Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie domów w Krakowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie domów w Krakowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
2 464
4 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
3 293
3 / dziennie

Sprzątanie domów Kraków: Opinie klientów

I
Iga
Wymagane było sprzątanie domów prywatnych. Pan doskonale poradził sobie z zadaniem. Przyszedł jeszcze przed wyznaczonym czasem.
A
Ania
Rzadko piszę opinie, ale sprzątanie domów w Otomistrz mnie zachwyciło. Zrobili dla nas gruntowne sprzątanie dwupiętrowego domu, wszystko bardzo jakościowo i w terminie.
A
Anna-81
Mieszkamy w dużym domu, ale nikt poza mną nie sprząta. Zamówiłam sprzątanie w dwóch łazienkach. Byliśmy bardzo zadowoleni z pracy. Spędziłbym znacznie więcej czasu, a na pewno zrobiłabym wszystko nie tak idealnie, Stosunek ceny do jakości jest doskonały!
D
Danuta
Polecam! Zamówiliśmy sprzątanie domów prywatnie. Pan przybył na czas, sprzątanie na 5+. Wszystkie środki czystości były wliczone w cenę. Mieszkanie jest bardzo czyste i zadbane. Nadal będę korzystać i polecać znajomym.
K
Kamila
Bardzo dziękujemy za pomoc w sprzątaniu! Wszystko zostało zrobione perfekcyjnie, a nawet naczynia zostały umyte, co nie wchodziło w zakres usługi sprzątania domu! Pani była bardzo delikatna z moimi rzeczami i wszystkimi drobiazgami w domu, wszystko okazało się na swoim miejscu. Bez problemów, bez zbędnych pytań, wyjątkowo szybko i uprzejmie. Jestem bardzo zadowolona.
E
Edyta
Zamówiliśmy usługę sprzątania domu. Czyste powierzchnie w kuchni (umyte tłuszcze i sadza), usunięta pleśń w łazience, czyste okna, sofy i lustra. Dom pachnie czystością i świeżością.
E
Ewa
Wielkie podziękowania za usługę sprzątanie domów prywatnych dla mojej mamy. Cena jest całkiem przystępna i brak nadpłat za jakość! Za tak godny wynik nie szkoda zostawić pozytywną opinię.
A
Arek
Skontaktowałem się z firmą w celu przeprowadzenia generalnego sprzątania domu. Dziewczyny przybyły ze wszystkimi niezbędnymi środkami piorącymi i sprzętem do sprzątania. Umyte okna, drzwi, podłogi, meble, dywany... wszystko! Dom jest lśniący.
K
Kinga
Bardzo się cieszę, że skorzystaliśmy z usług firmy. Trzeba było posprzątać dom przed sprzedażą. Specjaliści wykonali pracę bardzo dobrze i wcale nie było to drogie.
K
Kamil
Choć sprzątanie zajęło więcej czasu niż się umówiliśmy, ale wyprała wszystko bardzo wysokiej jakości. Generalnie jestem bardzo zadowolona z sprzątania, wykonawca jest bardzo miłą osobą do rozmowy. Sprzątanie domu cennik jest w porządku.
M
Martyna
Zamawiałam sprzątanie domu 2 razy i nigdy tego nie żałowałam. Cała praca została wykonana perfekcyjnie i szybko.
M
Mateusz
Trzeba było umyć dom o powierzchni 80 mkw. Wszystko zostało zrobione sprawnie i szybko. Odpowiedzialne podejście. Polecam wszystkim. Skontaktujemy się ponownie..
P
Przemek
Przyszła dziewczyna z Otomistrz, ładnie posprzątała dom. Jest punktualna i miła. Ceny za sprzątanie domu są okej. Jestem zadowolony
J
Jerzy_Łot
Dobra robota! Wszystkie okna i drzwi w domu są błyszczące. Okna panoramiczne na werandzie i korytarzu były doskonale umyte, sprzątanie domu było szybkie i wysokiej jakości. Cały dom lśni czystością.
J
Janusz
Zwracam się do Otomistrz po generalne sprzątanie domu 1-2 razy w roku. Zawsze bardzo dobrze wyczyszczone okna, lodówka, mikrofalówka i piekarnik. Wszystkie półki i lampy wytarte. Wielkie dzięki za wysokiej jakości sprzątanie domu. 

