Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
3
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
321
3 / dziennie

Sprzątanie po remoncie Wrocław: Wykonawcy blisko mnie

Łukasz Janowicz

Wrocław

Nowy

Witam i zapraszam do współpracy. Solidne wykończenie, dobre ceny, szybkie realizację. Posiadam kontakt z architekta także pr...

A
Anna K

Wrocław

Nowy

Zapraszam do kontaktu aneczka1863@gmail.com

Marcin Pielichaty

Wrocław

5.0

Firma wykonuje zlecenia dla osób prywatnych, firm i instytucji. Nasz zakres usług dotyczy drobnych serwisów i kompleksowych...

A
Agnieszka Składzień

Wrocław

Nowy

Witam Sprzataniem zajmuję się od 10 lat. Posiadam doświadczenie. Jestem sumienna uczciwa dokladna. Odpowiedzialna

Bialo klining

Wrocław

5.0

Jesteśmy firmą sprzątającą od 2 lat, oferujemy usługi wszelkiego rodzaju sprzątania, od standardowego do pobudowlanego, jedn...

J
Jakub Załubski

Wrocław

5.0

Przyłącza wodne-sanitarne Odwodnienia Usługi minikoparka

max clean

Wrocław

Nowy

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem biur, mieszkań po remoncie przed i po wynajmie, myciem okien .Posiadamy grono zadow...

Michal Symulewicz

Wrocław

5.0

Firma Dr Clean Up oferuje profesjonalne usługi sprzątania: - mieszkań, - biur, - lokali, - wiele innych. Posiadamy bogate do...

J
Joanna Wilczyńska

Wrocław

Nowy

Jestem pedantką i perfekcjonistką, dlatego każde sprzątanie w moim wykonaniu nie kończy się na jako tako wykonanej robocie,...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

06.12.2022

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

30 - 50 m²

Jak często powinna być realizowana usługa?

jednorazowo

W jakim pomieszczeniu powinny zostać zrealizowane prace?

pokój

łazienka

kuchnia

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

wykonawca

Czy w pomieszczeniu są plamy z farby (lub brud trudny do usunięcia)?

tak

Czy pomieszczenie jest wyposażone w meble?

jest wyposażone w meble

Jaki obszar obejmuje sprzątanie?

wewnątrz

Czy w pomieszczeniu ostatnio były zwierzęta?

nie

Określ liczbę pokoi do sprzątania

2-3

Co dodatkowo należy umyć/posprzątać?

okna

drzwi

tapeta zmywalna w kuchni

Kiedy ostatnio było sprzątanie?

więcej niż miesiąc

Opisz zadanie

Sprzątanie po malowaniu z myciem okien.Wyczyszczenie tapety zmywalnej w kuchni - powierzchnia ok 12m2

Określ termin realizacji

18.09.2022

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

50

Jak często powinna być realizowana usługa?

jednorazowo

W jakim pomieszczeniu powinny zostać zrealizowane prace?

pokój

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

do ustalenia

Opisz zadanie

Sprzątanie po remoncie tj. 3 pomieszczenia z oknami & korytarz, o łącznej powierzchni 50 m2

Sprzątanie po remoncie Wrocław: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Od czego zależy сennik sprzątania po remoncie we Wrocławiu

Sprzątanie

Finalną pracą po każdym remoncie jest sprzątanie mieszkania we Wrocławiu. Pracę w tym zakresie można powierzyć firmie cleaningowej z naszego serwisu OTOmistrz: działają szybko, skutecznie, a jednocześnie oferują jedne z najtańszych usług! Zespół osób sprzątających doskonale wie, w jaki sposób powstają różne rodzaje zanieczyszczeń i jakie metody ich usuwania są najbardziej odpowiednie. Pracownicy mają zapewniony sprzęt i materiały eksploatacyjne, dzięki czemu sprawnie i szybko radzą sobie z rozwiązywaniem problemów o różnym stopniu złożoności.
Gwarantowany jest 100% efekt sprzątania mieszkania, a jeśli coś nie będzie spełniało oczekiwań, bezwarunkowo zostanie poprawione. Kluczem sukcesu jest kompetentne przygotowanie do sprzątania.
Do wykonania sprzątania po remoncie we Wrocławiu można użyć:

  • Odkurzaczy (do czyszczenia na sucho) z różnymi dyszami;
  • Odkurzaczy myjących z różnymi dyszami;
  • Maszyn rotacyjnych i szorujących;
  • Odkurzaczy parowych do sprzątania w trudno dostępnych miejscach.

Wszystko to pozwala efektywnie realizować różnego typu zlecenia, działając na każdym z obiektów maksymalnie szybko, co w efekcie przekłada się na niską cena sprzątania po remoncie we Wrocławiu.

O usługach sprzątanie po remoncie we Wrocławiu przez firmy z serwisu OTOmistrz

Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu jest przeprowadzane z pomocą silnych środków, które jednak nie reagują z powłokami, a to oznacza, że w efekcie sprzątania nie wystąpi negatywny wpływ ani na kolor, ani na teksturę żadnej nawierzchni. Prawdziwi eksperci w dziedzinie sprzątania pobudowlanego dobrze wiedzą, jakich środków czyszczących trzeba użyć, aby uzyskać maksymalny efekt i niczego nie zniszczyć.
Usługa sprzątania po remoncie, może być wykonywana nie tylko w domach lub mieszkaniach. Znający się na swojej pracy eksperci zatrudnieni w firmach z serwisu OTOmistrz, są gotowi zrealizować ją także w innych obiektach, m.in.: biurach, magazynach, obiektach sportowych, obiektach przemysłowych itp.
Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu można zamówić zostawiając zapytanie na stronie lub dzwoniąc do naszego menagera, który szczegółowo odpowie na wszelkie pytania i ustali listę usług oraz odpowiedni termin i godzinę przyjazdu naszych pracowników. Osoby, które są zatrudnione w firmach z serwisu OTOmistrz są wstępnie sprawdzone i przeszkolone, dlatego odpowiadamy za rzetelność i jakość świadczonych przez nie usług.

Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu

W sprzątaniu uwzględniane są wszystkie życzenia klientów i firmy z serwisu OTOmistrz są gotowe do wykonania wszelkich dodatkowych usług porządkowych. Jeżeli chcesz zostać klientem którejś z firm, skontaktuj się z naszym serwisem: szybko zostanie wykonane sprzątanie z zachowaniem wysokiej jakości po zakończonym remoncie, a Ty zaoszczędzisz swoją energię, czas i pieniądze.
Zamawiając sprzątanie mieszkania po remoncie we Wrocławiu, klienci firm z serwisu OTOmistrz mogą być pewni, że do czyszczenia powierzchni dobierane są odpowiednie środki czyszczące, a na dany obiekt przyjedzie taki zespół sprzątający, który szybko i skutecznie poradzi sobie z realizacją zlecenia. Dodatkowo w sposób rzetelny jest dokonywana wycena prac za metr sprzątania po remoncie (przed rozpoczęciem prac specjalista przyjeżdża do klienta, dokonuje wyceny i ustala wszelkie dodatkowe szczegóły).
Podwójna kontrola jakości i przystępne ceny są gwarancją, że usługa poremontowego sprzątania jest powodem do zadowolenia klientów decydujących się na zamówienie firmy z serwisu OTOmistrz.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie po remoncie we Wrocławiu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.