Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Tynki maszynowe w Kielcach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Tynki maszynowe w Kielcach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
90
3 / dziennie

Tynki maszynowe Kielce: Wykonawcy blisko mnie

Piotr Szczypta

Kielce

Nowy

Generalnie remonty, wykończenia wnętrz. Zabudowy g-k, sufit podwieszany, szpachlowanie, malowanie, glazura, terakota, panele...

Ryszard Paciorek

Kielce

Nowy

profesjonalne podejście do zleceń iaki klieta pełna obsługa doradztwo zakup materiałów

R
Rafał Drzazga

Kielce

Nowy

Doświadczenie budowlańca około 15 lat . Pracę za granicą ,Włochy,Francja ,Holandia . Remonty mieszkań . Łazienki. Kafelkowan...

M
Michał Kutera

Kielce

Nowy

Witam. Działamy w różnych zakresach prac. Szybko, sprawnie i solidnie. Działamy również w instalacjach fotowoltaicznych od p...

D
Dominik Kwas

Kielce

Nowy

Witam, Posiadam duże doświadczenie w budownictwie. Głównie zajmuje się montażem mebli, paneli podłogowych i różnymi pracami...

Ł
Łukasz Matysiak

Kielce

Nowy

Witam,zajmuje się profesjonalnym montażem mebli różnego rodzaju,atrakcyjne ceny , szybki czas realizacji. Faktura oraz ubezp...

P
Piotr Lipski

Kielce

Nowy

Zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Szpachlowanie malowanie sufity podwieszane ścianki i zabudowy gk tynkowanie mo...

C.C Wykończenie Wnętrz

Kielce

Nowy

Jesteśmy firmom działająca na rynku od 2017 r. I świadczymy usługi w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz . Usługi któr...

Tynki maszynowe Kielce: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Jak się wykonuje tynki maszynowe w Kielcach?

Prace wewnątrz

Tynki, wykonywane z wykorzystaniem maszyn, są rozwiązaniem stosowanym w budownictwie od lat jako alternatywa wobec tynków wykonywanych ręcznie. Ich atutem jest przede wszystkim wysoka prędkość wykonania, jak i dość łatwy proces nakładania, nie wymagający wieloletniej praktyki. Do maszynowego tynkowania wykorzystuje się suchą zaprawę tynkarską połączoną w specjalnym agregacie z wodą. Obecnie najszerzej spotykane są tynki maszynowe w Kielcach:

 • Wapniowe,
 • Cementowe,
 • Gipsowe.

Wykonanie tynkowania z wykorzystaniem sprzętu jest uwarunkowane rodzajem tynku i przebiega w opisany poniżej sposób.

 • Tynk gipsowy. Do nakładania tego typu tynków jest używane urządzenie nazywane tynkarską. Posiada specjalny system mieszający tynk oraz pompę, która odpowiada za jego aplikację. Tynki maszynowe gipsowe w Kielcach są nanoszone na powierzchnię ściany, zwykle w dwóch lub trzech warstwach. W miarę nakładania tynku, powierzchnia jest wygładzana i wyrównywana. Po wyschnięciu tynku, powierzchnia może zostać dodatkowo wyszlifowana lub pomalowana.
 • Tynk cementowo-wapienny. Nakładanie tego typu tynku także odbywa się z użyciem tynkarki. Najczęściej kładzie się dwie warstwy materiału, po wyschnięciu których dokonuje się szlifowania lub malowania wybranej powierzchni.
 • Tynk akrylowy. Maszynowe układanie tego materiału dokonuje się w 2-3 warstwach, spośród których każda powinna zostać oddzielnie wygładzona i wyrównana. Taki tynk dobrze reguluje wilgotność i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Po jego całkowitym wyschnięciu jest dodatkowo malowany.
 • Tynk silikonowy. Silikonowe masy tynkarskie są najmniej podatne na oddziaływanie wilgoci i inne warunki atmosferyczne, a ich maszynowe nakładanie pozwala zapewnić maksymalną gładkość powierzchni i szybkość realizacji tynkowania.

Dlaczego tynki maszynowe w Kielcach warto powierzyć specjaliście?

Nakładanie tynków maszynowych to skomplikowany proces, który wymaga doświadczenia, wiedzy i stosowania odpowiedniego, a ponadto dość drogiego, jeśli zależy nam na jakości, sprzętu. Dlatego warto zlecić wykonanie tynków maszynowych w Kielcach ekspertowi – doświadczonego fachowca można wyszukać na portalu Oto Mistrz.

