Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Sufity napinane

9.01.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
M
Mikołaj
Naprawdę rozsądne ceny. Pilnie potrzebna była nieplanowana naprawa w mieszkaniu, każdy grosz trzeba było obliczyć. Wykonawca zaproponował wybrać budżetową wersję sufitu i warto zauważyć, że nie wygląda gorzej niż drogie płótno. Na pytanie ile kosztuje sufit napinany dostałem rozsądną wycenę.
31.01.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
P
Patryk
Zamówiliśmy sufit do salonu, fachowiec pomógł dobrać zarówno folię, jak i oświetlenie, wszystko zostało zamontowane wysokiej jakości i wygląda świetnie.
18.03.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
M
Maciej
Chciałem wizualnie zwiększyć przestrzeń w kawalerce. Profesjonalista z Otomistrz zaproponował zainstalować wielokolorowy dwupoziomowy sufit. Teraz mój mały pokój zamienił się w pełnoprawne mieszkanie, podzielone na część sypialną i salon, nad każdym obszarem znajdują się sufity, które kolorem i fakturą pasują do wnętrza każdego obszaru.
21.03.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
P
Piotr_ek
Pierwszy raz zamówiłem sufit, wszystko zamontowano w jeden dzień bez żadnych przeróbek, sufit napinany cena całkiem zadowalająca.
24.03.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
I
Iwonka
Od dawna marzyłam o sufitach napinanych, ale po prostu nie mogłam zmieścić się w minimalnym budżecie. Po licznych poszukiwaniach firm w Internecie zwróciłam się do Otomistrz. Montaż sufitu napinanego przebiegł z wysoką jakością i za lojalną cenę, która idealnie wpasowała się w mój budżet!
25.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
K
Kamila
Wątpiłam, czy w małych pomieszczeniach (wanna, toaleta) da się zamontować sufity. Podczas konsultacji specjalista wszystko szczegółowo wyjaśnił i od razu umówiliśmy się na termin wykonania prac. Jakość idealna!
27.05.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
O
Olga_o78
Nie mając pojęcia na temat tego jakie sufity są lepsze, stanąłem przed bolesnym wyborem pożądanego sufitu. Dziękuję wykonawcy za pomoc: pomógł mi wybrać doskonały błyszczący sufit do salonu!
29.05.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
R
Robert
Bardzo szybko dostałem odpowiedź! Wypełniłem formularz, a Wykonawca się znalazł praktycznie natychmiastowo. Przybył w wyznaczonym czasie, zainstalował wszystko bez zwłoki, co było miłą niespodzianką. Sufity napinane cennik jest zgodny z początkową wyceną.
Rozwiń

Sufity napinane: Powiązane usługi

Remont łazienki Liczba mistrzów: 55
Wykończenie wnętrz Liczba mistrzów: 69
Układanie płytek Liczba mistrzów: 53
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 64
Posadzki Liczba mistrzów: 11
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 28
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 25
Sufity podwieszany Liczba mistrzów: 57
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 14

Sufity napinane w innych miastach

 • Dolnośląskie
 • Kujawsko-pomorskie
 • Lódzkie
 • Lubelskie
 • Lubuskie
 • Małopolskie
 • Mazowieckie
 • Opolskie
 • Podkarpackie
 • Podlaskie
 • Pomorskie
 • Sląskie
 • Swiętokrzyskie
 • Warmińsko-mazurskie
 • Wielkopolskie
 • Zachodniopomorskie

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Marcin

Zostawił opinię o Wykonawcy: Rafał
W sprawie zlecenia: Wykończenie wnętrz
Dzisiaj
M

Malwina

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Wczoraj
T

Tatiana

W sprawie zlecenia: Montaz mebli IKEA
Dostała odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj
T

Tatiana

Dodała zapytanie o usługę: Firma sprzątająca
Wczoraj

Sufity podwieszane napinane przyniosą do Twojego domu praktyczne korzyści i estetyczne piękno. To rozwiązanie, które zazwyczaj sprawdza się dobrze. Sufity napinane to efektowny element ogólnego projektu, pierwsze wrażenie całego wnętrza pomieszczenia.

Od ich piękna, ekskluzywności oraz oryginalności kształtu i koloru zależy cała kompozycja wnętrza. Obecnie, dzięki tak luksusowemu i praktycznemu wynalazkowi, mamy możliwość łatwego wdrożenia najbardziej oryginalnego i ekskluzywnego rozwiązania do swojego domowego wnętrza.

Czym jest sufit napinany?

Sufit napinany to alternatywa dla tradycyjnego sufitu, która sprawdza się w wielu budynkach komercyjnych i mieszkalnych. Składa się z folii rozciągniętej w całym pomieszczeniu i przymocowanej do szyny zainstalowanej wokół ścian kilka centymetrów poniżej istniejącego sufitu.

