Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Tynki maszynowe w Zabrzu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Tynki maszynowe w Zabrzu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
213
3 / dziennie

Tynki maszynowe Zabrze: Wykonawcy blisko mnie

Ł
Łukasz Matyszczak

Zabrze

Nowy

Witam! Doradzam i pomagam w podjęciu decyzji. Pracuję cicho, czysto i kameralnie. Pracuję solidnie i uczciwie. Oprócz tego w...

R
Roman Pniok

Zabrze

Nowy

Witam posiadam doświadczenie w branży budowlanej wykonuję rematy mieszkanie od A do Z

A
Adam Teperek

Zabrze

5.0

Wykończenie wnętrz i remonty. Panele podłogowe, płytki, malowanie ścian i gładzie instalacje elektryczne i sanitarne, wymian...

E
EXPERT Grzegorz Włodarski

Zabrze

5.0

Nasza firma kompleksowo wykonuje instalacje wodnokanalizacyjne,gazowe,centralnego ogrzewania( montaż kotłów i piecyków gazow...

M
Mateusz Piatkowiak

Zabrze

Nowy

Witam Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w usługach remontowo budowlanych. Działamy na terenie Śląska, głównie w obrębie Ka...

Sławomir Kłyszejko

Zabrze

5.0

Witam serdecznie. Prowadzę działalność w zakresie remonty wykończenia wnętrz oraz pracę instalacyjne wod,can,co,gaz. Na rynk...

M
Marcin Steinberg

Zabrze

5.0

Od 20 lat zajmuje sie wykończeniam wnętrz, posiadam duże doświadczenie,prace wykonuje zgodnie z technologią budowlaną, nie p...

Romi Remonty Katowice

Zabrze

Nowy

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą odmienić wygląd swojego mieszkania, bądź nadać mu nowego klimatu. Zajmujemy się kompl...

Krzysztof Pawłowski

Zabrze

Nowy

Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, biur, lokali, budynków użyteczności publicznej, pomieszczeń technicznych. Us...

Tynki maszynowe Zabrze: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Jak się wykonuje tynki maszynowe w Zabrzu?

Prace wewnątrz

Tynki, wykonywane z wykorzystaniem maszyn, są rozwiązaniem stosowanym w budownictwie od lat jako alternatywa wobec tynków wykonywanych ręcznie. Ich atutem jest przede wszystkim wysoka prędkość wykonania, jak i dość łatwy proces nakładania, nie wymagający wieloletniej praktyki. Do maszynowego tynkowania wykorzystuje się suchą zaprawę tynkarską połączoną w specjalnym agregacie z wodą. Obecnie najszerzej spotykane są tynki maszynowe w Zabrzu:

 • Wapniowe,
 • Cementowe,
 • Gipsowe.

Wykonanie tynkowania z wykorzystaniem sprzętu jest uwarunkowane rodzajem tynku i przebiega w opisany poniżej sposób.

 • Tynk gipsowy. Do nakładania tego typu tynków jest używane urządzenie nazywane tynkarską. Posiada specjalny system mieszający tynk oraz pompę, która odpowiada za jego aplikację. Tynki maszynowe gipsowe w Zabrzu są nanoszone na powierzchnię ściany, zwykle w dwóch lub trzech warstwach. W miarę nakładania tynku, powierzchnia jest wygładzana i wyrównywana. Po wyschnięciu tynku, powierzchnia może zostać dodatkowo wyszlifowana lub pomalowana.
 • Tynk cementowo-wapienny. Nakładanie tego typu tynku także odbywa się z użyciem tynkarki. Najczęściej kładzie się dwie warstwy materiału, po wyschnięciu których dokonuje się szlifowania lub malowania wybranej powierzchni.
 • Tynk akrylowy. Maszynowe układanie tego materiału dokonuje się w 2-3 warstwach, spośród których każda powinna zostać oddzielnie wygładzona i wyrównana. Taki tynk dobrze reguluje wilgotność i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Po jego całkowitym wyschnięciu jest dodatkowo malowany.
 • Tynk silikonowy. Silikonowe masy tynkarskie są najmniej podatne na oddziaływanie wilgoci i inne warunki atmosferyczne, a ich maszynowe nakładanie pozwala zapewnić maksymalną gładkość powierzchni i szybkość realizacji tynkowania.

Dlaczego tynki maszynowe w Zabrzu warto powierzyć specjaliście?