Dowiedz się więcej o usłudze: Sprzątanie domów w Krakowie

Sprzątanie

Sprzątanie domów w Krakowie nie jest już luksusem, ponieważ stało się koniecznością dla coraz większej liczby osób, które zdały sobie sprawę z korzyści. Czy wiesz, że przeciętna gąbka do mycia naczyń zawiera więcej bakterii niż toaleta? Dodaj to do bakterii ze zwierząt domowych, dzieci i codziennego życia, a łatwo zobaczysz, jak dom może szybko stać się niehigieniczny. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie. Sprzątanie domów prywatnych w Krakowie rozwiąże wszystkie Twoje problemy.

Jak wygląda sprzątanie prywatnych domów w Krakowie

Masz dość sprzątania domu? Nie znosisz wracać do brudnego domu po długim dniu w pracy? Jeśli tak, być może nadszedł czas na sprzątanie domu w Krakowie.
Generalne czyszczenie. Sprzątanie domów prywatnych w Krakowie koncentruje się głównie na łazienkach i kuchniach. Ten rodzaj sprzątania różni się od standardowego, gdyż ekipa sprzątająca najbardziej się koncentruje na usuwaniu brudu z trudno dostępnych miejsc, takich jak pod zlewami, za półkami na książki lub wewnątrz szafek, a także:

 • Odkurzanie lub mycie rolet;
 • Wytarcie wnętrza szafy i powierzchni;
 • Wytarcie wnętrza pralki;
 • Punktowe czyszczenie ścian;
 • Mycie okien i parapetów;
 • Odkurzanie i mycie podłóg wewnątrz;

Rutynowe czyszczenie. W tego typu usługach sprzątających sprzątacze przyjeżdżają regularnie, w zależności od tego, co najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu, czy to co tydzień, co dwa tygodnie lub co miesiąc. Usługi sprzątania domu w Krakowie polegają na utrzymaniu czystości i porządku w domu. Większość rutynowych usług sprzątania obejmuje:

 • Wycieranie szyb i luster;
 • Odkurzanie dywanów i chodników;
 • Sprzątanie kuchni – wynoszenie śmieci i wycieranie powierzchni;
 • Odkurzanie, czyszczenie i mycie podłóg;
 • Wycieranie powierzchni, w tym urządzeń i sprzętu;
 • Sprzątanie łazienek – wanna, toaleta, umywalka, lustra;

Dlaczego warto powierzyć sprzątanie domu w Krakowie fachowcom?

 • Więcej czasu dla siebie. Jedną z największych korzyści jest wygoda. Dzięki pomocy specjalistów będziesz mieć więcej czasu na wykonywanie ważnych zadań w pracy lub odpoczynek z rodziną.
 • Ustaw harmonogram, który Ci odpowiada. Sprzatanie domow prywatnie w Krakowie jest elastyczne. Możesz wynająć usługę sprzątania tak często, jak potrzebujesz i możesz zmienić harmonogram tak, aby Ci odpowiadał.
 • Niezależnie od tego, czy potrzebujesz comiesięcznego gruntownego czyszczenia, czy sprzątania okresowego kilka razy w tygodniu, nie musisz wiązać się sztywną umową.
 • Nie ma potrzeby kupowania środków czyszczących i sprzętu do czyszczenia. Wynajmując usługę sprzątania, nie zatrudniasz tylko osoby. Wynajmujesz również ich sprzęt i środki czyszczące.
 • Jakość. Specjalista będzie metodyczny i będzie pracował według ustrukturyzowanej listy kontrolnej, aby upewnić się, że nic nie zostanie pominięte. Mogą wykonać więcej zadań w krótszym czasie, dzięki czemu są bardzo opłacalne.

Ile kosztuje sprzątanie domów prywatnych w Krakowie?

Bardzo trudno jest określić dokładne ceny za sprzątanie domu w Krakowie, gdyż zależą one od wielu czynników. Sprzątanie domów cennik w Krakowie zwykle wynosi za godzinę od 20 do 50 zł. Za zamówienie, tzn wykonane usługi, zapłacisz bezpośrednio Wykonawcy.
Fachowcy z Otomistrz także pracują w Twojej okolicy: Dębniki, Wzgórza Krzesławickie, Swoszowice, Czyżyny, Grzegórzki, Bieżanów-Prokocim, Bieńczyce, Zwierzyniec, Prądnik Biały, Podgórze, Nowa Huta, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Stare Miasto, Bronowice, Krowodrza, Podgórze Duchackie, Mistrzejowice, Prądnik Czerwony

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie domów w Krakowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie domów w Krakowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Sprzątanie domów w Krakowie?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Sprzątanie domów w Krakowie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie domów w Krakowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie domów w Krakowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie domów w Krakowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie domów w Krakowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie domów w Krakowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie domów w Krakowie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.