Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Dodaj zlecenie
Zaloguj się Zarejestruj się
Dodaj zlecenie
Strefa wykonawcy
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Układanie płytek w Radomiu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Układanie płytek w Radomiu w Twojej okolicy.

Potrzebuję pomocy z...
Układanie płytek w Radomiu
Jak działa Otomistrz?
step-1
Wypełnij formularz zlecenia bezpłatnie
step-2
Oczekuj kontaktu od wykonawców
step-3
Wybierz najlepszego wykonawcę
Master count Zarejestrowani wykonawcy
250
Order count Zrealizowane zamówienia
0
Wykonawcy blisko Ciebie
Opinie klientów o wykonawcach w Radomiu
J
Jakub
5.0
Doskonała robota! Układanie płytek w Radomiu przeprowadzone przez Pana z najwyższą starannością. Moje mieszkanie wygląda teraz jak nowe. Po...
Średnia ocena klientów:
4.4
J
Jarosław
4.3
Świetna robota w Radomie! Układanie płytek wykonane z największą precyzją i starannością. Na pewno skorzystam ponownie!
P
Piotr
4.3
Rewelacyjna robota w Radomiu! Układanie płytek odbyło się sprawnie i bez problemów. Ponadto jestem pod wrazeniem profesjonalizmu i zaangażowa...
K
Krzysztof
4.3
Układanie płytek w Radomiu? Polecam usługi tego pana. Perfekcyjna praca, terminowość i profesjonalizm na każdym kroku. Jestem bardzo zadowolony.
M
Marek
4.3
Układanie płytek w Radomiu przez tego pana to czysta perfekcja! Każda płytka idealnie trafia tam, gdzie powinna. Pełen profesjonalizm!
Niedawne zlecenia od naszych klientów
Określ termin realizacji

03.08.2023

W którym pomieszczeniu należy połyżyć płytki?

w salonie

Na jakiej powierzchni należy położyć płytki?

na podłodze

Ile m² płytek należy położyć?

od 25 do 50 m²

Jakie są wymiary płytek?

średnie

Czy potrzebny jest demontaż (płytek, parkietu etc)?

nie

Czy posiadasz własne materiały?

tak

Opisz zadanie

prostokąt -przybliżone wymiary ok. 30m2 (7x4) płytka gres szkliwiony 60x60

Określ termin realizacji

15.05.2023

W którym pomieszczeniu należy połyżyć płytki?

na schodach

Na jakiej powierzchni należy położyć płytki?

Schody zewnętrzne

Ile m² płytek należy położyć?

od 6 do 15 m²

Jakie są wymiary płytek?

duże

Czy potrzebny jest demontaż (płytek, parkietu etc)?

tak

Czy posiadasz własne materiały?

nie, ale mogę je kupić po konsultacji z wykonawcą

Opisz zadanie

Schody zewnętrzne prowadzące do domu.

Określ termin realizacji

03.07.2022

W którym pomieszczeniu należy połyżyć płytki?

ułożenie płytek na podłodze

inne (opiszę w ostatnim kroku)

Na jakiej powierzchni należy położyć płytki?

17

Ile m² płytek należy położyć?

nie potrzebuję demontażu

Jakie są wymiary płytek?

ja

Opisz zadanie

Plynki 60x60 do ułożenia na balkonie. Wykonana wylewka i hydroizolacja

Określ termin realizacji

31.05.2022

W którym pomieszczeniu należy połyżyć płytki?

ułożenie płytek na ścianie

ułożenie płytek na podłodze

Na jakiej powierzchni należy położyć płytki?

mniej niż 5 m²

Ile m² płytek należy położyć?

nie potrzebuję demontażu

Jakie są wymiary płytek?

ja

Opisz zadanie

ułożenie płytek podłogowych i ściennych w łazience

Dlaczego warto wybrać naszych glazurników w Radomiu?

Płytki ceramiczne są jednym z najczęstszych materiałów wykorzystywanych w budownictwie do wykończenia ścian, podłóg oraz innych konstrukcji budynków mieszkalnych, komercyjnych, publicznych, biurowych i produkcyjnych.
Nasi partnerzy od wielu lat z powodzeniem zajmują się układaniem płytek w Radomiu. Wąska specjalizacja, podążanie za nowoczesnymi trendami w projektowaniu i architekturze, uczciwa polityka cenowa i relacje z klientem oparte na zaufaniu uczyniły ich liderami w dziedzinie układania płytek.
Wahasz się przy wyborze płytki i potrzebujesz porady profesjonalnego glazurnika? Zadzwoń do nas, a my, nasz glazurnik w Radomiu, z przyjemnością pomożemy i doradzimy we wszystkich zawiłościach układania płytek na dowolnej powierzchni.
Glazurnik w Radomiu przyjedzie do Twojego obiektu bezpłatnie i przeprowadza wycenę, a jeśli to konieczne, udzieli porady w zakresie wyboru odpowiednich materiałów, gdyż układanie płytek na balkonie powinno odbywać się z wykorzystaniem zupełnie innych materiałów, niż w przypadku układania płytek na ścianie.
Cena na usługi glazurnika w Radomiu będzie się odpowiednio różnić. Ponadto wszystkie prace wykonywane są przez naszych kafelkarzy dokładnie i na czas, a cennik na układanie płytek w Radomiu jest jeden dla wszystkich klientów.
Każdy z naszych glazurników w Radomiu to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, który z dbałością o wysoką jakość realizuje nawet najbardziej skomplikowane zlecenie, a także udziela przydatnych porad dotyczących eksploatacji układanych płytek.

