Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację

Akustyczny sufity napinany – czym różnią się od zwykłych?

10.10.2023
378
Akustyczny sufity napinany – czym różnią się od zwykłych?


Obecnie naukowo udowodniono, że hałas w codziennym życiu prowadzi do dyskomfortu i stresu, czy jest to przestrzeń publiczna lub strefa mieszkaniowa. To wpływa nie tylko na pracę i wydajność ludzi, ale i na ich zdrowie.

Łatwy sposób na znalezienie wykonawcy z usługi Sufity napinane Mamy 1827 specjalistów Średnia ocena 4.7 – blisko Ciebie!

Czekać…

Obecnie istnieją techniczne standardy dla pomieszczeń, przewidujące właściwości akustycznej i pochłanianie dźwięku przestrzeni wewnętrznej.

Dobra atmosfera akustyczna również powinna być odpowiednio zaprojektowana. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy Clipso do akustycznej optymalizacji pomieszczeń, w których się znajdujesz! Dzięki specjalnie opracowanym okładzinam i powłokam sufitowym clipso tworzy optymalny komfort akustyczny w twoich pokojach.

 

Clipso: niezrównany z punktu widzenia akustyki

W połączeniu z materiałem pochłaniającym dźwięk sufit napinany lub ściana Clipso ma doskonałe właściwości akustyczne i stwarza optymalne warunki w pomieszczeniu, dzięki skutecznemu wchłanianiu dźwięku.

Zapobiegają negatywnym zjawiskom rozprzestrzeniania się energii akustycznej w pomieszczeniu stworzonym przez sprzęt techniczny, sprzęt komputerowy, głośne dźwięki i komunikację ludzi.

Zasada pochłaniania dźwięku akustycznego?

Podczas spotkania akustycznej fali z tym lub innym materiałem energia rozprzestrzenia się w następujący sposób: jedna jej część odbija, inna wchłania się w materiał, a trzecia przechodzi przez materiał.

 

🟠 Chcesz dowiedzieć się więcej o sufitach napinanych? Przeczytaj nasz artykuł na temat rodzajów sufitów napinanych.