Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Sprzątanie po zgonach w Warszawie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Sprzątanie po zgonach w Warszawie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
207
3 / dziennie

Sprzątanie po zgonach Warszawa: Wykonawcy blisko mnie

K
Krzysztof Kloch

Warszawa

Nowy

MAWIX jest firma zajmująca się profesjonalnym wykonywaniem remontów mieszkań. Swoje usługi dopasowujemy do potrzeb klienta,...

Krzysztof Wojciechowski

Warszawa

Nowy

W naszej branży najważniejsza jest skuteczność. Sprzątanie miejsc zgonu, mieszkań, samochodów czy innych przestrzeni to nie...

Y
Yaroslav Bondarenko

Warszawa

Nowy

Jesteszmy samodzielną ekipą remontową, 10 lat pracujemy w branży , wystawiamy fv, oraz dajemy gwarancje na zrobione prace. S...

Sokoliuk Piotr

Warszawa

Nowy

Dobry dzień Budownictwem zajmuję się od dwóch lat Pracę zawsze kończę do końca szukam do rozbiórki starych budynków i innych...

Firma sprzątająca Timtem Tymur Honcharov

Warszawa

5.0

Czystość -to jest zdrowie , zamów zdrowie swoim bliskim, personelu i podwładnym !Firma sprzątająca Timtem-obsługujemy Gdynia...

Monika Mrozińska

Warszawa

Nowy

Witam, oferuje sprzątanie Mam doświadczenie w firmie sprzątającej i lubię to robić. Zapraszam do skorzystania z moich usług....

Piotr Fryczy

Warszawa

Nowy

Witam.mam 15-letnie doświadczenie w oferowanych usługach. Zapraszam do kontaktu.

N
Nana Porkhun

Warszawa

5.0

Doświadczenia 4 lata. Profesjonalizm, dokładność, punktualność.

A
Adam Malinowski

Warszawa

Nowy

Starannie i z dużym zaangażowaniem wykonuję wszystkie zlecone pracę. Zadowolony klient ponownie wróci.

Sprzątanie po zgonach Warszawa: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Dlaczego oferty od OTOmistrz są naprawdę warte uwagi?

Sprzątanie

Za pomocą OTOmistrz w kilku prostych krokach znajdziesz firmę sprzątającą po zwłokach w Warszawie z doświadczonym zespołem, stale szkolonym i podnoszącym swoje kwalifikacje. Rzetelnie analizujemy każdą firmę, o której umieszczamy informację w katalogu, zwracając uwagę na to, jak szeroki zakres usług oferuje. Dlatego w parę minut wyszukasz specjalistów, stosujących najlepsze środki do:

 • dezynfekcji — postępowania, które niszczą chorobotwórcze bakterie i wirusy;
 • dezynsekcji — zabieg walczący z owadami, karaluchami, pluskwami itd.;
 • dezodoracji — usuwanie przykrych zapachów.

Sprzątając mieszkania po zwłokach profesjonalnym sprzętem, firmy sprzątające w Warszawie zapewniają maksymalne komfort i bezpieczeństwo.
Jakość substancji chemicznych i zaawansowane technologie zmniejszają zanieczyszczenia środowiska, z kolei czyszczenie mieszkań po zwłokach ozonem nie psuje powierzchnię. W ten sposób fachowcy dbają o ekologię i bezpieczeństwo ludzi i zwierząt.
Realizacja każdego sprzątania po zgonie w Warszawie dokonywana jest z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klientów, cena jest najrozsądniejsza na rynku. Pracownicy także na pewno pozostawią pomieszczenie odświeżone i przygotowane do ponownego użytku. Proces złożenia zamówienia:

 • Wybierz usługę;
 • Wybierz swoje miasto;
 • Zadzwoń pod podany numer lub zostaw kontakt;
 • Specjalista skontaktuje się z Tobą i potwierdzi adres sprzątania po zmarłym oraz orientacyjną powierzchnię pomieszczenia;
 • Ustal godzinę rozpoczęcia sprzątania;
 • Oczekuj na przybycie osób sprzątających w odpowiednim czasie i miejscu.

Sprzątanie po śmierci w Warszawie: dlaczego oferty na OTOmistrz są najlepsze?

