Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Wiercenie otworów w Warszawie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Wiercenie otworów w Warszawie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
1 794
6 / dziennie

Wiercenie otworów Warszawa: Wykonawcy blisko mnie

A
Andrzej Marecki

Warszawa

Nowy

Majsterkowicz złota rączka. Lubię spędzać czas na naprawach. Daję ,,drugie życie" meblom oraz innym przedmiotom.Wyznaję zasa...

Dariusz Kalinowski

Warszawa

5.0

Zajmuję się budową tarasów, altan , wiat garażowych , remontami dachów I układam panele pdłogowe. Wykonuję również budy i bo...

K
Konrad Szymaniak

Warszawa

Nowy

Cześć mam na imię Konrad i od kilku lat zajmuje się wykonaniem hydrauliki, elektryki i ogólnego wykończenia domów i mieszkań...

Marcin Bronisz

Warszawa

Nowy

Zaangażowany, doskonale odnajdujący się w pracy samodzielnej oraz w zespole. Naturalne zdolności przywódcze i organizacyjne...

Y
Yaroslav Bondarenko

Warszawa

Nowy

Jesteszmy samodzielną ekipą remontową, 10 lat pracujemy w branży , wystawiamy fv, oraz dajemy gwarancje na zrobione prace. S...

R
Rafał Bielecki

Warszawa

5.0

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania i pomocy przy montażu mebli. Mogę wykonać szafy, garderoby, kuchnie meble łazienk...

R
RW PERFORMER Robert Wulczyński

Warszawa

4.8

Wszystkim naszym klientom pomagamy w uzyskaniu funkcjonalnego i nowoczesnego wnętrza. Współpracując z nami unikniecie Państw...

P
PRO MEBLE ANDRII ROMANOV

Warszawa

Nowy

Montaż, produkcji mebli ,różne naprawy

A
Alexander Maszkou

Warszawa

4.8

W branży stolarskiej jestem ponad 10lat. W Warszawie pracuje w znanej firmie produkującej meble na wymiar ponad 6 lat. Wiem...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

W ciągu 2 tygodni

Ile otworów należy wykonać?

więcej niż 14

Z jakiego materiału została zbudowana ściana?

beton

Na jakiej ścianie nalezy wykonać otwory?

zewnętrzna

strop, szambo

Do czego otwory są potrzebne?

układanie rurociągów/instalacji elektrycznej

montaż kliematyzatora / wentylacji

Czy potrzebujesz jakichkolwiek usług dodatkowych?

Nie potrzebuję usług dodatkowych

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

do ustalenia

Opisz zadanie

Proszę o wycenę: otwór w szambie betonowym wstawionym pod rurę 160mm (zapewne otwór >=170mm) otwór w stropie typu terriva grubość 24 cm fi 140 mm - na kanał kominowy otwór w stropie typu terriva grubość 24 cm fi 160 mm otwór w stropie typu terriva grubość 24 cm fi 125 mm pod pe-flex - szt 10 otwór w stropie żelbetowym grubość 24 cm fi 125 mm 45 stopni pod pe-flex otwór w stropie żelbetowym grubość 24 cm fi 120 mm kanalizacja otwór w stropie żelbetowym grubość 24 cm fi 140 mm - na kanał kominowy otwór w stropie typu terriva grubość 24 cm fi 125 mm - przepust elektryczny lokalizacja Warszawa-Wawer

Wiercenie otworów Warszawa: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Co warto wiedzieć o usłudze wiercenie otworów w Warszawie?

Złota rączka

Wiercenie otworów w Warszawie to nieodzowna część każdego remontu. Do wykonania otworów w różnych materiałach i o różnych średnicach potrzebne są odpowiednie wyposażenia i akcesoria, które zagwarantują jakościowy rezultat końcowy i bezpieczeństwo pracy.

Dużą rolę tutaj gra odpowiednie wiertło, pasujące do materiału, w którym zostanie wywiercony otwór. A wiercenie głębokich otworów w Warszawie wymaga kolejnych dodatkowych akcesoriów i ścisłej diagnozy powierzchni przez specjalistę.

Wiertarek w sklepach jest mnóstwo. Na ogół bywają one z udarem i bez. Wiertarki z udarem idealnie pasują do wywiercenia otworów w twardych materiałach, a bez udaru – do materiałów miękkich.

Usługa wiercenia otworów w Warszawie zawiera wybór narzędzi, stabilność zamocowania i umiejętność posługiwania się tymi urządzeniami.

Niewłaściwy dobór wiertła czy amatorskie wiercenie otworu bez diagnostyki przyniesie więcej szkody niż korzyści.

