Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
2 482
6 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
3 302
4 / dziennie

Sprzątanie mieszkań Zielona Góra: Opinie klientów

O
Oliwia
Wyrażam wdzięczność sprzątaczce Ani za doskonałe posprzątanie dwupokojowego mieszkania! Była bardzo pomocna w uporządkowaniu mieszkania w zaledwie trzy godziny. Lustra i podłoga idealnie wyczyszczone.
S
Sebastian
Chciałbym bardzo podziękować za naprawdę wspaniałe sprzątanie mieszkania. Pani Ola posprzątała idealnie. Teraz jestem stałym klientem. Dziękuję za czystość.
A
Alek.R
Pani sprzątająca przybyła na czas i bez zwłoki zabrała się do pracy. Wszystko było bardzo dobrze posprzątane z uwzględnieniem wszystkich życzeń. Pojawił się problem z dostawą odkurzacza, który został szybko rozwiązany. Dziękuję za profesjonalne sprzątanie mieszkań.
O
Ola
Zamówiłam sprzątanie mieszkań prywatnie dla siebie i dla mamy, i obie jesteśmy zadowolone przede wszystkim z jakości, ale również z ceny usługi. Umówiłyśmy się na kolejne sprzątanie.
W
Wiktoria
Zamówiłam kompleksowe sprzątanie mieszkań: pranie dywanów, mycie podłóg i sprzątanie w trudno dostępnych miejscach. Praca została wykonana perfekcyjnie, sprzątaczka spełniła wszystkie prośby.
E
Emilka
Sprzątaczka przybyła na czas i wykonała pracę szybko i sprawnie. Zadaniem było szybkie (!) sprzątanie mieszkań prywatnych, dziewczyna spisała się znakomicie w swojej pracy.
J
Janusz
Świetne sprzątanie! Po raz pierwszy w życiu skontaktowałem się z serwisem sprzątającym. Zamówiłem sprzątanie mieszkań zaniedbanych. Zamówiłem go późnym wieczorem, - mimo to następnego ranka szybko znaleźli dla mnie sprzątaczkę, zresztą mieszkającą w mojej dzielnicy.
M
Maciek
Sprzątanie mieszkań prywatnie przebiegło rewelacyjnie! Nie mam za dużo czasu na tego typu sprawy. Zaprosiłem Panią, w międzyczasie poszedłem sobie załatwiać sprawy, a jak wróciłem, wszystko było posprzątane idealnie! Polecam!
P
Patrycja
Dziękuję za wspaniałą pracę! Stało się czysto w zaledwie 2,5 godziny, wszystko jest bardzo czyste i uporządkowane!
O
Ola
Ponieważ jestem ciągle zajęta w pracy, od dawna szukam kogoś, komu powierzę czystość w moim domu. Złożyłem zamówienie na sprzątanie mieszkania. Pomimo tego, że jestem bardzo wybredna w kwestii czystości, byłam zadowolona z wyniku.
J
Jan
W ciągu ostatnich sześciu miesięcy już dwukrotnie kontaktowałem się z Otomistrz, aby posprzątać mieszkania po remoncie. Jestem mile zachwycony nie tylko z wysokiej jakości sprzątania, ale również z rozsądnych cen.
A
Agata
Jestem bardzo zadowolona z pracy. Wykonawcy przybyli na czas i wykonali robotę na 5+. Wytarli cały brud, umyli podłogę, kafelki, ściany, ogólnie wszystko, co zostało wskazane w zadaniu. Jedyną rzeczą było to, że pracowali dłużej niż planowali, choć nie mogę powiedzieć, że mieszkanie jest całkowicie zniszczone pod względem brudu. Samo sprzątanie mieszkań prywatnie po remoncie wymaga dużo uwagi i wysiłku.
P
Przemysław
Po raz pierwszy odważyłem się skontaktować z firmą sprzątającą, obawiałem się, że nie wiem nic o konkretnej osobie, która przyjdzie do domu. Przyszła skromna, grzeczna młoda kobieta i szybko umyła moje mieszkanie, biorąc pod uwagę wszystkie moje życzenia. Jakość mi odpowiada. A cena rozsądna.
K
Krystian
Planując profesjonalne sprzątanie mieszkań, zdecydowałem się skorzystać z Otomistrz. Porozmawiałem z kilkoma specjalistami, wybór padł na jednego z nich.. Szczerze mówiąc, to było moje pierwsze doświadczenie z profesjonalnymi sprzątaczami. Jestem po prostu zdumiony jakością wykonanej pracy, czystość jest idealna. Dziękuję bardzo, pozdrawiam
M
Maria
Sprzątaczka przybyła na czas (nawet trochę wcześniej, to było bardzo ważne), w 4 godziny poradziła sobie z szaleńczym chaosem kurzu i brudu w trzypokojowym mieszkaniu i nawet skończyła przed terminem! Polecam.
A
Adaś_Wy
Praca została wykonana dobrze, nie ma żadnych skarg, nawet dodatkowo wyczyszczono szafkę na korytarzu, za co wielkie dzięki.
P
Piotr
Chciałbym podziękować specjaliście, którzy rzetelnie wykonał swoją pracę. Mimo dużej ilości sprzątania wszystko jest zrobione bardzo porządnie.

