Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Tapetowanie w Warszawie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Tapetowanie w Warszawie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
3
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
1 008
3 / dziennie

Tapetowanie Warszawa: Wykonawcy blisko mnie

D
Dima Dima

Warszawa

Nowy

Usługi fachowcy remontu domu: Elewacje, kładzenie glazury w łazience, tynkowanie, hydraulika, wylewka, gk, malowanie, tapeto...

M
Marcin Białoszewski

Warszawa

Nowy

Witam zajmuje się remontami od 20 lat ,swoje usługi wykonuje na najwyższym poziomie oraz nie długim czasie wykonania, zapras...

Artur Choinski

Warszawa

Nowy

Witam jesteśmy na rynku od wielu lat Działamy w branży malowanie tapetowanie hydraulika składanie mebli Wycena GRATIS zadzwo...

D
Dzmitry Porkin

Warszawa

5.0

Robię wszystko. Jakościowo, szybko, ceny do negocjacji.

J
Jolanta Cieślak

Warszawa

4.8

10 lat doświadczenia w firmie wykończeniowej, zatem położenie gładzi czy pomalowanie czegokolwiek nie stanowi problemu. Gene...

V
Vitalii Kramariev

Warszawa

Nowy

Zajmuję się wykańczaniem wnętrz domów mieszkalnych pod klucz.

S
Sylwester Chmielewski

Warszawa

5.0

Oferuję kompleksowe wykończenia mieszkań, domków oraz lokali uslugowych pod klucz. Pełny zakres prac : - tynki dekoracyjne w...

Nadia Makuch

Warszawa

Nowy

Witam. Chętnie wykonam usługę . Mam doświadczenie w branży. Zapraszam do kontaktu

Marcin Bronisz

Warszawa

Nowy

Zaangażowany, doskonale odnajdujący się w pracy samodzielnej oraz w zespole. Naturalne zdolności przywódcze i organizacyjne...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

21.01.2023

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

mniej niż 30 m²

Jakie materiały / narzędzia zapewniasz?

klej

tapetę

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

ja

Opisz zadanie

3 tapety do 3 gabinetòw w przychodni rehabilitacyjnej na ul. Nocznickiego 25 21 m^

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

mniej niż 30 m²

Jakie materiały / narzędzia zapewniasz?

tapetę

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

tak, zdejmowania starej tapety

inne (do ustalenia z wykonawcą)

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

do ustalenia

Opisz zadanie

PILNE zlecenie: do tapetowania część przedpokoju + zdjęcie poprzedniej tapety i przygotowanie podłoża, tapeta około 5 m2. Zależy mi na jak najszybszym terminie (tylko oferty z realizacją do tygodnia od dziś), tapetę mam rolkę 10m, szerokość 52 cm + część zaczętej rolki. Mam też klej i materiały do kładzenia tapet, chyba że wykonawca ma swoje (ja mam taki bazowy zestaw).

Tapetowanie Warszawa: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Tapetowanie ścian w Warszawie: nasze zalety

Prace wewnątrz

Jeśli podczas klejenia tapet w Warszawie chcesz uniknąć nieprzewidzianych wydatków, które są związane z: niewłaściwym doborem kleju, źle przygotowaną powierzchnią ściany, brakiem specjalnych narzędzi lub nieznajomością technologii pracy przy klejeniu tapety przy gniazdach, drzwiach, narożnikach i za bateriami – zamów usługę klejenia w naszej firmie!
Pomożemy Ci zaoszczędzić budżet i szybko odświeżyć pomieszczenia, a na całą wykonaną pracę udzielimy gwarancji!
Po zamówieniu usług tapetowanie w Warszawie bezpłatnie przyjedzie do Ciebie osoba dokonująca pomiarów, która po omówieniu Twoich preferencji i wykonaniu niezbędnych obliczeń dokona wyceny. Z każdym klientem uzgadniamy listę materiałów, terminy i sposób realizacji zlecenia.
Prace mogą wykonywać tylko wykwalifikowani instalatorzy, którzy są w stanie pracować z tapetami różnego rodzaju, w tym papierowymi, włókninowymi oraz fototapetami wymagającymi szczególnej dokładności i precyzyjności. Z myślą o naszych klientach zamieściliśmy na stronie cennik tapetowania w Warszawie, dla stałych klientów udzielamy także rabatów od 5 do 10%.

Dlaczego warto wybrać u nas tapetowaniew Warszawie?

