Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
2 482
6 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
3 303
3 / dziennie

Sprzątanie domów Gorzów Wielkopolski: Opinie klientów

I
Iga
Wymagane było sprzątanie domów prywatnych. Pan doskonale poradził sobie z zadaniem. Przyszedł jeszcze przed wyznaczonym czasem.
A
Ania
Rzadko piszę opinie, ale sprzątanie domów w Otomistrz mnie zachwyciło. Zrobili dla nas gruntowne sprzątanie dwupiętrowego domu, wszystko bardzo jakościowo i w terminie.
A
Anna-81
Mieszkamy w dużym domu, ale nikt poza mną nie sprząta. Zamówiłam sprzątanie w dwóch łazienkach. Byliśmy bardzo zadowoleni z pracy. Spędziłbym znacznie więcej czasu, a na pewno zrobiłabym wszystko nie tak idealnie, Stosunek ceny do jakości jest doskonały!
D
Danuta
Polecam! Zamówiliśmy sprzątanie domów prywatnie. Pan przybył na czas, sprzątanie na 5+. Wszystkie środki czystości były wliczone w cenę. Mieszkanie jest bardzo czyste i zadbane. Nadal będę korzystać i polecać znajomym.
K
Kamila
Bardzo dziękujemy za pomoc w sprzątaniu! Wszystko zostało zrobione perfekcyjnie, a nawet naczynia zostały umyte, co nie wchodziło w zakres usługi sprzątania domu! Pani była bardzo delikatna z moimi rzeczami i wszystkimi drobiazgami w domu, wszystko okazało się na swoim miejscu. Bez problemów, bez zbędnych pytań, wyjątkowo szybko i uprzejmie. Jestem bardzo zadowolona.
E
Edyta
Zamówiliśmy usługę sprzątania domu. Czyste powierzchnie w kuchni (umyte tłuszcze i sadza), usunięta pleśń w łazience, czyste okna, sofy i lustra. Dom pachnie czystością i świeżością.
E
Ewa
Wielkie podziękowania za usługę sprzątanie domów prywatnych dla mojej mamy. Cena jest całkiem przystępna i brak nadpłat za jakość! Za tak godny wynik nie szkoda zostawić pozytywną opinię.
A
Arek
Skontaktowałem się z firmą w celu przeprowadzenia generalnego sprzątania domu. Dziewczyny przybyły ze wszystkimi niezbędnymi środkami piorącymi i sprzętem do sprzątania. Umyte okna, drzwi, podłogi, meble, dywany... wszystko! Dom jest lśniący.
K
Kinga
Bardzo się cieszę, że skorzystaliśmy z usług firmy. Trzeba było posprzątać dom przed sprzedażą. Specjaliści wykonali pracę bardzo dobrze i wcale nie było to drogie.
K
Kamil
Choć sprzątanie zajęło więcej czasu niż się umówiliśmy, ale wyprała wszystko bardzo wysokiej jakości. Generalnie jestem bardzo zadowolona z sprzątania, wykonawca jest bardzo miłą osobą do rozmowy. Sprzątanie domu cennik jest w porządku.
M
Martyna
Zamawiałam sprzątanie domu 2 razy i nigdy tego nie żałowałam. Cała praca została wykonana perfekcyjnie i szybko.
M
Mateusz
Trzeba było umyć dom o powierzchni 80 mkw. Wszystko zostało zrobione sprawnie i szybko. Odpowiedzialne podejście. Polecam wszystkim. Skontaktujemy się ponownie..
P
Przemek
Przyszła dziewczyna z Otomistrz, ładnie posprzątała dom. Jest punktualna i miła. Ceny za sprzątanie domu są okej. Jestem zadowolony
J
Jerzy_Łot
Dobra robota! Wszystkie okna i drzwi w domu są błyszczące. Okna panoramiczne na werandzie i korytarzu były doskonale umyte, sprzątanie domu było szybkie i wysokiej jakości. Cały dom lśni czystością.
J
Janusz
Zwracam się do Otomistrz po generalne sprzątanie domu 1-2 razy w roku. Zawsze bardzo dobrze wyczyszczone okna, lodówka, mikrofalówka i piekarnik. Wszystkie półki i lampy wytarte. Wielkie dzięki za wysokiej jakości sprzątanie domu. 