Usługi sprzątania po zmarłych w Warszawie coraz bardziej się rozwijają przez przedsiębiorstwa sprzątające. OTOmistrz kumuluje informacje o najlepszych firmach cleaningowych, świadczących swoje usługi w Warszawie i na terenie całej Polski. Tacy fachowcy realizują zlecenia dla osób prywatnych, firm i urzędów. Usługa sprzątania może być świadczona w:

 • Pomieszczeniach biurowych i przemysłowych;
 • Mieszkaniach;
 • Domach;
 • Piwnicach;
 • Zaniedbanych barakach i budowach;
 • Samochodach i każdym innym miejscu zdarzenia.

Naszymi partnerami są fachowcy, dążący do polepszenia jakości wykonywanych zamówień, dlatego sprzątając po zgonach w Warszawie korzystają się z nowoczesnego sprzętu i technologii. Do dezynfekcji i odkażania używają środków bezpiecznych dla środowiska oraz zaawansowanych urządzeń.
Sprzątanie po zgonie w Warszawie wykonuje wykwalifikowany personel, mający odpowiednie uprawnienia do takiego rodzaju usług. Wybierając firmę za pomocą OTOmistrz, nie zapomnij o podpisaniu z nią umowy, gwarantującej wysoką jakość każdego powierzonego sprzątania po zgonie. A niepodważalnym atutem takiego wyboru stanie się cennik usług – jeden z najbardziej rozsądnych na rynku.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Warszawie

Najsmutniejsza sytuacja, jaka może spotkać człowieka w życiu, to jest odnalezienie zwłok bliskiej osoby, zwłaszcza po długim czasie, ponieważ za kilka dni rozpoczynają się procesy rozkładu. W takich okolicznościach jest konieczna dezynfekcja mieszkania po zwłokach, to kwestia bezpieczeństwa naszego zdrowia. Procedura dezynfekcji po zwłokach w Warszawie w stanie rozkładu to sprawa wykwalifikowanej ekipy, która działa według reguł BHP. Zwłoki wytwarzają grzyby, patogeny oraz wirusy, dlatego konieczne są środki ochrony dróg oddechowych, twarzy i skóry. Dezynfekcję po zgonie zaczyna się od opróżniania pomieszczenia ze wszystkich rzeczy, oprócz tych, które będą się nadawały do użytku po odkażeniu.
W rzadkich przypadkach dezynfekcja po zmarłym w Warszawie potrzebuje remontu, aby wyczyścić lokal porządnie, należy zerwać tapety i podłogi, po tym odkażać za pomocą termicznego mycia. Firmy cleaningowe przeprowadzają dezynfekcję za pomocą specjalistycznych nowoczesnych preparatów, a roboczy roztwór czyszczący nanoszą używając zamgławianie na zimno lub gorąco.

Ozonowanie po zmarłych w Warszawie

Bardzo popularnym w dezynfekowaniu jest ozonowanie pomieszczeń. W ten sposób fachowcy korzystają nie ze szkodliwych substancji, a z gazu ekologicznego, który występuje naturalnie w górnych warstwach atmosfery. Mocne właściwości, dzięki którym jest nazywany aktywnym tlenem, eliminują szkodliwe związki z otoczenia. Ozonowanie po zmarłym zwalcza drobnoustroje, pleśnie i alergeny, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Dzięki ozonowaniu też skutecznie się usuwają przykre zapachy. Pracownicy firm cleaningowych realizują ozonowanie pomieszczeń w Warszawie za pomocą generatorów, sztucznie wytwarzających gaz. Ozonowanie mieszkania po zmarłym jest wyjątkowo pomocne, gdy zwłoki znajdują się w zaawansowanym stanie rozkładu.
Taki sposób dezynfekcji jest popularny, dlatego że ozon nie wchodzi w reakcje z przedmiotami w pomieszczeniu, czyli niczego nie popsuje. Decydując o wyborze firmy sprzątającej za pomocą portalu OTOmistrz, można być pewnym, że fachowcy starannie wykonują dezynfekcję po zgonie, zadbają o świeżość pomieszczenia i w pełni przygotują go do ponownego zamieszkania.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Sprzątanie po zgonach w Warszawie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Sprzątanie po zgonach w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Sprzątanie po zgonach w Warszawie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Sprzątanie po zgonach w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie po zgonach w Warszawie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Sprzątanie po zgonach w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Sprzątanie po zgonach w Warszawie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Sprzątanie po zgonach w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.