Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie domów we Wrocławiu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie domów we Wrocławiu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
2 482
6 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
3 303
3 / dziennie

Sprzątanie domów Wrocław: Opinie klientów

I
Iga
Wymagane było sprzątanie domów prywatnych. Pan doskonale poradził sobie z zadaniem. Przyszedł jeszcze przed wyznaczonym czasem.
A
Ania
Rzadko piszę opinie, ale sprzątanie domów w Otomistrz mnie zachwyciło. Zrobili dla nas gruntowne sprzątanie dwupiętrowego domu, wszystko bardzo jakościowo i w terminie.
A
Anna-81
Mieszkamy w dużym domu, ale nikt poza mną nie sprząta. Zamówiłam sprzątanie w dwóch łazienkach. Byliśmy bardzo zadowoleni z pracy. Spędziłbym znacznie więcej czasu, a na pewno zrobiłabym wszystko nie tak idealnie, Stosunek ceny do jakości jest doskonały!
D
Danuta
Polecam! Zamówiliśmy sprzątanie domów prywatnie. Pan przybył na czas, sprzątanie na 5+. Wszystkie środki czystości były wliczone w cenę. Mieszkanie jest bardzo czyste i zadbane. Nadal będę korzystać i polecać znajomym.
K
Kamila
Bardzo dziękujemy za pomoc w sprzątaniu! Wszystko zostało zrobione perfekcyjnie, a nawet naczynia zostały umyte, co nie wchodziło w zakres usługi sprzątania domu! Pani była bardzo delikatna z moimi rzeczami i wszystkimi drobiazgami w domu, wszystko okazało się na swoim miejscu. Bez problemów, bez zbędnych pytań, wyjątkowo szybko i uprzejmie. Jestem bardzo zadowolona.
E
Edyta
Zamówiliśmy usługę sprzątania domu. Czyste powierzchnie w kuchni (umyte tłuszcze i sadza), usunięta pleśń w łazience, czyste okna, sofy i lustra. Dom pachnie czystością i świeżością.
E
Ewa
Wielkie podziękowania za usługę sprzątanie domów prywatnych dla mojej mamy. Cena jest całkiem przystępna i brak nadpłat za jakość! Za tak godny wynik nie szkoda zostawić pozytywną opinię.
A
Arek
Skontaktowałem się z firmą w celu przeprowadzenia generalnego sprzątania domu. Dziewczyny przybyły ze wszystkimi niezbędnymi środkami piorącymi i sprzętem do sprzątania. Umyte okna, drzwi, podłogi, meble, dywany... wszystko! Dom jest lśniący.
K
Kinga
Bardzo się cieszę, że skorzystaliśmy z usług firmy. Trzeba było posprzątać dom przed sprzedażą. Specjaliści wykonali pracę bardzo dobrze i wcale nie było to drogie.
K
Kamil
Choć sprzątanie zajęło więcej czasu niż się umówiliśmy, ale wyprała wszystko bardzo wysokiej jakości. Generalnie jestem bardzo zadowolona z sprzątania, wykonawca jest bardzo miłą osobą do rozmowy. Sprzątanie domu cennik jest w porządku.
M
Martyna
Zamawiałam sprzątanie domu 2 razy i nigdy tego nie żałowałam. Cała praca została wykonana perfekcyjnie i szybko.
M
Mateusz
Trzeba było umyć dom o powierzchni 80 mkw. Wszystko zostało zrobione sprawnie i szybko. Odpowiedzialne podejście. Polecam wszystkim. Skontaktujemy się ponownie..
P
Przemek
Przyszła dziewczyna z Otomistrz, ładnie posprzątała dom. Jest punktualna i miła. Ceny za sprzątanie domu są okej. Jestem zadowolony
J
Jerzy_Łot
Dobra robota! Wszystkie okna i drzwi w domu są błyszczące. Okna panoramiczne na werandzie i korytarzu były doskonale umyte, sprzątanie domu było szybkie i wysokiej jakości. Cały dom lśni czystością.
J
Janusz
Zwracam się do Otomistrz po generalne sprzątanie domu 1-2 razy w roku. Zawsze bardzo dobrze wyczyszczone okna, lodówka, mikrofalówka i piekarnik. Wszystkie półki i lampy wytarte. Wielkie dzięki za wysokiej jakości sprzątanie domu. 