Żebyś został maksymalnie zadowolony z wiercenia otworów w swoim domu szukaj doświadczonego wykonawcę na serwisie Otomistrz! Zleć swoją usługę już teraz i skontaktuj się ze specjalistą do wiercenia otworów w swojej okolicy już w najbliższym czasie!

Jakie materiały nadają się do wiercenia otworów w Warszawie?

Sposób i technika wiercenia zależą od materiału, w którym ma zostać wywiercony otwór. W innym razie mamy wysokie szanse na uszkodzenie materiału i przegrzanie samej wiertarki, co spowoduje kolejne niepożądane skutki.

Dalej zapoznaj się z najczęściej spotykanymi powierzchniami do wiercenia otworów:

  • Wiercenia otworów w betonie. Beton to dość twardy materiał, więc wiercić otwory w nim należy za pomocą uderzenia. Najlepsze urządzenie do wiercenia otworów w betonie to wiertarka z udarem.

Wiertło przykłada się do powierzchni, włącza się uderzenie i rozpoczyna się wiercenie. Im twardszy beton tym mniejsza musi być prędkość obrotowa. Jeśli wiertło bardzo się nagrzeje, należy jego ochłodzić w oleju chłodzącym.

  • Wiercenia otworów w cegle. Cegła to często spotykany materiał w blokach lat 80. Cegły także używają do dekoracji nowych mieszkań i często się zdarza, że musimy coś przymocować do ściany z cegły. W przeciwieństwie do betonu nie jest to tak twardy materiał i przy wierceniu może łatwo pęknąć. Dlatego tutaj należy stosować wiertarki bez udaru. Wiercić należy powoli i delikatnie.
  • Wiercenia otworów w kamieniu. Tutaj należy wziąć pod uwagę, że różne typy kamienia potrzebują różnych typów wierteł. Dla twardych kamieni typu marmur i granit stosują się wiertarki z udarem, natomiast do miękkich typu iłowiec, wapień – wiertarki bez udaru.
  • Wiercenia otworów w drewnie. Wiercenie otworów w drewnie jest jedno z najmniej problemowych ze względu na pozytywne charakterystyki tego surowca. Wiercić drewno można zwykłą wiertarką udarową, ale z wyłączoną funkcją udaru lub wiertarką bez udarową.
  • Wiercenia otworów w ceramice. Do wiercenia otworów w ceramice najbardziej pasujące będą elektronarzędzi. Zanim wywiercić otwór należy ocenić powierzchnię pod względem twardości, rodzaju podłoża i przyszłej średnicy otworu. Jest dużo typów materiałów z ceramiki. Każdy typ ma swoje zalecenia dotyczące minimalnej i maksymalnej średnicy, a także optymalnej głębokości otworu.
  • Wiercenia otworów w metalu. Metal dzieli się na miękki (mosiądz, miedź, aluminium) i twardy.

Do miękkiego metalu potrzebne są wiertła o trzpieni walcowym lub sześciokątnym. Do metalu twardego są potrzebne wiertła szlifowane, zawierające kobalt, który daje im więcej odporności na nagrzewanie, które wynika w rezultacie tarcia o twardy metal. Także do metalu popularne są wiertła ze szpicem samocentrującym, bo nie ślizgają one po powierzchni w trakcie wiercenia.

Wiertarka do metalu musi działać na niskich obrotach, a fachowca musi mocno dociskać wiertło do materiału. Wiercenie dużych otworów w metalu też zależy od typu metalu i wymaga użycia profesjonalnych urządzeń.

Ile kosztuje wiercenie otworów w Warszawie?

Ceny na wiercenie otworów w Warszawie są bardzo zróżnicowane. Formowanie kwoty końcowej zależy od średnicy i od głębokości otworu. Cena liczy się za centymetr otworu. Najbardziej popularne to wiercenie otworów w betonie cennik oraz wiercenie otworów w cegle cennik. Niżej prosimy zapoznać się z cennikiem do wszystkich wymienionych w tym artykule materiałów.

Wiercenia otworów w betonie 8 – 50 zł/cm głębokości (w zależności od średnicy)
Wiercenia otworów w cegle 4 – 30 zł/cm głębokości (w zależności od średnicy)
Wiercenia otworów w kamieniu 7 – 35 zł/cm głębokości (w zależności od średnicy)
Wiercenia otworów w drewnie 4 – 28 zł/cm głębokości (w zależności od średnicy)
Wiercenia otworów w ceramice 7 – 40 zł/cm głębokości (w zależności od średnicy)
Wiercenia otworów w metalu 4 – 30 zł/cm głębokości (w zależności od średnicy)

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Wiercenie otworów w Warszawie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Wiercenie otworów w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Wiercenie otworów w Warszawie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Wiercenie otworów w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Wiercenie otworów w Warszawie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Wiercenie otworów w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Wiercenie otworów w Warszawie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Wiercenie otworów w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.