Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Tapetowanie w Poznaniu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Tapetowanie w Poznaniu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
555
3 / dziennie

Tapetowanie Poznań: Wykonawcy blisko mnie

Usługi Remontowo-Budowlane Kacper Lewandowski

Poznań

Nowy

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz domów i mieszkań, w tym malowanie szpachlowanie zabudowy z płyt gk układanie...

Dawid Dobrychłop

Poznań

Nowy

Zapraszam do kontaktu 731 408 212 Masz pytania dzwoń

P
Pawel Krzysztof

Poznań

4.8

Kompleksowe wykończenia wnętrz instalacje wod .kan.c.o. Elektryka szpachlowanie malowanie płytki Sucha zabudowa wyburzenia...

M
Mateusz Rubaj

Poznań

Nowy

Od najmłodszych lat próbowałem po trochu to różnych prac od stolarki i budownictwa po montaż i produkcję reklam . Posiadam d...

Władysław Arapov

Poznań

Nowy

ART-HOUSE to firma Remontowo - Budowlana która zajmuje się kompleksowym wykańczaniem i remontami mieszkań, projektowaniem do...

Wojciech Grossmann

Poznań

Nowy

Nasza firma wykonuje usługi wykończeniowe wnętrz na terenie Poznania i okolic. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość oraz...

P
Paweł Rosadziński

Poznań

4.8

Nasza Firma oferuje kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz, wysoki standard wykończenia łazienek oraz układanie wszystkich...

Paweł Kijak

Poznań

4.8

Zetelny ,Uczciwy, Konsekfentny w zamierzonych celach

Kamil Suszek

Poznań

5.0

TRB - Technika remontowo budowlana. Oferujemy usługi remontowo - budowlane wysokiej jakości. W ofercie : - szpachlowanie nat...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

mniej niż 30 m²

Jakie materiały / narzędzia zapewniasz?

klej

tapetę

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

ja

Opisz zadanie

Ściana w kuchni

Tapetowanie Poznań: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Tapetowanie ścian w Poznaniu: nasze zalety

Prace wewnątrz

Jeśli podczas klejenia tapet w Poznaniu chcesz uniknąć nieprzewidzianych wydatków, które są związane z: niewłaściwym doborem kleju, źle przygotowaną powierzchnią ściany, brakiem specjalnych narzędzi lub nieznajomością technologii pracy przy klejeniu tapety przy gniazdach, drzwiach, narożnikach i za bateriami – zamów usługę klejenia w naszej firmie!
Pomożemy Ci zaoszczędzić budżet i szybko odświeżyć pomieszczenia, a na całą wykonaną pracę udzielimy gwarancji!
Po zamówieniu usług tapetowanie w Poznaniu bezpłatnie przyjedzie do Ciebie osoba dokonująca pomiarów, która po omówieniu Twoich preferencji i wykonaniu niezbędnych obliczeń dokona wyceny. Z każdym klientem uzgadniamy listę materiałów, terminy i sposób realizacji zlecenia.
Prace mogą wykonywać tylko wykwalifikowani instalatorzy, którzy są w stanie pracować z tapetami różnego rodzaju, w tym papierowymi, włókninowymi oraz fototapetami wymagającymi szczególnej dokładności i precyzyjności. Z myślą o naszych klientach zamieściliśmy na stronie cennik tapetowania w Poznaniu, dla stałych klientów udzielamy także rabatów od 5 do 10%.

Dlaczego warto wybrać u nas tapetowaniew Poznaniu?

Fachowe tapetowanie w Poznaniu – to gwarancja, że Twoje wnętrza będą wyglądać spektakularnie, wzór na tapetach będzie idealnie dopasowany, a podłoże, do którego będą klejone tapety – dobrze wyrównane. Chcesz osiągnąć właśnie taki efekt? Zamów usługę klejenia tapet w serwisie OTOmistrz w Poznaniu!
Naszym zespołom można także zlecić realizację usług dodatkowych:

  • Usuwanie starych tapet;
  • Gruntowanie ścian;
  • Uszczelnianie pęknięć;
  • Szpachlowanie i wyrównywanie ścian.

Doświadczenie, odpowiedni wybór kleju, a także skrupulatne przygotowanie do procesu tapetowana pozwalają nam zagwarantować, że tapety z naturalnych i syntetycznych materiałów będą doskonale wyglądać na powierzchniach betonowych, tynkowych, metalowych, plastikowych, z płyty wiórowej, drewnianych, lakierowanych itp.

