Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Wiaty garażowe

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

OTOmistrz zapewnia wykonanie nowoczesnych wiat garażowych w Polsce

Współpracujące z nami specjaliści wykonują wiaty garażowe drewniane i metalowe, dla jednego samochodu lub więcej. Do drewna stosują środki ognioodporne i antyseptyczne, zapewnia to bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji. Przy wykonaniu stalowych wiat garażowych używają specjalnych farb, lakierów oraz mas uszczelniających, które przedłużają żywotność materiału.
Najbardziej popularne wiaty garażowe przyścienne, ze względu na oszczędność czasu i materiału, ale jednocześnie one dopełniają architekturę domu. Zadaszenie garażowe tego typu wykonują z materiału dachu budynku lub poliwęglanu. Do innych typów wiat oprócz poliwęglanu stosują blachodachówkę i blachę profilowaną.
Mają najlepszy cennik wiat garażowych w Polsce i to doskonała alternatywa budowie garażu. Oszczędza koszty, czas i nerwy, ponieważ nie wymaga zezwolenia, przeważnie wystarczy zgłoszenia. Mimo głównego przeznaczenia wiaty samochodowe mogą służyć do przechowywania sprzętu ogrodniczego, drewna, rowerów, leżaków itp.

Dlaczego warto zamówić u nas zadaszenie na samochód?

Organizujemy wszystko dokładnie, niedrogo i pod klucz. Jeśli chcesz taniej wiaty garażowej dobrej jakości i w krótkim terminie, zostaw nam swój kontakt. Doradzimy, jak będzie optymalnie i zapewnimy cały kompleks prac od zera. Mamy do wyboru sporo gotowych projektów wiat garażowych albo zaprojektujemy nowy według życzeń zleceniodawcy.
Fachowcy wykonają wszystkie elementy z najlepszych materiałów, zamontują jak najszybciej i w najlepszej cenie wiat garażowych w Polsce. Jeśli masz własny projekt, to zrobią dokładnie tak, jak tego chcesz. Może masz gotową wiatę garażową i potrzebujesz tylko szybkiego montażu? Nie ma sprawy, zrealizują z przyjemnością. Nie boją się żadnej roboty i nikomu nie odmawiają. Jesteś bardzo ważny dla nas!