Podstawowe elementy sufitu napinanego to częściowo ukryta rama wokół krawędzi pomieszczenia oraz lekka membrana przymocowana do tej ramy. Większość materiałów rozciągliwych jest obecnie na bazie PVC. Montaż sufitu napinanego polega na podgrzaniu folii, co pozwala na jej „rozciągnięcie”. W miarę ochładzania sufit napina się, co daje doskonałe wykończenie.

W pierwszej kolejności sufit napinany to świetny sposób na:

 • Ukrycie rurociągów i kanałów;
 • Ozdobę dekoracyjną sufitu;
 • Poprawienia akustyki;

Jakie są rodzaje sufitów napinanych?

Istnieje cała różnorodność rodzajów sufitów napinanych. Wychodząc z typu pomieszczenia i własnego smaku możesz wybrać jeden z nich.

 • Błyszczący – jest niezwykle popularny wśród klientów komercyjnych, żeby stworzyć przestrzeń, która przykuwa uwagę. Dzięki swoim naturalnym właściwościom odblaskowym najlepiej komponuje się z wysokiej jakości oświetleniem i wizualnie zwiększa przestrzeń.
 • Matowy – Matowy sufit napinany zapewnia neutralne wykończenie, które jest idealne do salonu. Z takim sufitem napinanym podkreśli się każdy styl wnętrza.
 • Sufity 3D – Rozwiązania sufitów napinanych 3D są bardzo oryginalne. Jest to rodzaj wykończenia, który jest godny uwagi pod względem różnicy w sensie wizualnym.
 • Gwiaździste niebo – Gwiaździste niebo to wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala uzyskać imitację nocnego nieba w domu. Daje to absolutnie bajeczny efekt i tworzy prawdziwy obraz nocnego nieba tuż nad Twoją głową. Kolor sufity napinanego oczywiście będzie ciemniejszy z tą opcją.
 • Dwupoziomowy sufit napinany – Sufity napinane wielopoziomowe to konstrukcja składająca się z dwóch lub więcej warstw folii, umieszczonej na różnych wysokościach. Są przymocowane do specjalnej ramy, która nadaje pożądany kształt. Dzięki temu możliwe jest zaaranżowanie sufitu o dowolnej złożoności. Najpopularniejszą opcją jest konstrukcja dwupoziomowa, ponieważ każdy kolejny poziom nieznacznie zmniejsza wysokość ścian.
 • Sufit napinany z oświetleniem – idealnie oświetli pomieszczenie taśmami led i stworzy niepowtarzalną atmosferę.

Napinany sufit – wady i zalety

Zalety sufitów napinanych:

 • Niezwykle gładkie powierzchnie bez pęknięć, jego powierzchnia nie wymaga tynkowania. Dostępna jest szeroka gama odcieni i obrazów – różnorodne opcje kolorystyczne, faktury.
 • Odporne na wilgoć. Powierzchnię można myć i dezynfekować, ponieważ membrana nie boi się wilgoci i pary. W przypadku zalania z wyższych pięter taki strop staje się dodatkowym zabezpieczeniem przed wodą.
 • Istnieje możliwość instalacji sufitów świetlnych lub zastosowania innych ciekawych rozwiązań oświetleniowych.

Wady:

 • W porównaniu z tradycyjnymi typami sufitów, montaż sufitów napinanych w pomieszczeniach o większej liczbie kątów wymaga specjalistycznej wiedzy i sprzętu, co sprawia, że nie jest łatwo łatwo je montować we własnym zakresie.
 • Ten rodzaj sufitu stosuje się tylko w ogrzewanych pomieszczeniach, gdyż duże mrozy mogą być dla nich szkodliwe.
 • Naciągane sufity muszą być instalowane tylko przez specjalistów.

Dlaczego warto powierzyć Sufity napinane fachowcom?

Sufity napinane można zamontować w zaledwie kilka godzin (czas potrzebny na to zależy od powierzchni, na której chcemy zamontować sufit), bez konieczności późniejszego sprzątania pomieszczenia. Montaż sufitu, choć nie jest skomplikowany, należy zlecić profesjonalistowi. Po pierwsze, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Drugim powodem jest to, że zmniejszymy ryzyko uszkodzenia folii.

Ile kosztuje Sufity napinane?

Odpowiedź na pytanie – ile kosztuje sufit napinany – nie jest prosta. Sufit napinany cena zależy od wielu czynników. W tym przede wszystkim – materiał i powierzchnia, na której chcielibyśmy zamontować nowy sufit. Jeśli chcesz poznać sufity napinane cennik, skontaktuj się z Wykonawcą. On przygotuje indywidualną wycenę.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę sufity napinane na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity napinane należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi sufity napinane?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity napinane telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi sufity napinane?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity napinane starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę sufity napinane?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity napinane ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity napinane należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity napinane telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity napinane starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity napinane ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.