Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Sprzątanie mieszkań we Wrocławiu

5.01.2022 Sprzątanie mieszkań
Ocena pracy mistrza:
O
Oliwia, Wrocław
Wyrażam wdzięczność sprzątaczce Ani za doskonałe posprzątanie dwupokojowego mieszkania! Była bardzo pomocna w uporządkowaniu mieszkania w zaledwie trzy godziny. Lustra i podłoga idealnie wyczyszczone.
24.01.2022 Sprzątanie mieszkań
Ocena pracy mistrza:
S
Sebastian, Wrocław
Chciałbym bardzo podziękować za naprawdę wspaniałe sprzątanie mieszkania. Pani Ola posprzątała idealnie. Teraz jestem stałym klientem. Dziękuję za czystość.
30.01.2022 Sprzątanie mieszkań
Ocena pracy mistrza:
A
Alek.R, Wrocław
Pani sprzątająca przybyła na czas i bez zwłoki zabrała się do pracy. Wszystko było bardzo dobrze posprzątane z uwzględnieniem wszystkich życzeń. Pojawił się problem z dostawą odkurzacza, który został szybko rozwiązany. Dziękuję za profesjonalne sprzątanie mieszkań.
8.02.2022 Sprzątanie mieszkań
Ocena pracy mistrza:
O
Ola, Wrocław
Zamówiłam sprzątanie mieszkań prywatnie dla siebie i dla mamy, i obie jesteśmy zadowolone przede wszystkim z jakości, ale również z ceny usługi. Umówiłyśmy się na kolejne sprzątanie.
11.02.2022 Sprzątanie mieszkań
Ocena pracy mistrza:
W
Wiktoria, Wrocław
Zamówiłam kompleksowe sprzątanie mieszkań: pranie dywanów, mycie podłóg i sprzątanie w trudno dostępnych miejscach. Praca została wykonana perfekcyjnie, sprzątaczka spełniła wszystkie prośby.
15.02.2022 Sprzątanie mieszkań
Ocena pracy mistrza:
E
Emilka, Wrocław
Sprzątaczka przybyła na czas i wykonała pracę szybko i sprawnie. Zadaniem było szybkie (!) sprzątanie mieszkań prywatnych, dziewczyna spisała się znakomicie w swojej pracy.
9.03.2022 Sprzątanie mieszkań
Ocena pracy mistrza:
J
Janusz, Wrocław
Świetne sprzątanie! Po raz pierwszy w życiu skontaktowałem się z serwisem sprzątającym. Zamówiłem sprzątanie mieszkań zaniedbanych. Zamówiłem go późnym wieczorem, - mimo to następnego ranka szybko znaleźli dla mnie sprzątaczkę, zresztą mieszkającą w mojej dzielnicy.
10.03.2022 Sprzątanie mieszkań
Ocena pracy mistrza:
M
Maciek, Wrocław
Sprzątanie mieszkań prywatnie przebiegło rewelacyjnie! Nie mam za dużo czasu na tego typu sprawy. Zaprosiłem Panią, w międzyczasie poszedłem sobie załatwiać sprawy, a jak wróciłem, wszystko było posprzątane idealnie! Polecam!
Rozwiń

Sprzątanie mieszkań we Wrocławiu: Powiązane usługi

Dezynsekcja Liczba mistrzów: 8
Deratyzacja Liczba mistrzów: 8
Mycie elewacji Liczba mistrzów: 8
Sprzątanie po remoncie Liczba mistrzów: 12
Dezynfekcja Liczba mistrzów: 9
Ozonowanie Liczba mistrzów: 8
Czyszczenie kostki brukowej Liczba mistrzów: 8
Sprzątanie po zgonach Liczba mistrzów: 9
Mycie dachów Liczba mistrzów: 8
Sprzątanie biur Liczba mistrzów: 14
Czyszczenie tapicerki Liczba mistrzów: 9
Mycie okien Liczba mistrzów: 15
Pranie dywanów Liczba mistrzów: 8

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Marcin

Zostawił opinię o Wykonawcy: Rafał
W sprawie zlecenia: Wykończenie wnętrz
Dzisiaj
M

Malwina

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Wczoraj
T

Tatiana

W sprawie zlecenia: Montaz mebli IKEA
Dostała odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj
T

Tatiana

Dodała zapytanie o usługę: Firma sprzątająca
Wczoraj

Sprzątanie mieszkań we Wrocławiu to jedna z najczęstszych usług sprzątania, ponieważ współcześnie trudno jest wygospodarować czas na utrzymanie czystości w swoich domach. Napięty harmonogram pracy, hobby, odpoczynek i po prostu brak chęci spędzania 4-5 godzin na niezbyt przyjemnych obowiązkach – to główne powody, dla których sprzątanie powierza się specjalistom.

Dla jakich prac zamawia się sprzątanie mieszkania we Wrocławiu

Sprzątacze są gotowi pomóc każdemu, kto ze względu na specyfikę swojej pracy lub ze względu na zatrudnienie nie jest w stanie utrzymać czystości w domu. Specjaliści przeprowadzają sprzątanie mieszkań o dowolnej złożoności. Lista ich usług obejmuje sprzątanie generalne i pobudowlane, regularne sprzątanie mieszkania zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem i w zależności od pomieszczeń.

