekcyjnie. Chcę również zauważyć, że oprócz profesjonalizmu Pani Agnieszki jest bardzo miłą i sympatyczną osobą i oczywiście w razie potrzeby skontaktujemy się z nią ponownie. 
D
Dariusz
Mamy teraz czysto w naszym biurze o powierzchni 450 mkw. W biurze zawsze unosi się lekki przyjemny aromat czystości, praca to przyjemność. Jestem pewien, że współpraca będzie nadal pod każdym względem równie wygodna.
K
Kuba
Zamówiliśmy generalne sprzątanie biur prywatnych. Na podstawie wyników 5 miesięcy wspólnej pracy jestem gotów potwierdzić czystość, spójność i klarowność. 
L
Lucyna
Biuro było dość brudne, po sprzątaniu jest znacznie lepiej. Wszystko jest starannie posprzątane, żadnych skarg.
M
Madzia
Biuro było idealnie posprzątane, wszystko jest czyste i lśniące. Dziękuję
E
Edyta
Zamówiono sprzątanie biura, Pan z Otomistrz wykonał świetną robotę, pracował ze znajomością swojej działalności! Jedyny minus to spóźnienie na ok 15 minut.
K
Krzysztof_Ż
Spośród 3 Wykonawców wybrałem według ceny, pilności wyjazdu, dostępności sprzętu. Pod względem jakości sprzątania solidne 5
P
Piotr
Całkiem niedawno w biurze odbyła się mała uroczystość. Zamówiłem generalne sprzątanie biura. Pani przyjechała we wskazanym przeze mnie czasie. A cena jest po prostu śmieszna jak na taką ilość sprzątania. Na pewno skontaktuję się ponownie.
A
Agata
Wyrażam wdzięczność za profesjonalne sprzątanie biur. Zawsze czysto, szybko, na czas. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, konkurencja nie jest nawet bliska. Dziękujemy!

Od czego zależy сennik sprzątania biur w Zielonej Górze

Sprzątanie

Opinie o sprzątaniu biur w Zielonej Górze, zrealizowanym przez specjalistów z firm prezentowanych w naszym serwisie OTOmistrz są bardzo dobre i nie jest to przypadkowe: z roku na rok doskonalona jest jakość świadczonych usług, wdrażane są do pracy nowoczesne technologie, a dodatkowo poszukiwane idealne rozwiązania, pozwalające precyzyjnie realizować każde zamówienie złożone w naszym serwisie.
Płatność za wszystkie świadczone usługi następuje de facto po wykonaniu zlecenia. Przed zawarciem umowy nasz konsultant przyjeżdża do biura klienta, gdzie wraz z klientem wybiera i uzgadnia listę potrzebnych usług, dogodny czas ich realizacji i częstotliwość sprzątanie biura w Zielonej Górze, określa ilość personelu potrzebnego do szybkiej i profesjonalnej realizacji zlecenia, ilość, jak i rodzaje materiałów eksploatacyjnych oraz wyposażenia.
Nigdy nie trzeba zamawiać za dużo usług, dodatkowe usługi można zawsze zamówić później, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Szczególna uwaga jest zwracana na czystość miejsc pracy i podłóg, gdyż to od nich zależy opinia klientów o Twoim biurze.
Okresowe sprzątanie przewiduje także usuwanie kurzu ze ścian, a nawet sufitów, czyszczenie mebli tapicerowanych na sucho, polerowanie mebli drewnianych, czyszczenie na sucho wykładzin podłogowych. Możesz także zamówić takie nasze usługi, jak:

  • mycie elewacji,
  • mycie okien,
  • sprzątanie terenów zielonych itp.

O usługach sprzątanie biur w Zielonej Górze

Systematyczne sprzątanie biur w Zielonej Górze to zestaw działań, które pozwolą na bieżąco utrzymywać czystość i komfort w każdym pomieszczeniu roboczym, a także na obszarach wspólnego użytkowania. Ponadto w naszym serwisie można zamówić sprzątanie biura w Zielonej Górze po remoncie lub generalne sprzątanie biura: dobrze znamy się na tego typu zleceniach i możemy zagwarantować zadowolenie z wyników pracy zamówionej w naszym serwisie OTOmistrz!
Firmy z naszego serwisu świadczą wszelkie usługi związane ze sprzątaniem pomieszczeń biurowych w Zielonej Górze. Specjaliści wyposażeni są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt oraz specjalne środki czyszczące, które są łagodne dla powierzchni, ale doskonale usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia biurowe.
Do sprzątania w biurze dobierane są profesjonalne detergenty, które nie rysują mebli i sprzętu biurowego, nie pozostawiają plam i zacieków na podłodze, monitorach, chromowanych uchwytach, szkle itp. Używane są także specjalne narzędzia, które są bardziej wydajne niż praca ręczna. Na przykład do dużych powierzchni stosowane są maszyny rotacyjne, do dywanów i dużych śmieci – odkurzacze przemysłowe.

Sprzątanie biur Zielona Góra

W naszym serwisie OTOmistrz są dostępne do zamówienia różne usługi sprzątania pomieszczeń biurowych w Zielonej Górze, w tym:

  1. Systematyczne sprzątanie pomieszczeń biurowych (najczęściej usługa świadczona jest w godzinach 10-18). Pracownicy wykonują szeroki zakres prac mających na celu zachowanie atrakcyjnego wyglądu Państwa biura oraz komfortu pracowników i klientów.
  2. Generalne sprzątanie pomieszczeń biurowych. Po realizacji generalnego sprzątania pomieszczeń biurowych, zyskują one doskonale czysty wygląd, który utrzymuje się przez długi czas.
  3. Sprzątanie pomieszczeń biurowych po remoncie. Ten rodzaj usług jest jednym z podstawowych wśród świadczonych przez firmy w naszym serwisie, dlatego można być pewnym wysokiej jakości wykonywanych prac i dokładnego usunięcia nawet najdrobniejszych pozostałości remontowych.

Zestaw usług w zakresie sprzątania biur po remoncie w Zielonej Górze obejmuje:

  • Demontaż i usunięcie wszystkich niepotrzebnych konstrukcji;
  • Usunięcie farby, tynku, cementu i innych materiałów budowlanych z podłóg, ścian i mebli biurowych;
  • Eliminację pyłu budowlanego;
  • Wewnętrzne czyszczenie mebli, urządzeń, sprzętu biurowego.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie biur w Zielonej Górze na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie biur w Zielonej Górze należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie biur w Zielonej Górze?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie biur w Zielonej Górze starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie biur w Zielonej Górze jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie biur w Zielonej Górze jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie biur w Zielonej Górze?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie biur w Zielonej Górze ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.