Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim

22.01.2022 Sufity podwieszane
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Starogard Gdański
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Sufity podwieszane
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Starogard Gdański
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Sufity podwieszane
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Starogard Gdański
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Sufity podwieszane
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Starogard Gdański
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Sufity podwieszane
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Starogard Gdański
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Sufity podwieszane
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Starogard Gdański
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Sufity podwieszane
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Starogard Gdański
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Sufity podwieszane
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Starogard Gdański
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim: Powiązane usługi

Remont łazienki Liczba mistrzów: 10
Wykończenie wnętrz Liczba mistrzów: 11
Układanie płytek Liczba mistrzów: 12
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 15
Sufity napinane Liczba mistrzów: 10
Posadzki Liczba mistrzów: 8
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 12
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 8
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 9

Jak zamontować sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim

Cechy reprezentowanych przez nas usług

Montaż sufitów podwieszanych w Starogardzie Gdańskim z płyt gipsowo-kartonowych jest dość prosty, ale jeśli nie masz doświadczenia w wykonaniu tego rodzaju prac, polecamy zamówić pomoc specjalistów z naszego portalu. Proces instalacji obejmuje następujące procedury:

 1. Znakowanie powierzchni.
 2. Mocowanie ramy wykonanej z profili metalowych.
 3. Montaż dodatkowych elementów funkcjonalnych (w razie potrzeby).
 4. Montaż płyt gipsowo-kartonowych i mocowanie ich do profili za pomocą wkrętów samogwintujących.
 5. Wykończenie. Może to być tapeta, tynk dekoracyjny lub farba.
 6. Montaż elementów oświetleniowych.

Nasze zalety

Gwarantujemy, że zamawiając usługi montaży sufitów podwieszanych w Starogardzie Gdańskim przez nasz portal uzyskujesz:

 • Idealnie gładki sufit w maksymalnie krótkim czasie oraz w naprawdę przystępnej cenie;
 • Możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych pomysłów designerskich;
 • Niedrogie rozwiązania podziału pomieszczenia na strefy funkcjonalne;
 • Za pomocą sufitów podwieszanych w Starogardzie Gdańskim można ukryć okablowanie elektryczne i komunikację systemu wentylacyjnego, a także zainstalować niewidoczną izolację cieplną oraz dźwiękową.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis do wykonania sufitów podwieszanych w Starogardzie Gdańskim?

Nasz serwis zapewnia realizację wykonania sufitów podwieszanych w Starogardzie Gdańskim z płyt gipsowo-kartonowych niezależnie od tego, jak złożony będzie początkowy projekt. Zarówno klasyczne jednopoziomowe, jak i wielopoziomowe konstrukcje z oświetleniem LED tworzą nasi wykonawcy dbając o jakość, rzetelnie dobierając materiały i dążąc do jak najdokładniejszej realizacji pomysłów klienta. Możesz również skorzystać z usług projektanta, który opracuje projekt sufitu według Twoich indywidualnych parametrów.

Cena za metr sufitów podwieszanych w Starogardzie Gdańskim przez nasz serwis jest jedną z najniższych w stolicy, a posiadanie sprawdzonych dostawców, oryginalna kolorystyka paneli podwieszanych, kilka rodzajów mocowań i doświadczenie wykonawców w realizacji różnych sposobów montażu pozwalają nam na realizację najbardziej śmiałych i oryginalnych designerskich projektów.

Od sufitu Twojego marzenia oddziela Cię zatem dosłownie kilka kroków: wybór odpowiedniego modelu i zaproszenie przedstawiciela od naszych wykonawców do wykonania pomiarów. Specjaliści zajmą się resztą procesu zamówienia. Obliczają optymalną ilość materiałów, przygotują umowę. Tobie pozostanie tylko podpisanie umowy i oczekiwanie na jej realizację!

Klasyczne sufity podwieszane

Klasyczny sufit podwieszany w Starogardzie Gdańskim to doskonały wybór zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych. Doświadczeni specjaliści współpracujący z naszym serwisem od wielu lat tworzą konstrukcje jednopoziomowe, jak i wielopoziomowe, doskonale dopasowując je do istniejących wnętrz, wykorzystując w swojej pracy wyłącznie atestowane materiały i narzędzia. Sufity, które tworzą z płyt gipsowo-kartonowych są uniwersalne, łatwe w utrzymaniu, lekkie i montowane w jak najkrótszym czasie. Jednocześnie cena sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych jest niższa niż sufitów napinanych o tych samych parametrach użytkowych. Jeśli marzysz o idealnie płaskim suficie podwieszanym w Starogardzie Gdańskim skontaktuj się z nami, a my spełnimy Twoje marzenia!

Sufity Armstrong

Sufit Armstrong w Starogardzie Gdańskim to system podwieszany składający się z ramy kratowej i paneli dekoracyjnych. Do produkcji tego typu płyt sufitowych wykonawcy używają różnych materiałów, które mogą mieć właściwości akustyczne, bakteriobójcze, ognioodporne i inne. Takie sufity wyglądają oryginalnie i stylowo, można je zamontować na dowolnej powierzchni, nawet nierównej lub z wadami. Angażujemy ekspertów z dużym doświadczeniem w tworzeniu sufitów Armstrong w Starogardzie Gdańskim, dzięki czemu tworzone przez nas projekty wyglądają schludnie i pięknie. Z szerokiej gamy dostępnych rozwiązań można wybrać zarówno niedrogie konstrukcje sufitowe klasy ekonomicznej, jak i ekskluzywne rozwiązania projektowe.

Sufity podwieszane LED

Sufity podwieszane LED w Starogardzie Gdańskim – to nie tylko modne stylowe rozwiązanie dla Twoich wnętrz, ale także praktyczny element, pozwalający stworzyć niepowtarzalny design każdego pomieszczenia. Za pomocą podświetlenia LED można wykonać akcenty w określonych częściach pomieszczenia lub w przypadku wielopoziomowego Sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim podkreślić niezbędne fragmenty sufitu, na przykład – fotograficzny nadruk. Także lampy LED pozwalają stworzyć efekt pływającego sufitu podwieszanego. Wykonawcy z naszego portalu tworzą zarówno podświetlenie w postaci światła nocnego, jak i światła podstawowego, opierając się na wcześniej uzgodnionym z klientem projekcie. Bezpieczne, oszczędzające energię i niesamowicie piękne sufity podwieszane z ledami w Starogardzie Gdańskim – dobry wybór do każdego wnętrza.

Akustyczne sufity podwieszane

Lubisz ciszę, a być może chcesz stworzyć komfortową, odizolowaną od dźwięków zewnętrznych przestrzeń? Dobrym wyborem będą zamówione przez nasz portal akustyczne sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim. Jednym z profili działalności naszych wykonawców jest montaż sufitów ze specjalną powłoką lub wykonanych z paneli z efektem pochłaniania dźwięku – higienicznych, bezpiecznych i estetycznie wyglądających. Najczęściej w tym celu wykorzystywane są wyprodukowane z materiałów zapobiegających przenikaniu fal dźwiękowych panele Armstrong na metalowym karkasie. Zamów akustyczne sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim i upewnij się sam, że precyzyjnie i niedrogo realizujemy projekty o dowolnym poziomie złożoności.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity podwieszane w Starogardzie Gdańskim ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.