Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie mieszkań w Poznaniu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie mieszkań w Poznaniu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
2 482
6 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
3 302
3 / dziennie

Sprzątanie mieszkań Poznań: Opinie klientów

O
Oliwia
Wyrażam wdzięczność sprzątaczce Ani za doskonałe posprzątanie dwupokojowego mieszkania! Była bardzo pomocna w uporządkowaniu mieszkania w zaledwie trzy godziny. Lustra i podłoga idealnie wyczyszczone.
S
Sebastian
Chciałbym bardzo podziękować za naprawdę wspaniałe sprzątanie mieszkania. Pani Ola posprzątała idealnie. Teraz jestem stałym klientem. Dziękuję za czystość.
A
Alek.R
Pani sprzątająca przybyła na czas i bez zwłoki zabrała się do pracy. Wszystko było bardzo dobrze posprzątane z uwzględnieniem wszystkich życzeń. Pojawił się problem z dostawą odkurzacza, który został szybko rozwiązany. Dziękuję za profesjonalne sprzątanie mieszkań.
O
Ola
Zamówiłam sprzątanie mieszkań prywatnie dla siebie i dla mamy, i obie jesteśmy zadowolone przede wszystkim z jakości, ale również z ceny usługi. Umówiłyśmy się na kolejne sprzątanie.
W
Wiktoria
Zamówiłam kompleksowe sprzątanie mieszkań: pranie dywanów, mycie podłóg i sprzątanie w trudno dostępnych miejscach. Praca została wykonana perfekcyjnie, sprzątaczka spełniła wszystkie prośby.
E
Emilka
Sprzątaczka przybyła na czas i wykonała pracę szybko i sprawnie. Zadaniem było szybkie (!) sprzątanie mieszkań prywatnych, dziewczyna spisała się znakomicie w swojej pracy.
J
Janusz
Świetne sprzątanie! Po raz pierwszy w życiu skontaktowałem się z serwisem sprzątającym. Zamówiłem sprzątanie mieszkań zaniedbanych. Zamówiłem go późnym wieczorem, - mimo to następnego ranka szybko znaleźli dla mnie sprzątaczkę, zresztą mieszkającą w mojej dzielnicy.
M
Maciek
Sprzątanie mieszkań prywatnie przebiegło rewelacyjnie! Nie mam za dużo czasu na tego typu sprawy. Zaprosiłem Panią, w międzyczasie poszedłem sobie załatwiać sprawy, a jak wróciłem, wszystko było posprzątane idealnie! Polecam!
P
Patrycja
Dziękuję za wspaniałą pracę! Stało się czysto w zaledwie 2,5 godziny, wszystko jest bardzo czyste i uporządkowane!
O
Ola
Ponieważ jestem ciągle zajęta w pracy, od dawna szukam kogoś, komu powierzę czystość w moim domu. Złożyłem zamówienie na sprzątanie mieszkania. Pomimo tego, że jestem bardzo wybredna w kwestii czystości, byłam zadowolona z wyniku.
J
Jan
W ciągu ostatnich sześciu miesięcy już dwukrotnie kontaktowałem się z Otomistrz, aby posprzątać mieszkania po remoncie. Jestem mile zachwycony nie tylko z wysokiej jakości sprzątania, ale również z rozsądnych cen.
A
Agata
Jestem bardzo zadowolona z pracy. Wykonawcy przybyli na czas i wykonali robotę na 5+. Wytarli cały brud, umyli podłogę, kafelki, ściany, ogólnie wszystko, co zostało wskazane w zadaniu. Jedyną rzeczą było to, że pracowali dłużej niż planowali, choć nie mogę powiedzieć, że mieszkanie jest całkowicie zniszczone pod względem brudu. Samo sprzątanie mieszkań prywatnie po remoncie wymaga dużo uwagi i wysiłku.
P
Przemysław
Po raz pierwszy odważyłem się skontaktować z firmą sprzątającą, obawiałem się, że nie wiem nic o konkretnej osobie, która przyjdzie do domu. Przyszła skromna, grzeczna młoda kobieta i szybko umyła moje mieszkanie, biorąc pod uwagę wszystkie moje życzenia. Jakość mi odpowiada. A cena rozsądna.
K
Krystian
Planując profesjonalne sprzątanie mieszkań, zdecydowałem się skorzystać z Otomistrz. Porozmawiałem z kilkoma specjalistami, wybór padł na jednego z nich.. Szczerze mówiąc, to było moje pierwsze doświadczenie z profesjonalnymi sprzątaczami. Jestem po prostu zdumiony jakością wykonanej pracy, czystość jest idealna. Dziękuję bardzo, pozdrawiam
M
Maria
Sprzątaczka przybyła na czas (nawet trochę wcześniej, to było bardzo ważne), w 4 godziny poradziła sobie z szaleńczym chaosem kurzu i brudu w trzypokojowym mieszkaniu i nawet skończyła przed terminem! Polecam.
A
Adaś_Wy
Praca została wykonana dobrze, nie ma żadnych skarg, nawet dodatkowo wyczyszczono szafkę na korytarzu, za co wielkie dzięki.
P
Piotr
Chciałbym podziękować specjaliście, którzy rzetelnie wykonał swoją pracę. Mimo dużej ilości sprzątania wszystko jest zrobione bardzo porządnie.