Nakładanie tynków maszynowych to skomplikowany proces, który wymaga doświadczenia, wiedzy i stosowania odpowiedniego, a ponadto dość drogiego, jeśli zależy nam na jakości, sprzętu. Dlatego warto zlecić wykonanie tynków maszynowych w Zabrzu ekspertowi – doświadczonego fachowca można wyszukać na portalu Oto Mistrz.

Wybierając pojedynczych fachowców lub całą ekipę, można mieć pewność, że:

 • Ekspert posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę na temat technologii i materiałów wykorzystywanych przy tynkowaniu. Dzięki temu będzie w stanie dobrać odpowiedni do danego rodzaju podłoża tynk oraz dostosować technologię nakładania.
 • W pracy wykorzystane będą wysokiej jakości sprzęty, zapewniające idealną gładkość nawierzchni i umożliwiające wykonanie tynkowania w minimalnie krótkim czasie.
 • Na wszystkie wykonane przez profesjonalnych tynkarzy prace będzie udzielona gwarancja, co umożliwi składanie reklamacji w razie źle wykonanych tynków.

Tynki maszynowe w Zabrzu - na co zwrócić uwagę?

Przed podpisaniem umowy z fachowcem, który zrealizuje tynkowanie ścian, często pada pytanie o to, tynki maszynowe na co zwrócić uwagę. Nasze doświadczenie pokazuje, że najbardziej istotnymi kwestiami są nie tylko materiały, które będą wykorzystane w pracy, a także doświadczenie zatrudnianych pracowników, ale także:

 • Właściwe przygotowanie powierzchni, która powinna zostać całkowicie oczyszczona z kurzu, brudu, farby i innych zanieczyszczeń. W przeciwnym razie, tynk nie będzie miał dobrej przyczepności, co wpłynie na jego wytrzymałość.
 • Właściwy dobór proporcji mieszanki tynkarskiej – powinna być odpowiednio zbilansowana i mieszana zgodnie z zaleceniami producenta. Nieprzestrzeganie zaleceń może spowodować powstawanie pęknięć, nierówności i innych wad na powierzchni tynku.
 • Nakładanie warstwy tynku o odpowiedniej grubości, a także nałożenie dokładnie takiej ilości warstw tynku, jaka jest potrzebna.
 • Wykonanie nakładania tynku przy standardowym poziomie wilgotności. Nie warto wykonywać prac podczas deszczu, a także w dni, kiedy na zewnątrz jest ujemna temperatura, gdyż może to pogorszyć jakość gotowej powierzchni.

Jak długo schną tynki maszynowe?

Na to, jak długo będą schnąć tynki maszynowe cementowo w Zabrzu, oddziałuje wiele czynników, wśród których podstawowymi są:

 • Rodzaj materiału;
 • Warunki wilgotnościowe i cieplne;
 • Ilość nałożonych warstw materiału i grubość każdej z nich.

Jak twierdzą doświadczeni fachowcy, od momentu zakończenia nakładania tynku do jego całkowitego wyschnięcia mija około 28 dni. Im cieńsza warstwa tynku, tym szybciej wysycha. Jednak minimalna grubość tynku może wynosić 1-1,5 cm. Eksperci zauważają także, że tynki z gipsu schną znacznie szybciej niż tynki cementowo-wapienne, a najwięcej czasu na wysychanie potrzebują tynki silikonowe.

Ile kosztują tynki maszynowe w Zabrzu?

Tynki maszynowe cennik w Zabrzu zależy od kilku czynników, w tym jakości zastanej inwestycji, powierzchni tynkowania, metrażu prac oraz rodzaju mieszanki i sposobu jej nakładania. Fachowcy z większym doświadczeniem zazwyczaj żądają wyższej stawki. Maszynowe tynkowanie wewnętrzne jest zwykle szybsze i tańsze, a tynki maszynowe cena w Zabrzu może wynosić około 50 zł za m2.

Cena tynkowania ścian zewnętrznych również zależy od rodzaju mieszanki i robocizny i może wynosić od 20 zł do nawet 60 zł za m2. Najdroższy jest tynk mineralny z malowaniem, a najtańszy tynk akrylowy. Całkowita tynki maszynowe cena za m2 sufitowych może wynosić od 60 zł do nawet 200 zł za m2.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Tynki maszynowe w Zabrzu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Tynki maszynowe w Zabrzu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Tynki maszynowe w Zabrzu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Tynki maszynowe w Zabrzu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Tynki maszynowe w Zabrzu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Tynki maszynowe w Zabrzu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Tynki maszynowe w Zabrzu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Tynki maszynowe w Zabrzu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.