Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Układanie płytek

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Układanie płytek: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Dlaczego warto wybrać glazurnika na OTOmistrz?

Prace wewnątrz
  • Przystępne ceny

Cenę usług glazurnika dla każdego klienta ustalane są indywidualnie, ale na podstawie dokładnego cennika. Zatem podpisując umowę z naszym fachowcą możesz mieć pewność, że nie przepłacasz.

  • Gwarancje

Na wszystkie zrealizowane projekty udzielamy gwarancji, ponadto dajemy klientom rekomendacje, pozwalające przedłużyć żywotność płytek ceramicznych.

  • Oryginalność

Układanie płytek w Polsce – to wieloletni profil działalności naszych fachowców, a więc znają i, co najważniejsze, stosują różnego rodzaju sposoby ich układania (prosty, karo, jodełka, różnego rodzaju przesunięcia itp.).
Do realizacji każdego projektu podchodzimy wyłącznie po uzgodnieniach z klientem, tworząc niepowtarzalne projekty, niezmiennie dbając o wysoką jakość pracy.

Jakie są zalety układania płytek od wykonawcy na OTOmistrz?

Łatwa w pielęgnacji, estetyczna, odporna na ścieranie powłoka do płytek nie ulega zniszczeniu pod wpływem ekstremalnych temperatur, nie jest narażona na wilgoć i zarysowania. Ponadto płytki ceramiczne mogą być ułożone na ścianie oraz podłodze na różne sposoby. Pozwala to wykorzystywać je jako dodatkowy element dekoracji wnętrz, za ich pomocą odmieniać przestrzeń wyróżniając w niej na przykład strefę jadalną oraz wypoczynkową lub też zwiększać przestrzeń wizualnie. Rzeczywiście, osiągnięcie takiego efektu jest możliwe wyłącznie pod warunkiem jakościowego montażu płytki.
Oprócz znajomości technologii i profesjonalnego wykonywania powierzonych im zadań, nasi wykonawcy pomogą w doborze materiałów wykończeniowych, opowią o ich cechach eksploatacyjnych, a także zasadach dalszej pielęgnacji. Co więcej mamy jeden z najtańszych cenników na układanie płytek w Polsce i nasi wykonawcy chętnie podejmują się realizacji nietypowych, designerskich projektów.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Układanie płytek na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Układanie płytek należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Układanie płytek?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Układanie płytek starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Układanie płytek jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Układanie płytek jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Układanie płytek?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Układanie płytek ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.