Kuchnia jest zawsze bardzo starannie sprzątana. Podczas gotowania na powierzchni roboczej gromadzi się tłuszcz, który należy usunąć. Sprzęt AGD, kratki wentylacyjne myje się nieagresywnymi produktami. Tłuszcz nie jest czyszczony tak szybko, więc eksperci poświęcają więcej czasu na sprzątanie kuchni niż pokoi. Przed myciem podłogi należy najpierw usunąć plamy i zabrudzenia.

Łazienka, mimo niewielkiej powierzchni, również poddawana jest skrupulatnemu sprzątaniu. Cała instalacja wodno-kanalizacyjna jest dokładnie wycierana, płytka nazębna i brud są usuwane. Bateria, drążek prysznicowy i inne atrybuty są czyszczone na wysoki połysk. Płytka jest myta na całej powierzchni łazienki i wycierana do sucha.

Czy jest możliwe kompleksowe sprzątanie mieszkań we Wrocławiu?

Nawet proste czyszczenie wymaga dużo wysiłku i czasu. Jeśli wszyscy członkowie rodziny pracują, to dokładne sprzątanie zabiera czas, który można poświęcić na długo wyczekiwany sen i odpoczynek.

Coraz więcej osób zamawia sprzątanie mieszkania we Wrocławiu, tym bardziej że cenowo one są bardzo dostępne, a więc warto skorzystać. Na usługę pomocy specjalistów mogą sobie pozwolić zwykłe rodziny, a nie tylko osoby z ogromnym majątkiem.

Kompleksowe sprzątanie mieszkania jest jak najbardziej najlepszą opcją do czystości we własnym domie.

Jak często należy wykonywać sprzątanie mieszkania we Wrocławiu?

Częstotliwość sprzątania zależy od typu czyszczenia, które zamawiasz. Nie ma potrzeby robić sprzątanie generalne 2 razy w tygodniu. Idealną opcją jest sprzątanie okresowe 1 raz w tygodniu, ale to jest bardzo względne i różni się z zależności od mieszkania i liczby mieszkańców.

Dlaczego warto powierzyć sprzątanie mieszkania we Wrocławiu fachowcom?

  • Oszczędzanie czasu. To jedna z głównych zalet sprzątania. Zamiast sprzątania podłóg i okien, możesz poświęcić ten czas na przyjemniejsze i potrzebne rzeczy.
  • Oszczędność pieniędzy. Na początku trudno w to uwierzyć, ale to prawda. W przypadku samodzielnego sprzątania, poświęcasz swój czas i pieniądze na zakup niezbędnych narzędzi i sprzętu. Jeśli weźmiesz to wszystko pod uwagę, okazuje się, że całkiem opłaca się zamówienie usługi sprzątania.
  • Jakość czyszczenia. Jakość używanych środków czyszczących jest znacznie lepsza od tych drogeryjnych. Dodatkowo ekipa sprzątająca posiada bezcenne doświadczenie. Znają wszystkie zawiłości czyszczenie, jak najlepiej radzić sobie z różnymi rodzajami powierzchni. Na przykład, jeśli od lat nie udało Ci się usunąć plamy z ulubionej sofy, profesjonalne sprzątanie mieszkań we Wrocławiu rozwiąże ten problem bez żadnych problemów.

Ile kosztuje Sprzątanie mieszkań we Wrocławiu?

Ceny sprzątania zależą głównie od typu sprzątania, którego potrzebujesz. Oto są najogólniejsze:

  • Sprzątanie ekspresowe. Obejmuje prosty zestaw czynności, ponieważ jego zadaniem jest pilne i szybkie „odkurzenie” i odświeżenie wszystkich powierzchni. Taką usługa zamawia się np. po przyjęciu lub przed niespodziewanym przyjazdem gości.
  • Ogólne sprzątanie. Dokładne podejście z dodatkowym zakresem usług – kompleksowe sprzątanie mieszkań we Wrocławiu. To mycie wewnątrz mebli, parapetów, podłóg, piekarnika, lodówki, mycie drzwi, okien oraz czyszczenie zabrudzeń z powierzchni.
  • Regularne sprzątanie. Sprzątanie mieszkań prywatnych we Wrocławiu różni się od innych rodzajów sprzątania przede wszystkim niską ceną. Ponieważ jest przeprowadzane na stałe, zapewniony jest elastyczny system zniżek. Lista świadczonych usług jest zawsze indywidualna, podobnie jak częstotliwość sprzątania.

Koszt sprzątania zależy bezpośrednio od stopnia zanieczyszczenia mieszkania lub domu prywatnego, a także od dodatkowych usług.

Fachowcy z Otomistrz także pracują w Twojej okolicy: Fabryczna, Krzyki, Nadodrze, Psie Pole, Śródmieście, Stare Miasto

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę sprzątanie mieszkań we Wrocławiu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę sprzątanie mieszkań we Wrocławiu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sprzątanie mieszkań we Wrocławiu ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sprzątanie mieszkań we Wrocławiu jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sprzątanie mieszkań we Wrocławiu ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.