Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Wiercenie otworów w Poznaniu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Wiercenie otworów w Poznaniu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
1 002
3 / dziennie

Wiercenie otworów Poznań: Wykonawcy blisko mnie

M
Michał Michalec

Poznań

Nowy

Witam. Jestem wykonawca z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe wykończenie wnętrz jak i również pojedyncze i drob...

M
Marcin Klupczyński

Poznań

Nowy

Zapraszam do kontaktu w kwestiach montazu / serwisu elektryki / IT / elektroniki / automatyki domowej. 695/ 622/ 040

Ł
Łukasz Monastyrski

Poznań

4.8

Prace remontowo - budowlane na terenie Swarzędza, Poznania i okolic. - remonty łazienek, kuchni i innych pomieszczeń zarówno...

A
Adam Doldasiński

Poznań

Nowy

Nasza firma Mig Clean zajmujemy się usługami utrzymania czystości, mycie okien, drobne naprawy, malowanie ścian.

P
Pawel Krzysztof

Poznań

4.8

Kompleksowe wykończenia wnętrz instalacje wod .kan.c.o. Elektryka szpachlowanie malowanie płytki Sucha zabudowa wyburzenia...

Dawid Graczyk

Poznań

Nowy

Działamy od 10lat zadowolenie klienta oraz przystępne ceny. Zapraszamy do kontaktu

M
Mark Prihozhenko

Poznań

Nowy

Może zrobić!!! Bardzo dobry kontakt telefoniczny ,😀 +48*********

R
Robert Jurkiewicz

Poznań

Nowy

Usługi remontowe kapitalne remonty malowanie szpachlowanie łazienki od projektu po wykonanie najwyższa jakość usług

Piotr Nowak

Poznań

Nowy

Oferuję sprawne remonty mieszkań, domów i budynków usługowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży remontowo-budowla...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

05.05.2023

Ile otworów należy wykonać?

1 - 3

Z jakiego materiału została zbudowana ściana?

beton

Na jakiej ścianie nalezy wykonać otwory?

wewnętrzna

Do czego otwory są potrzebne?

Montaż karniszy

Czy potrzebujesz jakichkolwiek usług dodatkowych?

tak, zamaskowania starego otworu

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

ja

Opisz zadanie

Trzeba wywiercić do końca 2 otwory w ścianie wewnętrznej pod karnisz, na wysokości ok. 30-35 cm nad balkonem, posiadam kołki rozporowe z wkrętami, średnica otworu ma być 8mm Wydaje mi się że na głębokości ok. 3-4 cm położona armatura. Trzeba również zakryć 2 nieudane otwory, średnica 8mm

Wiercenie otworów Poznań: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Jaki jest zakres usługi wiercenia otworów w Poznaniu?

Złota rączka

Potrzeba wiercenia otworów może wystąpić z różnych powodów, a najbardziej powszechnymi spośród nich są:

 • Tworzenie instalacji i infrastruktury przemysłowej;
 • Pobranie próbek materiału;
 • Tworzenie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

W zależności od potrzeb klienta, usługa wiercenie otworów w Poznaniu może obejmować tworzenie otworów o różnej głębokości i średnicy, a także pod różnym kątem i o różnych kształtach (otwory okrągłe, kwadratowe lub prostokątne).

Fachowo świadczona usługa wiercenia otworów w Poznaniu przewiduje wykonywanie prac w kilku etapach:

 • Przygotowanie niezbędnych narzędzi i materiałów, takich jak: wiertła, wkrętaki, śruby, kołki, itp. Wykorzystywane wiertło powinno być przeznaczone do pracy z konkretnym typem materiału, z którym będzie przebiegać praca.
 • Wybór miejsca, w którym chcemy wykonać otwór i jego oznaczenie (poprzez zrobienie małego wgniecenia lub za pomocą specjalnego pisaka).
 • Przygotowanie powierzchni (gruntowanie, wyczyszczenie, wygładzanie).
 • Nawiercanie, czyli tworzenie otworu o małym rozmiarze.
 • Bezpośrednie wiercenie otworu. Prace należy wykonywać powoli i równomiernie, aby uniknąć pęknięć lub uszkodzeń materiału.
 • Kontrola głębokości otworu.
 • Oczyszczenie otworu z pyłu, drobin materiału lub innych zanieczyszczeń.
 • Dokręcenie wkręta, kołka lub śruby za pomocą wkrętaka lub klucza w odpowiednim rozmiarze.
 • Kontrola jakości.

Usługa wiercenia otworów w Poznaniu może być wykonywana w różnych miejscach, takich jak: mieszkania, domy, biura, magazyny, a także na budowach. Jest niezbędna do montażu różnych urządzeń i instalacji – klimatyzacji, wentylacji, instalacji elektrycznych, hydraulicznych lub gazowych, a także do zamontowania półek, szafek, lusterek lub innych elementów wyposażenia.