Od czego zależy сennik sprzątania mieszkań w Zielonej Górze

Sprzątanie

Ceny sprzątania mieszkań w Zielonej Górze są generalnie dość wysokie, ale zaprezentowane na naszej stronie firmy starają się maksymalnie zminimalizować wydatki klientów. Jednocześnie stosują nowoczesne technologie sprzątania i wysokiej jakości sprzęt, pozwalające szybciej i bardziej efektywnie realizować zlecenia o dowolnym poziomie złożoności. Profesjonalne sprzątania mieszkań w Zielonej Górze na życzenie klienta może obejmować: mycie drzwi i okien zarówno drewnianych jak i wykonanych przy użyciu nowoczesnych technologii.
Usługi porządkowe obejmują:

 • mycie żyrandoli,
 • gablot,
 • witraży,
 • także chemiczne czyszczenie mebli tapicerowanych,
 • zasłon i firan.

Jeśli pomieszczenie ma podłogę parkietową, samopoziomującą lub kamienną, można wykonać jej odpowiednie odkażanie. Oprócz mycia i dogłębnego czyszczenia podłóg specjaliści firmy sprzątającej mogą wykonać szlifowanie i polerowanie posadzek kamiennych, chemiczną renowację linoleum lub krystalizację marmuru.
Wśród zalet zamówienia usług sprzątania mieszkań w Zielonej Górze za pośrednictwem naszego portalu jest także to, że podczas ustalania kosztu sprzątania mieszkań firmy podają cenę usług w przeliczeniu na godzinę.
Oznacza to, że za usługi sprzątających zapłacisz odpowiednio w stosunku do wielkości pomieszczenia, poziomu jego zabrudzenia i rodzaju wykonanych prac. W ten sposób tanie sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze stanie się realnością!

O usługach sprzątania mieszkań w Zielonej Górze

Nie masz czasu lub sił na sprzątanie własnego mieszkania? Nie ma się czym martwić! Na portalu OTOmistrz kilkoma kliknięciami myszki znajdziesz firmę świadczącą wysokiej jakości usługi profesjonalnego czyszczenia mieszkań w Zielonej Górze. Doświadczenie, dążenie do doskonalenia i rozwój technologii pozwalają nam na bieżąco uzupełniać katalog najbardziej skutecznych firm w swojej branży, które ciągle rozszerzają zakres usług sprzątania mieszkań w Zielonej Górze.
Wykonując kompleksowe sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze, firmy zaprezentowane na naszej stronie skutecznie usuwają najbardziej skomplikowane zanieczyszczenia, wykorzystując w tym celu:

 • specjalistyczny sprzęt;
 • wytwornicę pary, pozwalającą na ekologiczne czyszczenie;
 • najnowsze technologie oczyszczania pomieszczeń z zapachów.

Umożliwiamy także znalezienie firm, oferujących realizację najbardziej skomplikowanych zleceń, w tym takich, którym mogą zostać powierzone do realizacji takie usługi w zakresie sprzątania mieszkań w Zielonej Górze, jak:

 • Czyszczenie i polerowanie powierzchni luster i elementów dekoracyjnych;
 • Czyszczenie drzwi, klamek i okuć;
 • Czyszczenie podłóg, listew przypodłogowych i ścian aż do sufitu;
 • Usuwanie uporczywych plam zaprawy ze ścian i podłóg;
 • Odkurzenie wszystkich powierzchni domu;
 • Usuwanie zabrudzeń z opraw oświetleniowych;
 • Mycie mebli kuchennych, urządzeń;
 • Usuwanie warstw tłuszczu z powierzchni w kuchni;
 • Czyszczenie i dezynfekcja kanalizacji;
 • Mycie baterii, mebli, urządzeń;
 • Czyszczenie kratek wentylacyjnych, okapów itd.

Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze

Posiadamy tylko sprawdzonych wykonawców, którzy świadczą profesjonalne usługi sprzątania mieszkań w Zielonej Górze, oferując szeroki zakres prac porządkowych w przystępnych cenach. W serwisie OTOmistrz możesz zamówić zarówno generalne, jak i okresowe sprzątanie mieszkań, które pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i zdrowie.
Od wykonawców w serwisie OTOmistrz otrzymujesz następujące korzyści za usługi sprzątania mieszkań w Zielonej Górze:

 • Precyzyjny cennik usług sprzątania;
 • Dokładną darmową kalkulację kosztów naszych usług;
 • Wszystkie niezbędne usługi w celu przywrócenia porządku w pomieszczeniu;
 • Profesjonalne podejście do pracy;
 • Korzystne ceny za sprzątanie;
 • Najlepsze środki czystości i nowoczesny sprzęt.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie mieszkań w Zielonej Górze ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.