Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Wiercenie otworów w Słupsku

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Wiercenie otworów w Słupsku w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
147
3 / dziennie

Wiercenie otworów Słupsk: Wykonawcy blisko mnie

MACIEJ LESNER

Słupsk

Nowy

Firma LesHome świadczy usługi z zakresu kompleksowych prac remontowo-wykończeniowych. Działamy na terenie Gdańska , Sopotu,...

SZYMON SOŁTYSEK

Słupsk

4.8

FIRMA OGOLNO BUDOWLANA-SZYM-BUD kompleksowe ocieplenia kompleksowe remonty cekolowanie maszynowe profesjonalnym sprzentem i...

M
Mateusz Pakuła

Słupsk

Nowy

Wykonuję montaże mebli dowolnej marki oraz drobne naprawy, regulację frontów, montaże akcesoriów. Dodatkowo możliwe montaże...

A
Anna Gleissner

Słupsk

Nowy

Kompleksowe remonty lokali mieszkalnych I biurowych. Umowa,fv oraz gwarancja na wszystkie wykonane przez nas prace.

K
Kamil Ćwikliński

Słupsk

Nowy

Kilka lat doświadczenia zdobyte w Polsce jak i za granicą

D
Dariusz Kuzar

Słupsk

Nowy

Jestem jednoosobową firmą świadczącą usługi remontowe w zakresie kapitalnych remontach mieszkań, domów oraz innych obiektów....

Ł
Łukasz Chodkowski

Słupsk

Nowy

10 lat w energetyce zawodowej Od 2007 do 2018 jako elektryk i serwisant elektrycznych urządzeń grzewczych - naprawy sprzętu...

A
Alan Kubicki Servis Stolarka

Słupsk

5.0

Posiadam 25 lat doświadczenia w produkcji stolarki drewnianej okien, drzwi, suwanek oraz ogrodów zimowych i fasad. Usługi: *...

Mariusz Kozłowski Kozieremonty

Słupsk

4.8

Nasza Firma została stworzona do oferowania usług, które stoją u nas na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe remonty,...

Wiercenie otworów Słupsk: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Co obejmuje usługa wiercenia otworów w Słupsku?

Złota rączka

Podczas prac remontowo-budowlanych często wierci się otwory w różnych materiałach, takich jak płytki, ściany, beton czy drewno. Jest to najłatwiejszy i najbardziej estetyczny sposób na umieszczenie okablowania lub cienkich rurek w specjalnym żłobieniu. Proces odnosi się do obróbki zgrubnej.

Może się zdarzyć, że potrzebne będą otwory o niestandardowych rozmiarach, a czasami nawet w szkle hartowanym. Z uwagi na konieczność precyzyjnego i estetycznego wykonania wiercenia otworów, wymaga to wiedzy i doświadczenia specjalisty. W serwisie Otomistrz bez problemu znajdziesz wysoko wykwalifikowanego fachowca, który wykona wiercenie głębokich otworów w Słupsku.

Fachowiec wykonuje tę pracę w Twoim domu przy pomocy bruzdownicy, otwornicy, czy wiertła udarowego. Używa również odpowiednich wierteł do danego zadania, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni ściany, szkła lub płytek. Profesjonalne narzędzia pozwalają wywiercić otwory ostrożnie i dokładnie, nie niszcząc materiału i zachowując estetykę wykonania.

Jak wierci się otwory w ścianie o dużej średnicy? Jeśli w ścianie trzeba wywiercić większe otwory, na przykład na rury lub gniazdka elektryczne, fachowiec zazwyczaj używa otwornicy lub koronek diamentowych z wiertarką udarową. Z pomocą tych narzędzi wykona czyste i precyzyjne wiercenie, które nie spowoduje znacznych uszkodzeń, pęknięć czy przetarć na powierzchni ściany.

Podczas tego typu prac remontowych należy uniknąć powstawania zapylenia wewnątrz pomieszczenia. Dlatego dobry fachowiec będzie dysponował odpowiednimi urządzeniami, do których będzie mógł podłączyć odkurzacz przemysłowy usuwający nagromadzony kurz. Dlatego, jeśli nie masz wiedzy, umiejętności i odpowiedniego sprzętu, nie powinieneś samodzielnie zabierać się za wiercenie dużych otworów w metalu lub betonie.

