Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie mieszkań w Opolu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie mieszkań w Opolu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
2 464
4 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
3 293
3 / dziennie

Sprzątanie mieszkań Opole: Opinie klientów

O
Oliwia
Wyrażam wdzięczność sprzątaczce Ani za doskonałe posprzątanie dwupokojowego mieszkania! Była bardzo pomocna w uporządkowaniu mieszkania w zaledwie trzy godziny. Lustra i podłoga idealnie wyczyszczone.
S
Sebastian
Chciałbym bardzo podziękować za naprawdę wspaniałe sprzątanie mieszkania. Pani Ola posprzątała idealnie. Teraz jestem stałym klientem. Dziękuję za czystość.
A
Alek.R
Pani sprzątająca przybyła na czas i bez zwłoki zabrała się do pracy. Wszystko było bardzo dobrze posprzątane z uwzględnieniem wszystkich życzeń. Pojawił się problem z dostawą odkurzacza, który został szybko rozwiązany. Dziękuję za profesjonalne sprzątanie mieszkań.
O
Ola
Zamówiłam sprzątanie mieszkań prywatnie dla siebie i dla mamy, i obie jesteśmy zadowolone przede wszystkim z jakości, ale również z ceny usługi. Umówiłyśmy się na kolejne sprzątanie.
W
Wiktoria
Zamówiłam kompleksowe sprzątanie mieszkań: pranie dywanów, mycie podłóg i sprzątanie w trudno dostępnych miejscach. Praca została wykonana perfekcyjnie, sprzątaczka spełniła wszystkie prośby.
E
Emilka
Sprzątaczka przybyła na czas i wykonała pracę szybko i sprawnie. Zadaniem było szybkie (!) sprzątanie mieszkań prywatnych, dziewczyna spisała się znakomicie w swojej pracy.
J
Janusz
Świetne sprzątanie! Po raz pierwszy w życiu skontaktowałem się z serwisem sprzątającym. Zamówiłem sprzątanie mieszkań zaniedbanych. Zamówiłem go późnym wieczorem, - mimo to następnego ranka szybko znaleźli dla mnie sprzątaczkę, zresztą mieszkającą w mojej dzielnicy.
M
Maciek
Sprzątanie mieszkań prywatnie przebiegło rewelacyjnie! Nie mam za dużo czasu na tego typu sprawy. Zaprosiłem Panią, w międzyczasie poszedłem sobie załatwiać sprawy, a jak wróciłem, wszystko było posprzątane idealnie! Polecam!
P
Patrycja
Dziękuję za wspaniałą pracę! Stało się czysto w zaledwie 2,5 godziny, wszystko jest bardzo czyste i uporządkowane!
O
Ola
Ponieważ jestem ciągle zajęta w pracy, od dawna szukam kogoś, komu powierzę czystość w moim domu. Złożyłem zamówienie na sprzątanie mieszkania. Pomimo tego, że jestem bardzo wybredna w kwestii czystości, byłam zadowolona z wyniku.
J
Jan
W ciągu ostatnich sześciu miesięcy już dwukrotnie kontaktowałem się z Otomistrz, aby posprzątać mieszkania po remoncie. Jestem mile zachwycony nie tylko z wysokiej jakości sprzątania, ale również z rozsądnych cen.
A
Agata
Jestem bardzo zadowolona z pracy. Wykonawcy przybyli na czas i wykonali robotę na 5+. Wytarli cały brud, umyli podłogę, kafelki, ściany, ogólnie wszystko, co zostało wskazane w zadaniu. Jedyną rzeczą było to, że pracowali dłużej niż planowali, choć nie mogę powiedzieć, że mieszkanie jest całkowicie zniszczone pod względem brudu. Samo sprzątanie mieszkań prywatnie po remoncie wymaga dużo uwagi i wysiłku.
P
Przemysław
Po raz pierwszy odważyłem się skontaktować z firmą sprzątającą, obawiałem się, że nie wiem nic o konkretnej osobie, która przyjdzie do domu. Przyszła skromna, grzeczna młoda kobieta i szybko umyła moje mieszkanie, biorąc pod uwagę wszystkie moje życzenia. Jakość mi odpowiada. A cena rozsądna.
K
Krystian
Planując profesjonalne sprzątanie mieszkań, zdecydowałem się skorzystać z Otomistrz. Porozmawiałem z kilkoma specjalistami, wybór padł na jednego z nich.. Szczerze mówiąc, to było moje pierwsze doświadczenie z profesjonalnymi sprzątaczami. Jestem po prostu zdumiony jakością wykonanej pracy, czystość jest idealna. Dziękuję bardzo, pozdrawiam
M
Maria
Sprzątaczka przybyła na czas (nawet trochę wcześniej, to było bardzo ważne), w 4 godziny poradziła sobie z szaleńczym chaosem kurzu i brudu w trzypokojowym mieszkaniu i nawet skończyła przed terminem! Polecam.
A
Adaś_Wy
Praca została wykonana dobrze, nie ma żadnych skarg, nawet dodatkowo wyczyszczono szafkę na korytarzu, za co wielkie dzięki.
P
Piotr
Chciałbym podziękować specjaliście, którzy rzetelnie wykonał swoją pracę. Mimo dużej ilości sprzątania wszystko jest zrobione bardzo porządnie.