Charakterystyka świadczenia usług sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim

Sprzątanie

Sprzątanie domu w Gorzowie Wielkopolskim jest jedną z najczęściej zamawianych usług w firmach znajdujących się w naszym serwisie OTOmistrz. Jest ku temu kilka powodów: działają sumiennie i rzetelnie, stosują w pracy ekologiczne środki czystości i jakościowe urządzenia, pozwalające szybko pozbyć się różnego typu brudu, a dodatkowo gwarantują klientom przystępną cenę za godzinę sprzątania domu. Jesteś zainteresowany?
Firmy w serwisie OTOmistrz gwarantują sumienność, rzetelność i terminowość prac, a także ich pełną zgodność z Twoimi oczekiwaniami!
Oto jak możesz zamówić usługi firm znajdujących się w naszym serwisie OTOmistrz:

  1. Wybierz typ sprzątania i skontaktuj się z naszym konsultantem. Dla Twojej wygody na stronie są zamieszczone informacje o tym, ile kosztuje sprzątanie domu w Gorzowie Wielkopolskim w zależności od jego powierzchni i typu zabrudzeń;
  2. Konsultant pomoże ustalić wszystkie szczegóły i po dokładnych obliczeniach poinformuje, ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie lub generalne sprzątanie;
  3. Jeśli wszystko będzie w porządku, następuje podpisanie umowy z naszą firmą;

Pod wskazany adres przybędzie wybrana ekipa sprzątająca, która szybko i z zachowaniem wysokiej jakości zrealizuje zamówienie.

Dlaczego warto wybrać firmy z serwisu OTOmistrz do sprzątania domu w Gorzowie Wielkopolskim?

Jeśli chcesz przywróć świeżość i czystość w swoim domu – zamów profesjonalne usługi porządkowe oferowane w naszym serwisie OTOmistrz! Firmy, które można u nas znaleźć oferują różnego rodzaju sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim, w tym:

  • Codzienne sprzątanie, które zajmuje tylko kilka godzin i utrzymuje wszystkie pomieszczenia w idealnym porządku;
  • Generalne sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim, które należy zamawiać kilka razy w roku. W trakcie realizacji tej usługi nie tylko jest porządkowany główny lokal, ale również myte są baseny, okna, ściany i dachy, następuje dezynfekcja instalacji wodno-kanalizacyjnych itp.;
  • Specyficzne rodzaje sprzątania w domach, w tym sprzątanie domu po remoncie, czyszczenie chemiczne dywanów, tekstyliów i mebli tapicerowanych.

Firmy z serwisu OTOmistrz wyróżniają się przystępnymi stawkami sprzątania domów, a także możliwością zamówienia u nich specyficznych usług, na przykład – naturalnego sprzątania domu. Kontaktując się z konsultantem OTOmistrz można dowiedzieć się więcej na temat kosztu sprzątania domu jednorodzinnego.

Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim

Sprzątanie domu jednorodzinnego w Gorzowie Wielkopolskim wymaga znacznie więcej czasu i wysiłku, niż sprzątanie mieszkania. Nie chodzi nawet o uporządkowanie terenu podwórka: duża powierzchnia, różnego rodzaju zanieczyszczenia, występowanie skomplikowanych konstrukcji znacznie komplikują i wydłużają proces porządkowania.
Profesjonaliści z firm sprzątających znajdujących się w serwisie OTOmistrz uporządkują Twój dom, stworzą w nim atmosferę ciepła i komfortu, a także zadbają o jego dezynfekcję. Skutecznie wyczyszczą dom o dowolnej złożoności potrzeb i przy każdym stopniu zanieczyszczenia, dobierając odpowiednie środki czyszczące i detergenty oraz odpowiedni sprzęt.
Specjalistom z firm obecnych w serwisie OTOmistrz można powierzyć sprzątanie nie tylko kluczowych pomieszczeń, ale również miejsc trudno dostępnych: strychów i piwnic, pomieszczeń gospodarczych i garaży.
Powierz firmom, które możesz znaleźć w naszym serwisie OTOmistrz swoją codzienną rutynę i poświęć czas temu, co jest dla Ciebie naprawdę cenne: rodzinie, hobby lub podróżom!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie domów w Gorzowie Wielkopolskim ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.