Dowiedz się więcej o usłudze: Sprzątanie mieszkań w Poznaniu

Sprzątanie

Sprzątanie mieszkań w Poznaniu to jedna z najczęstszych usług sprzątania, ponieważ współcześnie trudno jest wygospodarować czas na utrzymanie czystości w swoich domach. Napięty harmonogram pracy, hobby, odpoczynek i po prostu brak chęci spędzania 4-5 godzin na niezbyt przyjemnych obowiązkach – to główne powody, dla których sprzątanie powierza się specjalistom.

Dla jakich prac zamawia się sprzątanie mieszkania w Poznaniu

Sprzątacze są gotowi pomóc każdemu, kto ze względu na specyfikę swojej pracy lub ze względu na zatrudnienie nie jest w stanie utrzymać czystości w domu. Specjaliści przeprowadzają sprzątanie mieszkań o dowolnej złożoności. Lista ich usług obejmuje sprzątanie generalne i pobudowlane, regularne sprzątanie mieszkania zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem i w zależności od pomieszczeń.
Kuchnia jest zawsze bardzo starannie sprzątana. Podczas gotowania na powierzchni roboczej gromadzi się tłuszcz, który należy usunąć. Sprzęt AGD, kratki wentylacyjne myje się nieagresywnymi produktami. Tłuszcz nie jest czyszczony tak szybko, więc eksperci poświęcają więcej czasu na sprzątanie kuchni niż pokoi. Przed myciem podłogi należy najpierw usunąć plamy i zabrudzenia.
Łazienka, mimo niewielkiej powierzchni, również poddawana jest skrupulatnemu sprzątaniu. Cała instalacja wodno-kanalizacyjna jest dokładnie wycierana, płytka nazębna i brud są usuwane. Bateria, drążek prysznicowy i inne atrybuty są czyszczone na wysoki połysk. Płytka jest myta na całej powierzchni łazienki i wycierana do sucha.

Czy jest możliwe kompleksowe sprzątanie mieszkań w Poznaniu?

Nawet proste czyszczenie wymaga dużo wysiłku i czasu. Jeśli wszyscy członkowie rodziny pracują, to dokładne sprzątanie zabiera czas, który można poświęcić na długo wyczekiwany sen i odpoczynek.
Coraz więcej osób zamawia sprzątanie mieszkania w Poznaniu, tym bardziej że cenowo one są bardzo dostępne, a więc warto skorzystać. Na usługę pomocy specjalistów mogą sobie pozwolić zwykłe rodziny, a nie tylko osoby z ogromnym majątkiem.
Kompleksowe sprzątanie mieszkania jest jak najbardziej najlepszą opcją do czystości we własnym domie.