Czemu glazurnik w Radomiu? Najlepsi wykonawcy w serwisie OTOmistrz

Fachowe układanie płytek w Radomiu – to gwarancja eleganckiego, oryginalnego i funkcjonalnego wyglądu Twoich wnętrz. Na naszym serwisie możesz zamówić usługi glazurnika, który dokona realizacji zlecenia w różnego rodzaju pomieszczeniach:

  • Mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych, dowolnego roku powstania;
  • Kamienicach;
  • Domach wypoczynkowych, hotelach, kawiarniach;
  • Basenach, saunach.

W razie potrzeby wykonawcy OTOmistrz wykonują dodatkowe prace – tynkowanie, wylewki, hydroizolacje, montaż konstrukcji z płyt gk, a po realizacji całego projektu udzielają gwarancji na zrealizowane usługi.
Na koszt układania płytek w Radomiu wpływa kilka czynników:

  • Konieczność wykonania wstępnego demontażu;
  • Grubość i format płytek;
  • Materiał, z którego wykonane są płytki;
  • Konieczność i ilość prac przygotowawczych;
  • Złożoność wykonywanej pracy: układanie płytek ze szwem lub bez, klasyczne układanie płytek lub ukośnie itp.

Układanie płytek podłogowych

Płytki to idealne rozwiązanie dla podłóg narażonych na duże zużycie, np. w toalecie lub łazience, a także w obszarze roboczym w kuchni. Rozwiązanie to sprawdzi się również jako doskonały wybór do wykończenia podłogi w pokoju hotelowym lub sklepie. Nasi wykwalifikowani glazurnicy w Radomiu są zawsze gotowi do realizacji najbardziej złożonych projektów związanych z układaniem płytek podłogowych w Radomiu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze, zachęcamy do kontaktu z naszym menedżerem, który odpowie na wszystkie pojawiające się u Ciebie pytania, a także obliczy szacunkowy koszt realizacji projektu. W razie potrzeby pomagamy także z wyborem płytek podłogowych w sklepach.

Układanie płytek na ścianie

Płytki to popularny materiał do wykańczania różnego rodzaju pomieszczeń, zwłaszcza kuchni oraz łazienek. Jednym z podstawowych profili działalności naszych glazurników w Radomiu jest układanie płytek na ścianach w Radomiu, a więc jesteśmy w stanie zaoferować naprawdę idealne wykończenie biura lub mieszkania. Nasi wykonawcy rzetelnie podchodzą do realizacji każdego projektu, tworząc szczegółowy plan prac, wstępny projekt oraz dobierając najbardziej odpowiednie materiały i narzędzia. Dzięki starannym pracom przygotowawczym glazurnik w Radomiu uzyskuje idealnie gładką ścianę, na której według wybranego przez klienta sposobu układane są kafelki lub płytki ceramiczne. Osoba kładąca płytki może zarówno całościowo odmienić Twoją ścianę, jak i ułożyć płytki na jednym z jej elementów, na przykład stworzyć elegancki „fartuch kuchenny”.

Układanie płytek na schodach

Układanie płytek na schodach w Radomiu w przystępnej cenie stanie się realnością, jeśli zdecydujesz się złożyć zamówienie na naszym serwisie. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w układaniu płytek różnego typu na schodach klasycznych, a także na schodach o kształcie zaokrąglonym. Możemy zatem zagwarantować nie tylko funkcjonalność, ale i długi termin użytkowania zrealizowanych przez naszych partnerów projektów.
Płytka – to wspaniały wybór nie tylko na domowe, ale także uliczne schody. U nas można zamówić usługi glazurnika w Radomiu w celu wykonania prac zewnętrznych – nasi wykonawcy gotowi są do wyłożenia płytkami nie tylko schodów prowadzących do domu, ale także ganku, dzięki czemu Twój dom będzie bardziej atrakcyjny i wygodniejszy.

Układanie płytek na balkonie

Trwała i mrozoodporna podłoga z płytek to doskonały wybór na balkon. Jednym z warunków wysokiej jakości układania płytek balkonowych w Radomiu jest przestrzeganie wszystkich niezbędnych technik oraz technologii, z których korzystanie gwarantują glazurnicy z którymi współpracuje nasz serwis. Przed układaniem płytek na balkonie, glazurnik w Radomiu dokładnie omawia z klientami wszystkie szczegóły, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w trakcie realizacji projektu. Cennik glazurnika w Radomiu pozostaje niezmienna od momentu podpisania umowy. W razie potrzeby możemy także wykonać układanie płytek na jednej lub kilku ścianach balkonowych.

Układanie płytek wielkoformatowych

Praca z dużymi płytkami wymaga wiedzy i doświadczenia – w przeciwnym razie efekt ułożenia będzie niezadowalający. Jednocześnie wielkoformatowe płytki są idealne do zagospodarowania przestrzennego, a także przyczyniają się do wizualnego powiększenia przestrzeni w małych pomieszczeniach. Płytki ta także doskonale nadają się do tworzenia powierzchni blatów, parapetów, ścian i podłóg. Układanie płytek wielkoformatowych w Radomiu od kilku lat jest jednym z priorytetowych kierunków działalności naszych partnerów. Glazurnik w Radomiu posiada niezbędną wiedzę, umiejętności i oczywiście narzędzia, pozwalające realizować zlecenia różnego typu w taki sposób, by klienci niezmiennie pozostawali zadowoleni z jakości świadczonych usług.

Potrzebuję pomocy z...