Od czego zależy сennik sprzątania mieszkań w Opolu

Sprzątanie

Ceny sprzątania mieszkań w Opolu są generalnie dość wysokie, ale zaprezentowane na naszej stronie firmy starają się maksymalnie zminimalizować wydatki klientów. Jednocześnie stosują nowoczesne technologie sprzątania i wysokiej jakości sprzęt, pozwalające szybciej i bardziej efektywnie realizować zlecenia o dowolnym poziomie złożoności. Profesjonalne sprzątania mieszkań w Opolu na życzenie klienta może obejmować: mycie drzwi i okien zarówno drewnianych jak i wykonanych przy użyciu nowoczesnych technologii.
Usługi porządkowe obejmują:

 • mycie żyrandoli,
 • gablot,
 • witraży,
 • także chemiczne czyszczenie mebli tapicerowanych,
 • zasłon i firan.

Jeśli pomieszczenie ma podłogę parkietową, samopoziomującą lub kamienną, można wykonać jej odpowiednie odkażanie. Oprócz mycia i dogłębnego czyszczenia podłóg specjaliści firmy sprzątającej mogą wykonać szlifowanie i polerowanie posadzek kamiennych, chemiczną renowację linoleum lub krystalizację marmuru.
Wśród zalet zamówienia usług sprzątania mieszkań w Opolu za pośrednictwem naszego portalu jest także to, że podczas ustalania kosztu sprzątania mieszkań firmy podają cenę usług w przeliczeniu na godzinę.
Oznacza to, że za usługi sprzątających zapłacisz odpowiednio w stosunku do wielkości pomieszczenia, poziomu jego zabrudzenia i rodzaju wykonanych prac. W ten sposób tanie sprzątanie mieszkań w Opolu stanie się realnością!

O usługach sprzątania mieszkań w Opolu

Nie masz czasu lub sił na sprzątanie własnego mieszkania? Nie ma się czym martwić! Na portalu OTOmistrz kilkoma kliknięciami myszki znajdziesz firmę świadczącą wysokiej jakości usługi profesjonalnego czyszczenia mieszkań w Opolu. Doświadczenie, dążenie do doskonalenia i rozwój technologii pozwalają nam na bieżąco uzupełniać katalog najbardziej skutecznych firm w swojej branży, które ciągle rozszerzają zakres usług sprzątania mieszkań w Opolu.
Wykonując kompleksowe sprzątanie mieszkań w Opolu, firmy zaprezentowane na naszej stronie skutecznie usuwają najbardziej skomplikowane zanieczyszczenia, wykorzystując w tym celu:

 • specjalistyczny sprzęt;
 • wytwornicę pary, pozwalającą na ekologiczne czyszczenie;
 • najnowsze technologie oczyszczania pomieszczeń z zapachów.

Umożliwiamy także znalezienie firm, oferujących realizację najbardziej skomplikowanych zleceń, w tym takich, którym mogą zostać powierzone do realizacji takie usługi w zakresie sprzątania mieszkań w Opolu, jak:

 • Czyszczenie i polerowanie powierzchni luster i elementów dekoracyjnych;
 • Czyszczenie drzwi, klamek i okuć;
 • Czyszczenie podłóg, listew przypodłogowych i ścian aż do sufitu;
 • Usuwanie uporczywych plam zaprawy ze ścian i podłóg;
 • Odkurzenie wszystkich powierzchni domu;
 • Usuwanie zabrudzeń z opraw oświetleniowych;
 • Mycie mebli kuchennych, urządzeń;
 • Usuwanie warstw tłuszczu z powierzchni w kuchni;
 • Czyszczenie i dezynfekcja kanalizacji;
 • Mycie baterii, mebli, urządzeń;
 • Czyszczenie kratek wentylacyjnych, okapów itd.

Sprzątanie mieszkań w Opolu

Posiadamy tylko sprawdzonych wykonawców, którzy świadczą profesjonalne usługi sprzątania mieszkań w Opolu, oferując szeroki zakres prac porządkowych w przystępnych cenach. W serwisie OTOmistrz możesz zamówić zarówno generalne, jak i okresowe sprzątanie mieszkań, które pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i zdrowie.
Od wykonawców w serwisie OTOmistrz otrzymujesz następujące korzyści za usługi sprzątania mieszkań w Opolu:

 • Precyzyjny cennik usług sprzątania;
 • Dokładną darmową kalkulację kosztów naszych usług;
 • Wszystkie niezbędne usługi w celu przywrócenia porządku w pomieszczeniu;
 • Profesjonalne podejście do pracy;
 • Korzystne ceny za sprzątanie;
 • Najlepsze środki czystości i nowoczesny sprzęt.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie mieszkań w Opolu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie mieszkań w Opolu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Sprzątanie mieszkań w Opolu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Sprzątanie mieszkań w Opolu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie mieszkań w Opolu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie mieszkań w Opolu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie mieszkań w Opolu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie mieszkań w Opolu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie mieszkań w Opolu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie mieszkań w Opolu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.