Fachowe tapetowanie w Warszawie – to gwarancja, że Twoje wnętrza będą wyglądać spektakularnie, wzór na tapetach będzie idealnie dopasowany, a podłoże, do którego będą klejone tapety – dobrze wyrównane. Chcesz osiągnąć właśnie taki efekt? Zamów usługę klejenia tapet w serwisie OTOmistrz w Warszawie!
Naszym zespołom można także zlecić realizację usług dodatkowych:

  • Usuwanie starych tapet;
  • Gruntowanie ścian;
  • Uszczelnianie pęknięć;
  • Szpachlowanie i wyrównywanie ścian.

Doświadczenie, odpowiedni wybór kleju, a także skrupulatne przygotowanie do procesu tapetowana pozwalają nam zagwarantować, że tapety z naturalnych i syntetycznych materiałów będą doskonale wyglądać na powierzchniach betonowych, tynkowych, metalowych, plastikowych, z płyty wiórowej, drewnianych, lakierowanych itp.

Klejenie fototapet

Klejenie fototapety papierowej w Warszawie wymaga posiadania umiejętności i wykorzystania specjalistycznego sprzętu, dlatego realizację tej usługi najlepiej zlecić fachowcom. Przed realizacją tego typu zleceń wykonawcy OTOmistrz przede wszystkim dokładnie wyrównują ściany, by tapeta kleiła się maksymalnie równo, a pod nią nie pojawiały się pęcherze powietrza. Nakładając płótna na ścianę, pracownik uważnie śledzi, by nie było pomiędzy nimi nawet małej odległości, a jednocześnie, by każdy z elementów dokładnie łączył się ze sobą: w ten sposób można zapewnić spektakularny wygląd gotowego obrazu. Naszym fachowcom można także zlecić klejenie fototapet bez szwów: prace z płótnami o szerokości 2,5 metrów lub więcej wykonujemy jak najbardziej precyzyjnie, wykorzystując specjalne elementy fiksujące, usuwane z tapet po zakończeniu realizacji zlecenia.

Klejenie tapet flizelinowych

Klejenie tapet na flizelinie w Warszawie wymaga przede wszystkim poprawnego doboru kleju oraz właściwego ulokowania płócien i ich połączeń na ścianach. Dodatkowo nasi wykonawcy poświęcają uwagę dokładnemu wyrównywaniu ścian: robią to w taki sposób, by nie było w nich nie tylko pęknięć i wgięć, ale także guzów i wypukłości. Obowiązkowo sprawdzają też, by wszystkie rolki pochodziły z tej samej partii tapety – tylko w tym przypadku można zagwarantować, że nie będzie pomiędzy nimi drobnych, ale jednak końcowo bardzo zauważalnych na ścianie, różnic w odcieniach. Sposób klejenia zostaje wybierany po wstępnych ustaleniach z klientem.

Klejenie tapet winylowych

Spora liczba kolorów i faktur tapet winylowych czyni je popularnym materiałem, który jest często wykorzystywany przy wykańczaniu wnętrz. Specjaliści OTOmistrz służą również pomocą w zakresie świadczenia takiej usługi, jaką jest kładzenie tapet winylowych w Warszawie. Tego typu tapety nie tylko posiadają atrakcyjny wygląd zewnętrzny, ale także wspaniale można je czyścić, dodatkowo są odporne na promieniowanie UV. Nie powinien więc dziwić fakt, że coraz częściej klienci w Warszawie zamawiają klejenie tapet winylowych. Klejenie tapet winylowych wymaga posiadania przez naszych partnerów w Warszawie sporych umiejętności, gdyż tego typu tapety gdy pozostają mokre, mają tendencję do znacznego rozciągania się na szerokość. Z tego powodu nanosimy maksymalnie cienką warstwę specjalnie dobranego kleju, a następnie szybko, ale ostrożnie umieszczamy tapety na ścianie.

Klejenie tapet papierowych

Klejenie tapet papierowych w Warszawie wydaje się pozornie prostym zadaniem, ale tak naprawdę jego jakościowa realizacja wymaga wiedzy o zachowaniu płócien różnego typu, szerokości i koloru, a także doświadczenia. Niezbędną wiedzę obowiązkowo posiadają wykonawców serwisy OTOmistrz.
Wykonawcy przed przystąpieniem do klejenia tapet, przeprowadzać liczne prace przygotowawcze, w tym usuwamy ze ścian resztki starych tapet, pęknięcia i inne defekty, a następnie dokonujemy ich gruntowania. Dodatkowo mistrzu dokładnie dobieramy klej, przeznaczony specjalnie do klejenia tapet papierowych. Technikę klejenia dobieramy w zależności od rozmiarów pomieszczenia i samych tapet, wszystkie szczegóły zawsze uzgadniamy z naszymi klientami.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Tapetowanie w Warszawie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Tapetowanie w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Tapetowanie w Warszawie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Tapetowanie w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Tapetowanie w Warszawie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Tapetowanie w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Tapetowanie w Warszawie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Tapetowanie w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.