Klejenie fototapet

Klejenie fototapety papierowej w Poznaniu wymaga posiadania umiejętności i wykorzystania specjalistycznego sprzętu, dlatego realizację tej usługi najlepiej zlecić fachowcom. Przed realizacją tego typu zleceń wykonawcy OTOmistrz przede wszystkim dokładnie wyrównują ściany, by tapeta kleiła się maksymalnie równo, a pod nią nie pojawiały się pęcherze powietrza. Nakładając płótna na ścianę, pracownik uważnie śledzi, by nie było pomiędzy nimi nawet małej odległości, a jednocześnie, by każdy z elementów dokładnie łączył się ze sobą: w ten sposób można zapewnić spektakularny wygląd gotowego obrazu. Naszym fachowcom można także zlecić klejenie fototapet bez szwów: prace z płótnami o szerokości 2,5 metrów lub więcej wykonujemy jak najbardziej precyzyjnie, wykorzystując specjalne elementy fiksujące, usuwane z tapet po zakończeniu realizacji zlecenia.

Klejenie tapet flizelinowych

Klejenie tapet na flizelinie w Poznaniu wymaga przede wszystkim poprawnego doboru kleju oraz właściwego ulokowania płócien i ich połączeń na ścianach. Dodatkowo nasi wykonawcy poświęcają uwagę dokładnemu wyrównywaniu ścian: robią to w taki sposób, by nie było w nich nie tylko pęknięć i wgięć, ale także guzów i wypukłości. Obowiązkowo sprawdzają też, by wszystkie rolki pochodziły z tej samej partii tapety – tylko w tym przypadku można zagwarantować, że nie będzie pomiędzy nimi drobnych, ale jednak końcowo bardzo zauważalnych na ścianie, różnic w odcieniach. Sposób klejenia zostaje wybierany po wstępnych ustaleniach z klientem.

Klejenie tapet winylowych

Spora liczba kolorów i faktur tapet winylowych czyni je popularnym materiałem, który jest często wykorzystywany przy wykańczaniu wnętrz. Specjaliści OTOmistrz służą również pomocą w zakresie świadczenia takiej usługi, jaką jest kładzenie tapet winylowych w Poznaniu. Tego typu tapety nie tylko posiadają atrakcyjny wygląd zewnętrzny, ale także wspaniale można je czyścić, dodatkowo są odporne na promieniowanie UV. Nie powinien więc dziwić fakt, że coraz częściej klienci w Poznaniu zamawiają klejenie tapet winylowych. Klejenie tapet winylowych wymaga posiadania przez naszych partnerów w Poznaniu sporych umiejętności, gdyż tego typu tapety gdy pozostają mokre, mają tendencję do znacznego rozciągania się na szerokość. Z tego powodu nanosimy maksymalnie cienką warstwę specjalnie dobranego kleju, a następnie szybko, ale ostrożnie umieszczamy tapety na ścianie.

Klejenie tapet papierowych

Klejenie tapet papierowych w Poznaniu wydaje się pozornie prostym zadaniem, ale tak naprawdę jego jakościowa realizacja wymaga wiedzy o zachowaniu płócien różnego typu, szerokości i koloru, a także doświadczenia. Niezbędną wiedzę obowiązkowo posiadają wykonawców serwisy OTOmistrz.
Wykonawcy przed przystąpieniem do klejenia tapet, przeprowadzać liczne prace przygotowawcze, w tym usuwamy ze ścian resztki starych tapet, pęknięcia i inne defekty, a następnie dokonujemy ich gruntowania. Dodatkowo mistrzu dokładnie dobieramy klej, przeznaczony specjalnie do klejenia tapet papierowych. Technikę klejenia dobieramy w zależności od rozmiarów pomieszczenia i samych tapet, wszystkie szczegóły zawsze uzgadniamy z naszymi klientami.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Tapetowanie w Poznaniu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Tapetowanie w Poznaniu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Tapetowanie w Poznaniu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Tapetowanie w Poznaniu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Tapetowanie w Poznaniu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Tapetowanie w Poznaniu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Tapetowanie w Poznaniu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Tapetowanie w Poznaniu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.