W jakich materiałach fachowcy mogą wywiercić otwory w Poznaniu?

Wiercenie otworów może być wykonywane w różnych materiałach. Oto niektóre szczegóły realizacji takich zleceń:

 • Otwory w betonie. Najczęściej pomoc fachowców jest niezbędna w sytuacji, kiedy przeprowadza się prace z konstrukcjami betonowymi. Jest to związane nie tylko z tym, że ten materiał jest bardzo twardy. W betonie tworzone są najczęściej otwory o większej średnicy, dość często zamawiane jest także wiercenie głębokich otworów w Poznaniu.
 • Otwory w drewnie. Wiercenie otworów w drewnie wydaje się pozornie łatwe, jednak w rzeczywistości wymaga doświadczenia i umiejętności, gdyż niewłaściwie przeprowadzone może prowadzić do odkształcenia materiału, jego pęknięcia oraz odniesienia obrażeń przez pracownika. Do wiercenia drewna używa się wiertła typu spiralnego lub krętego, a także otwornic. Podczas wiercenia drewna nie można wykorzystywać funkcji udaru, ponadto na początku wiercenia należy przestrzegać niewysokiej prędkości obrotowej, która może wzrastać wraz ze wzrastaniem głębokości otworu.
 • Otwory w metalu. Wiercenie dużych otworów w metalu wymaga stosowania specjalistycznego sprzętu, takiego jak: wiertła kobaltowe, widiowe lub tytanowe. Jeśli zlecenie nie jest bardzo skomplikowane, fachowiec, którego możesz wyszukać na portalu Otomistrz, może także używać wiertła uniwersalnego, pozwalającego również na wykonanie otworów w cegle lub betonie. Sam proces wiercenia metalu, w tym stali nierdzewnej, jest bardzo podobny do wiercenia drewna.
 • Otwory w cegle. Cegła jest materiałem szeroko stosowanym w różnego rodzaju budownictwie i nic dziwnego, że w procesie jej obróbki często pojawia się potrzeba wiercenia otworów. Do wykonania tego typu zleceń są niezbędne wiertła o większej średnicy. Ze względu na twardość kamienia do wykonania w nim otworów potrzebna jest większa prędkość wiertła, a żeby zapobiec przegrzewaniu sprzętu i jego zatarciu, należy co jakiś czas wyjmować wiertło z materiału.
 • Otwory w kamieniu. Wiercenie otworów w kamieniu jest podobne do wiercenia otworów w cegle ze względu na zbliżone charakterystyki fizyczne tych materiałów. Prace sa wykonywane wytrzymałym wiertłem z węglika spękanego, przewidziano także specjalne wiertła dla kamieni szlachetnych.
 • Otwory w ceramice.Ceramika to materiał, w którym wykonanie otworów cechuje się znaczną złożonością, gdyż jest on dość kruchy i podczas wiercenia należy nie dopuścić jego pęknięcia. W płytkach ceramicznych, glazurze, a także szkle wykorzystuje się narzędzia z głowicą diamentową, która obraca się na małych obrotach.

Ile zapłacę za wiercenie otworów w Poznaniu?

Podstawowym czynnikiem, decydującym o tym, ile zapłacimy za wiercenie otworów jest materiał, w którym są wykonywane, a także ich średnica. Na przykład, wiercenie otworów w cegle cennik jest wyższy, niż cena wiercenia otworów w drewnie. Z kolei za otwór na półkę naścienną zapłacimy nawet o 90% mniej od ceny wiercenia otworów w betonie dużej średnicy.

Oto, jak w przybliżeniu wyglądają ceny wykonywania otworów różnej średnicy w odmiennych materiałach w Łodzi. Pamiętaj, że wiercenie otworów w betonie cennik, jak i w innych materiałach może być wyższy, jeśli wystąpi dodatkowa potrzeba kucia bruzd lub wykonania innych nietypowych usług.

Wiercenie otworów w betonie 5-30 zł/cm
Wiercenie otworów w cegle 4-28 zł/cm
Wiercenie otworów w kamieniu 5-30 zł/cm
Wiercenie otworów w drewnie 3,5-20 zł/cm
Wiercenie otworów w ceramice 10-45 zł/cm
Wiercenie otworów w metalu 4,5-30 zł/cm

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Wiercenie otworów w Poznaniu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Wiercenie otworów w Poznaniu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Wiercenie otworów w Poznaniu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Wiercenie otworów w Poznaniu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Wiercenie otworów w Poznaniu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Wiercenie otworów w Poznaniu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Wiercenie otworów w Poznaniu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Wiercenie otworów w Poznaniu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.