Dowiedz się więcej o usłudze: Sprzątanie domów we Wrocławiu

Sprzątanie

Sprzątanie domów we Wrocławiu nie jest już luksusem, ponieważ stało się koniecznością dla coraz większej liczby osób, które zdały sobie sprawę z korzyści. Czy wiesz, że przeciętna gąbka do mycia naczyń zawiera więcej bakterii niż toaleta? Dodaj to do bakterii ze zwierząt domowych, dzieci i codziennego życia, a łatwo zobaczysz, jak dom może szybko stać się niehigieniczny. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie. Sprzątanie domów prywatnych we Wrocławiu rozwiąże wszystkie Twoje problemy.

Jak wygląda sprzątanie prywatnych domów we Wrocławiu

Masz dość sprzątania domu? Nie znosisz wracać do brudnego domu po długim dniu w pracy? Jeśli tak, być może nadszedł czas na sprzątanie domu we Wrocławiu.
Generalne czyszczenie. Sprzątanie domów prywatnych we Wrocławiu koncentruje się głównie na łazienkach i kuchniach. Ten rodzaj sprzątania różni się od standardowego, gdyż ekipa sprzątająca najbardziej się koncentruje na usuwaniu brudu z trudno dostępnych miejsc, takich jak pod zlewami, za półkami na książki lub wewnątrz szafek, a także:

 • Odkurzanie lub mycie rolet;
 • Wytarcie wnętrza szafy i powierzchni;
 • Wytarcie wnętrza pralki;
 • Punktowe czyszczenie ścian;
 • Mycie okien i parapetów;
 • Odkurzanie i mycie podłóg wewnątrz;

Rutynowe czyszczenie. W tego typu usługach sprzątających sprzątacze przyjeżdżają regularnie, w zależności od tego, co najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu, czy to co tydzień, co dwa tygodnie lub co miesiąc. Usługi sprzątania domu we Wrocławiu polegają na utrzymaniu czystości i porządku w domu. Większość rutynowych usług sprzątania obejmuje:

 • Wycieranie szyb i luster;
 • Odkurzanie dywanów i chodników;
 • Sprzątanie kuchni – wynoszenie śmieci i wycieranie powierzchni;
 • Odkurzanie, czyszczenie i mycie podłóg;
 • Wycieranie powierzchni, w tym urządzeń i sprzętu;
 • Sprzątanie łazienek – wanna, toaleta, umywalka, lustra;

Dlaczego warto powierzyć sprzątanie domu we Wrocławiu fachowcom?

 • Więcej czasu dla siebie. Jedną z największych korzyści jest wygoda. Dzięki pomocy specjalistów będziesz mieć więcej czasu na wykonywanie ważnych zadań w pracy lub odpoczynek z rodziną.
 • Ustaw harmonogram, który Ci odpowiada. Sprzatanie domow prywatnie we Wrocławiu jest elastyczne. Możesz wynająć usługę sprzątania tak często, jak potrzebujesz i możesz zmienić harmonogram tak, aby Ci odpowiadał.
 • Niezależnie od tego, czy potrzebujesz comiesięcznego gruntownego czyszczenia, czy sprzątania okresowego kilka razy w tygodniu, nie musisz wiązać się sztywną umową.
 • Nie ma potrzeby kupowania środków czyszczących i sprzętu do czyszczenia. Wynajmując usługę sprzątania, nie zatrudniasz tylko osoby. Wynajmujesz również ich sprzęt i środki czyszczące.
 • Jakość. Specjalista będzie metodyczny i będzie pracował według ustrukturyzowanej listy kontrolnej, aby upewnić się, że nic nie zostanie pominięte. Mogą wykonać więcej zadań w krótszym czasie, dzięki czemu są bardzo opłacalne.

Ile kosztuje sprzątanie domów prywatnych we Wrocławiu?

Bardzo trudno jest określić dokładne ceny za sprzątanie domu we Wrocławiu, gdyż zależą one od wielu czynników. Sprzątanie domów cennik we Wrocławiu zwykle wynosi za godzinę od 20 do 50 zł. Za zamówienie, tzn wykonane usługi, zapłacisz bezpośrednio Wykonawcy.
Fachowcy z Otomistrz także pracują w Twojej okolicy: Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki, Psie Pole, Fabryczna, Nadodrze

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie domów we Wrocławiu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie domów we Wrocławiu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Sprzątanie domów we Wrocławiu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Sprzątanie domów we Wrocławiu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie domów we Wrocławiu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie domów we Wrocławiu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie domów we Wrocławiu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie domów we Wrocławiu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie domów we Wrocławiu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie domów we Wrocławiu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.