Wybierając pojedynczych fachowców lub całą ekipę, można mieć pewność, że:

 • Ekspert posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę na temat technologii i materiałów wykorzystywanych przy tynkowaniu. Dzięki temu będzie w stanie dobrać odpowiedni do danego rodzaju podłoża tynk oraz dostosować technologię nakładania.
 • W pracy wykorzystane będą wysokiej jakości sprzęty, zapewniające idealną gładkość nawierzchni i umożliwiające wykonanie tynkowania w minimalnie krótkim czasie.
 • Na wszystkie wykonane przez profesjonalnych tynkarzy prace będzie udzielona gwarancja, co umożliwi składanie reklamacji w razie źle wykonanych tynków.

Tynki maszynowe w Kielcach - na co zwrócić uwagę?

Przed podpisaniem umowy z fachowcem, który zrealizuje tynkowanie ścian, często pada pytanie o to, tynki maszynowe na co zwrócić uwagę. Nasze doświadczenie pokazuje, że najbardziej istotnymi kwestiami są nie tylko materiały, które będą wykorzystane w pracy, a także doświadczenie zatrudnianych pracowników, ale także:

 • Właściwe przygotowanie powierzchni, która powinna zostać całkowicie oczyszczona z kurzu, brudu, farby i innych zanieczyszczeń. W przeciwnym razie, tynk nie będzie miał dobrej przyczepności, co wpłynie na jego wytrzymałość.
 • Właściwy dobór proporcji mieszanki tynkarskiej – powinna być odpowiednio zbilansowana i mieszana zgodnie z zaleceniami producenta. Nieprzestrzeganie zaleceń może spowodować powstawanie pęknięć, nierówności i innych wad na powierzchni tynku.
 • Nakładanie warstwy tynku o odpowiedniej grubości, a także nałożenie dokładnie takiej ilości warstw tynku, jaka jest potrzebna.
 • Wykonanie nakładania tynku przy standardowym poziomie wilgotności. Nie warto wykonywać prac podczas deszczu, a także w dni, kiedy na zewnątrz jest ujemna temperatura, gdyż może to pogorszyć jakość gotowej powierzchni.

Jak długo schną tynki maszynowe?

Na to, jak długo będą schnąć tynki maszynowe cementowo w Kielcach, oddziałuje wiele czynników, wśród których podstawowymi są:

 • Rodzaj materiału;
 • Warunki wilgotnościowe i cieplne;
 • Ilość nałożonych warstw materiału i grubość każdej z nich.

Jak twierdzą doświadczeni fachowcy, od momentu zakończenia nakładania tynku do jego całkowitego wyschnięcia mija około 28 dni. Im cieńsza warstwa tynku, tym szybciej wysycha. Jednak minimalna grubość tynku może wynosić 1-1,5 cm. Eksperci zauważają także, że tynki z gipsu schną znacznie szybciej niż tynki cementowo-wapienne, a najwięcej czasu na wysychanie potrzebują tynki silikonowe.

Ile kosztują tynki maszynowe w Kielcach?

Tynki maszynowe cennik w Kielcach zależy od kilku czynników, w tym jakości zastanej inwestycji, powierzchni tynkowania, metrażu prac oraz rodzaju mieszanki i sposobu jej nakładania. Fachowcy z większym doświadczeniem zazwyczaj żądają wyższej stawki. Maszynowe tynkowanie wewnętrzne jest zwykle szybsze i tańsze, a tynki maszynowe cena w Kielcach może wynosić około 50 zł za m2.

Cena tynkowania ścian zewnętrznych również zależy od rodzaju mieszanki i robocizny i może wynosić od 20 zł do nawet 60 zł za m2. Najdroższy jest tynk mineralny z malowaniem, a najtańszy tynk akrylowy. Całkowita tynki maszynowe cena za m2 sufitowych może wynosić od 60 zł do nawet 200 zł za m2.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Tynki maszynowe w Kielcach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Tynki maszynowe w Kielcach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Tynki maszynowe w Kielcach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Tynki maszynowe w Kielcach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Tynki maszynowe w Kielcach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Tynki maszynowe w Kielcach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Tynki maszynowe w Kielcach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Tynki maszynowe w Kielcach ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.