Jak często należy wykonywać sprzątanie mieszkania w Poznaniu?

Częstotliwość sprzątania zależy od typu czyszczenia, które zamawiasz. Nie ma potrzeby robić sprzątanie generalne 2 razy w tygodniu. Idealną opcją jest sprzątanie okresowe 1 raz w tygodniu, ale to jest bardzo względne i różni się z zależności od mieszkania i liczby mieszkańców.

Dlaczego warto powierzyć sprzątanie mieszkania w Poznaniu fachowcom?

  • Oszczędzanie czasu. To jedna z głównych zalet sprzątania. Zamiast sprzątania podłóg i okien, możesz poświęcić ten czas na przyjemniejsze i potrzebne rzeczy.
  • Oszczędność pieniędzy. Na początku trudno w to uwierzyć, ale to prawda. W przypadku samodzielnego sprzątania, poświęcasz swój czas i pieniądze na zakup niezbędnych narzędzi i sprzętu. Jeśli weźmiesz to wszystko pod uwagę, okazuje się, że całkiem opłaca się zamówienie usługi sprzątania.
  • Jakość czyszczenia. Jakość używanych środków czyszczących jest znacznie lepsza od tych drogeryjnych. Dodatkowo ekipa sprzątająca posiada bezcenne doświadczenie. Znają wszystkie zawiłości czyszczenie, jak najlepiej radzić sobie z różnymi rodzajami powierzchni. Na przykład, jeśli od lat nie udało Ci się usunąć plamy z ulubionej sofy, profesjonalne sprzątanie mieszkań w Poznaniu rozwiąże ten problem bez żadnych problemów.

Ile kosztuje Sprzątanie mieszkań w Poznaniu?

Ceny sprzątania zależą głównie od typu sprzątania, którego potrzebujesz. Oto są najogólniejsze:

  • Sprzątanie ekspresowe. Obejmuje prosty zestaw czynności, ponieważ jego zadaniem jest pilne i szybkie „odkurzenie” i odświeżenie wszystkich powierzchni. Taką usługa zamawia się np. po przyjęciu lub przed niespodziewanym przyjazdem gości.
  • Ogólne sprzątanie. Dokładne podejście z dodatkowym zakresem usług – kompleksowe sprzątanie mieszkań w Poznaniu. To mycie wewnątrz mebli, parapetów, podłóg, piekarnika, lodówki, mycie drzwi, okien oraz czyszczenie zabrudzeń z powierzchni.
  • Regularne sprzątanie. Sprzątanie mieszkań prywatnych w Poznaniu różni się od innych rodzajów sprzątania przede wszystkim niską ceną. Ponieważ jest przeprowadzane na stałe, zapewniony jest elastyczny system zniżek. Lista świadczonych usług jest zawsze indywidualna, podobnie jak częstotliwość sprzątania.

Koszt sprzątania zależy bezpośrednio od stopnia zanieczyszczenia mieszkania lub domu prywatnego, a także od dodatkowych usług.
Fachowcy z Otomistrz także pracują w Twojej okolicy: Junikowo, Świerczewo, Jeżyce, Dębiec, Ogrody, Wola-Smochowice, Morasko-Radojewo-Umultowo, Warszawskie-Malta-Miłostowo, Stare Miasto, Zawady-Główna, Naramowice, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Św. Łazarz, Żegrze, Grunwald, Strzeszyn, Podolany, Piątkowo, Sołacz-Golęcin, Winiary-Winogrady, Starołęka, Chartowo, Wilda, Ławica, Ostrów Tumski-Śródka-Chwaliszewo-Komandoria, Górczyn, Rataje

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie mieszkań w Poznaniu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie mieszkań w Poznaniu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Sprzątanie mieszkań w Poznaniu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Sprzątanie mieszkań w Poznaniu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie mieszkań w Poznaniu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie mieszkań w Poznaniu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie mieszkań w Poznaniu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie mieszkań w Poznaniu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie mieszkań w Poznaniu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie mieszkań w Poznaniu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.