Dla jakich materiałów świadczona jest usługa wiercenia otworów w Słupsku?

Specjaliści, których znajdziesz na stronie Otomistrz, oferują szeroki wachlarz usług związanych z wierceniem otworów. Oto lista najczęściej poszukiwanych usług w tym kierunku:

  • Wiercenia otworów w betonie. Przy wierceniu w tym materiale na pewno przyda się udar, ale nie będzie trzeba go używać przez cały proces. Wystarczy, że specjalista zastosuje go dopiero w momencie, gdy poczuje opór.
  • Wiercenia otworów w cegle. Do wiercenia w tym materiale wystarczające będą wiertła ze stali nierdzewnej. Są tanie i łatwo dostępne w większości sklepów budowlanych.
  • Wiercenia otworów w kamieniu. Do wiercenia w różnych rodzajach kamienia wymagane są różne typy wierteł, ponieważ te materiały mają różne właściwości i poziomy twardości. Niektóre kamienie, takie jak marmur, granit, kwarcyt i bloczki silikatowe, są twarde, podczas gdy inne, takie jak piaskowiec, wapień, gips, iłowiec, i beton komórkowy, są miękkie.
  • Wiercenie otworów w drewnie. Jest bardzo popularne wśród majsterkowiczów i profesjonalnych warsztatów, ponieważ drewno jest powszechnym materiałem, z którego wykonuje się wiele przedmiotów codziennego użytku, takich jak meble. Po wywierceniu otworu wykonawca musi wyjąć wiertło i zetrzeć trociny znajdujące się na powierzchni drewna.
  • Wiercenie otworów w ceramice. Oczywiście wiercenie w płytkach niesie ze sobą ryzyko pęknięcia ceramiki, dlatego wymaga ostrożności i odpowiedniego przygotowania do tego procesu.
  • Wiercenie otworów w metalu. W przypadku wiercenia otworów w miękkim metalu będą skuteczne nie tylko profesjonalne wiertła wykonane z wytrzymałych materiałów, ale także tańsze i łatwo dostępne. Najczęstszym błędem podczas wiercenia jest zbyt duża prędkość obrotowa wiertła i zbyt mały nacisk.

Wiercenie otworów w Słupsku – jaka jest cena usług?

Za wiercenie otworów w cegle cennik zaczyna się od 3 złotych za każdy centymetr. Jednakże koszt ten może wzrosnąć w zależności od rodzaju materiału, w którym mają zostać wykonane otwory, jak również w zależności od ich szerokości.

Wiercenia otworów w betonie 70-90 zł/m2
Wiercenia otworów w kamieniu od 4 zł za szt
Wiercenia otworów w cegle 3-78 zł/cm
Wiercenia otworów w drewnie od 2 zł za szt
Wiercenie otworów w metalu od 1 zł za szt
Wiercenie otworów w ceramice od 3 zł za szt

Wiercenie otworów w betonie cennik: dzięki nowoczesnej technologii wiercenia diamentowego możliwe jest wykonywanie otworów w stropach i ścianach. Metoda pozwala również na wykonanie otworów dla instalacji wentylacyjnych, kanalizacyjnych i innych. Wiercenie diamentowe ma wiele możliwości i pozwala na wiercenie w żelbecie. Co ciekawe, ceny za wycinanie żelbetu mogą być porównywalne do kosztów wiercenia w betonie.

Koszt wiercenia w betonie zależy od wielkości otworów; większa średnica wiąże się z wyższą ceną za usługę. Koszt wiercenia otworów o średnicy od 50 do 120 milimetrów wynosi od 3,5 do 5 złotych za centymetr głębokości, podczas gdy wiercenie głębokich otworów o średnicy od 150 do 400 milimetrów kosztuje od 5,5 do 12,5 złotych za centymetr. W przypadku otworów o średnicy od 450 do 600 milimetrów cena wiercenia wynosi od 15 do 28 złotych za centymetr głębokości.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Wiercenie otworów w Słupsku na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Wiercenie otworów w Słupsku należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Wiercenie otworów w Słupsku?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Wiercenie otworów w Słupsku starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Wiercenie otworów w Słupsku jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Wiercenie otworów w Słupsku jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Wiercenie otworów w Słupsku?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Wiercenie otworów w Słupsku ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.